Keramikiniai izoliatoriai, "riešutai"

Forumo taisyklės
Visos žinutės, kuriose komentuojama skelbime patalpintos įrangos kaina, bus ištrintos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY1JI
Pranešimai:82
Užsiregistravo:2010-Gru-23, 22:32
Miestas:Šeduva
Keramikiniai izoliatoriai, "riešutai"

Standartinė LY1JI » 2016-Vas-09, 20:12

Poreikis kaip ir patenkintas, lieka tik atsiimti :)
Paskutinį kartą redagavo 1 LY1JI. Iš viso redaguota 2016 kartus.
73! LY1JI, Jonas

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Keramikiniai izoliatoriai, "riešutai"

Standartinė LY2BMX » 2016-Vas-11, 11:11

LY1JI rašė:Domina keramikiniai izoliatoriai, vadinami "riešutai". Poreikis būtų, pradžiai 4-5vnt.
Labai norėčiau ir aš rasti tokių > "Perku anteninius izoliatorius (anteniniai izoliatoriai)", deja aš ieškau jau nuo 2014 metų ir man visiškai nesiseka... Linkiu, kad Jums ženkliai geriau sektųsi :)


Aš pats, iš "nevilties" :-D pasigaminau iš labai storo akrilo lakšto (taip vadinamo organinio stiklo) atliekų gabalų (35x35mm storio išpjovų).

Paveikslėlis

Dėl ilgaamžiškumo, tai matyt ilgai laikys, nes ir Tadas (LY2BAW) sakė, kad pas jį jau stovi lauke 20 metų ir kaip naujas. Tačiau esant dideliam galingumui, gali kartais ir dėl kažkokių procesų neatlaikyti - pvz. išsilydyti. Tačiau kol kas tai tik spėlionės. Aš pats šiuo momentu neturiu tokių galingumų, tad negaliu ir išbandyti... Beje, gal kas nors turintis pvz. 1-5KW pageidautų išbandyti? :) Man pačiam labai smalsu. Tam reikalui dovanočiau tokiam eksperimentui izoliatorius iš akrilo.
Turiu dar tokio akrilo Kavarske (gabalų - ~35x35mm storio, ~600mm ilgio), nemokamai pasidalinčiau. Tačiau gyvenu Vilniuje ir būnu savaitgaliais Kavarske :).

ly4bx
Pranešimai:33
Užsiregistravo:2012-Vas-03, 10:45
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Keramikiniai izoliatoriai, "riešutai"

Standartinė ly4bx » 2016-Vas-11, 17:54

Nu tai imat ir perkat.Kad ir cia:
http://www.ebay.com/itm/12pcs-Antenna-G ... SwX~dWiUU4" onclick="window.open(this.href);return false;
Nors as naudoju plastikinius is wimo.de
Prikabinti failai
egg.jpg
egg.jpg (3.44KiB)Peržiūrėta 5874 kartus(ų)

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Keramikiniai izoliatoriai, "riešutai"

Standartinė LY2BMX » 2016-Vas-12, 09:40

ly4bx rašė:Nu tai imat ir perkat.
Paveikslėlis ... ir supratau, kad tokių daiktų "laisvų" lietuvėlėje nebėra ir niekas nebeturi net naudotų :-D Bet mano skelbimas lieka, visgi tikiu stebuklais... ir aš vis dar ieškau :)

Rašyti atsakymą