noreciau isigyti HF PA iki 1kW

Forumo taisyklės
Visos žinutės, kuriose komentuojama skelbime patalpintos įrangos kaina, bus ištrintos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
LY4AX
Pranešimai:21
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 20:57
Miestas:Panevezys
noreciau isigyti HF PA iki 1kW

Standartinė LY4AX » 2015-Rgs-24, 14:37

Noreciau isigyti HF (80-10) PA iki 1kW.
Pageidautina stikline lempa.

Siulyti 869942200
Giedrius
Panevezys

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: noreciau isigyti HF PA iki 1kW

Standartinė LY2BMX » 2015-Rgs-24, 15:07

LY4AX rašė:Noreciau isigyti HF (80-10) PA iki 1kW.
Pageidautina stikline lempa.
Anksčiau mačiau, kad Panevėžietis Viktoras LY2T pardavinėjo su keičiamais kontūrais.

LY4AX
Pranešimai:21
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 20:57
Miestas:Panevezys

Re: noreciau isigyti HF PA iki 1kW

Standartinė LY4AX » 2015-Rgs-24, 20:43

LY2BMX rašė:
LY4AX rašė:Noreciau isigyti HF (80-10) PA iki 1kW.
Pageidautina stikline lempa.
Anksčiau mačiau, kad Panevėžietis Viktoras LY2T pardavinėjo su keičiamais kontūrais.

Ačiū.
Kiek žinau Viktoras jau pardavė ir ten jo buvo tokia 'gaubica' 3,5kw ANT output, kad aplinkui ir daiktai gali spinduliuoti:) Ko gero, PA jau pas naują šeimininką
Nieko keisto, tokių PA galios signalų ne vieną ir ne du netrukus girdėsime LT TB čempionate.
Juokauju...

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: noreciau isigyti HF PA iki 1kW

Standartinė LY2BMX » 2015-Rgs-24, 22:04

LY4AX rašė:Kiek žinau Viktoras jau pardavė ir ten jo buvo tokia 'gaubica' 3,5kw ANT output, kad aplinkui ir daiktai gali spinduliuoti:) Ko gero, PA jau pas naują šeimininką
Nieko keisto, tokių PA galios signalų ne vieną ir ne du netrukus girdėsime LT TB čempionate.
Juokauju...
na jo, niekaip nenustoja mane stebinti blogąja prasme Lietuvos radijo mėgėjai, kurie pasitaikius progai susitikę nuolat be perstojo žliumbia apie piniginių lėšų trūkumą ir kaip negali sau leisti įsigyti brangesnį daiktą, tas net erzina nuolat, tačiau vos atsiradus brangesniam aparatui (tarkim pvz. trx, kalba eina virš 1200€), kaip tas iškart yra nuperkamas, dar net nespėjus sureaguoti... :) Nesiskundžiu lėta reakcija ir pinigų trūkumu, bet tokia situacija mano supratimu nesveika ir man savotiškai juokinga... :)
Aš su skelbimais internete ir klausinėjimu susitikus metų laikotarpyje ir netgi šiame portale kažkodėl nesugebėjau įsigyti net uw3di aparato už realią kainą, tai tokį jūsų ieškomą stiprintuvą nusipirkti man būtų išvis kosmosas :-D
Nuoširdžiai linkiu sėkmės įsigyjant, už normalią kainą.

Rašyti atsakymą