Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Rašyti atsakymą

Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Apklausa baigėsi 2012-Geg-20, 20:23

Taip
7
50%
Taip, bet su korekcijomis nuostatuose
2
14%
Nežinau
3
21%
Ne, UTB veiklos LY turime pakankamai
2
14%
Ne, reikia vystyti kitą UTB veiklą
0
Balsų nėra
 
Viso balsų: 14

Vartotojo avataras
LY3UE
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2006-Bal-03, 09:51
Miestas: Vilnius
Parašyk:

Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Standartinė LY3UE » 2012-Geg-02, 20:23

Sveiki,

Artėja šilta vasara-puikus laikas kelionėms su UTB stotimis iš savo namų, įvairiems eksperimentams. Todėl grupelė UTB entuziastų nusprendė paįvairinti vasaros laiką ir siūlo naudingai praleisti dali jo, paaukojant darbui UTB. Jūsų dėmesiui naujų UTB varžybėlių, kurios labiau primena aktyvumo valandas, nuostatai. Intriguojantis pavadinimas "SSSR", nieko bendro neturintis su TSRS. Siūlau visiem aktyviai prisijungti prie diskusijos LY LRMD forume, LY konferencijoje arba parašykite savo nuomone UTB koordinatoriui tiesiogiai. Jūsų nuomonių lauksime iki gegužės 20d. Laikas nestovi vietoje, vasara jau čia pat!
73! op.Oleg LY3UE Vilnius KO24OP

LY8O
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2006-Bal-03, 16:08
Miestas: Vilnius
Parašyk:

Re: Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Standartinė LY8O » 2012-Geg-02, 21:05

Sveiki kolegos,

Labai atsiprašau organizatorių, bet norėčiau pasakyti NE tokiai iniciatyvai.
Vasara, pagal galimybes, pasitikti ir palydėti Saulę bent jau aš labiau norėčiau su meškere rankoje :) Ramiai pabūti gamtoje su "protingu žmogumi" :)
Jeigu rimčiau, manyčiau, kad yra labai daug veiklos UTB tyruose - tas pats LYAC, tas pats WAL (kažkada buvo grynai UTB varžybos), IARU Field Day, LY UTB čempionatas, keli MS kontestai - čia kiek "greituku" pergalvojau vasarą. O jeigu dar kas suorganizuotų kokią vietinę UTB ekspediciją... Ne FM ant kalniuko, o rimtesnę, į retesnį lokatorių, su rimtesnėmis antenomis, padirbėti CW, SSB, MS,...
Apie TB varžybas jau nekalbu....
Dar kartą atsiprašau, bet tikrai siūlyčiau gerai permastyti, ar verta dar labiau skirstyti turimas pajėgas.
Senai pakalbama, kad reikėtų musyse LY UTB klubo, vienijančio UTB fanatus, bet toliau kalbų niekas ir nepajudėjo. O gaila... O gal ir gerai, nes ištiktų VRK likimas... Bet apie tai gal būtų verta vėl pakalbėti.

73, Remis LY8O
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš...

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2011-Bal-21, 12:57

Re: Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Standartinė ly4tb » 2012-Geg-03, 13:50

Mano nuomone nereikia per daug "uzdazninti" kad ir kaip patinka utb, bet dar labiau patinka buti su seima ar siaip pasidarbuoti ukyje ar pan...
Naturaliai jei tai bus labai daznas reikalas, tai norit paimti" aukstas vietas, tai bus daugiau skrita viengungiams, bedarbiams, pensinkams ar neseimos zmonems kiurksantiems shekuose. kitaip sakant tai nebus paskatinimas dalyvauti tiems kurie yra priristi ir prie kitu dalyku :)
QTH: KO15QW
Atmink - Tavo amžius neparodo tavo išminties ir nesuteikia pagarbos, jei nesi jos vertas.

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: 2006-Kov-31, 10:52
Miestas: Vilnius
Parašyk:

Re: Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Standartinė LY1GP » 2012-Geg-03, 14:44

Šiaip pamastymų - tas varžybinimasis kartais gerai, bet čia kaip ir daugiau smagumui skirta, reiktų gal kažkaip įdomiau ir tą rezultatą susukt, pvz. užsiskaito tik trys tolimiausi QSO...

Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Re: Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Standartinė LY1ZI » 2012-Geg-03, 21:38

Aš pritariu tokiai iniciatyvai, nes joje matau dvejopą naudą.

Viena vertus, galima tiesiog smagiai praleisti laiką, kai savaitgaliais šeima dar miega, o vakare pasigrožėti saulėlydžio raudoniu, bei turėti galimybę užsiimti mėgstama veikla kai nevyksta LYAC. Tai puiki proga mėgstantiems suderinti du malonumus - HAM veiklą ir keliones (su šeima ar be jos) savaitgaliais po Lietuvą, prie ežerų, į nacionalinius parkus, kaimo sodybas, pas draugus į svečius.

Antra vertus, tiems, kam trūksta azarto ir rezultatų yra papildoma galimybė pasireikšti. Vis dėl to, tokio tipo renginį aš kol kas matau daugiau kaip laisvalaikio praleidimo formą, o ne rimtas varžybas.

Bet kol kas tokį renginį aš greičiau matau kaip kokią savotišką skedų sistemą, kuri leistų žinoti, kad tam tikru metu eteryje gali būti dar kažkas tuo metu kai esi išvykęs iš miesto, keliauji dviračiu, leidi vakarą su šeima prie ežero ir neturi Interneto po ranka :) Žiūrint iš šio taško, peršasi mintis, kad, galbūt, tie 3 antri mėnesio savaitgaliai per vasarą yra mažoka. Bet jei žiūrėti iš varžybų pusės, jei tai vyktų kiekvieną savaitgalį - gal kiek ir per daug. Juolab, kažkam juk reikės ir ataskaitas surinkti, suskaičiuoti ir sulyginti taškus, ištaisyti klaidas ir t.t. ir pan.. Nebent kažkokia visiškai automatinė rezultatų rinkimo sistema (pvz. Web pagrindu) galėtų tą padaryti? O gal apskritai rezultatai būtų susiunčiami tik pasibaigus vasarai, o tada vienu kartu suskaičiuojami ir paskelbiami?

Pavadinimas "SSSR" turėtų patikti mūsų kaimynams iš rytų, bet kažin kaip kitiems, pvz. estams ;) O kaip "LY Sun Contest" LYSC. Beje, aš matau, kad tokio renginio formatas yra daugiau nacionalinio lygio, nei tarptautinio, o ypač jei šalyse kaimynėse skiriasi laiko juosta.

Tokie mano pamąstymai.
Žilvinas, LY1ZI
QRP: YAESU FT-817ND, VX-7R, WOUXUN KG-UVD1P

Vartotojo avataras
LY1JI
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-Gru-23, 22:32
Miestas: Šeduva

Re: Naujos UTB važrybos "SSSR". Ar turi teisę į egzistavimą?

Standartinė LY1JI » 2012-Geg-08, 11:24

Čia matau, tokios labiau laisvalaikinės varžybėlės. Šaunu! Išbandysime, ir pamatysime prigys ar ne prigys šis contestukas. Dėl pavadinimo, tai Žilvinas visai gerą idėją pasiūlė, kad labiau tiktų - "LY Sun Contest" (LYSC), paprasčiausiai, kad mažiau būtų nesusipratimų jau vien pavadinimo sutrumpinime, ir kad nesiveltų neigiamų kokių reakcijų bei nekokių asocijacijų (sąvokų), nors tai iš tikro ir nekaltas pavadinimas - "Sun Set Sun Rise" Contest... Bet ta santrumpa labai neigiamai gali asocijuotis, nežinant tikrosios reikšmės, ar nepaskaičius...
73! LY1JI, Jonas

Rašyti atsakymą