LYAC

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:
LYAC

Standartinė LY1GP » 2008-Geg-14, 07:00

Dėkui visiems už pastangas bandant mane prisikviesti, ypač Olegui. Nors vakar ir buvo išskirtinė diena, nes girdėjau ne tik LY3OD, bet ir LY3UE, LY2BAW, netgi lyg ir EW vienu tarpu, tačiau mano signaliukas matyt kažkur numiro tyruose.... O gal su aparatu kas nors.

Idomu, kad su 2m 5/8 buvo dar blogiau, nes beveik visai nieko negirdejau.

Vartotojo avataras
LY3UE
Pranešimai:178
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė LY3UE » 2008-Geg-14, 09:03

Gintarai,
Retsykiais pasigirsdavo tavo signalas, bet tik sekundei-kitai. Matomai sunku operuoti rankinuku ir dar juo antena gaudyti azimuta ir poliarizacija.
Ir dar nukreipta i tavo puse antena pradejo is miesto centrines dalies 433.500MHz dazniu traukti UTS (unknown trasmitted signals). Susidare ispudis, kad tai kazkokiu paslaugu tiekiejai (taksistai, kurijeriai, maisto i namus pristatymas). Nes bendraudami tarpusavyje apsikeisdavo saukinais is serijos "54-tas cia 83-cias, ar girdi"? Pradejus "ju" daznyje kviestis "LY1GP cia LY3UE" prasidejo is ju puses burnojimai, kas cia per moliai trukdo, varykit lauk ir t.t. Is mano puses pagrasinus sankcijomis, jie liovesi gasdinti, bet rysio su LY1GP padaryti neleido ir vietoj jo pradejo man sufleruoti savo lokatoriaus variantus ir perdavineti savo saukinius.
Kadangi rysys su jais buvo uzmegztas HAM bangu ruoze, gal LYAC teisejas iskaitys toki rysi: :roll: :lol:

Saukiniai: LY3UE------083-cias
Raportai: 59-------girdziu gerai
Locatorius: KO24OP-------kazkur prie Lietuvos kino teatro

Gintarai, pazadek, kad iki kito 70cm turo susirasysi savo kanalu ir dazniu atitikmenis. Nes 433.500 labai jau populiarus, ten ilguju QSO varzybu daryti nevalia. :wink:

O siap aciu visiems, kas atsake ir isgirdo. Kaip visuomet, nesurinkau daugumos dirbanciu FM, nes neturiu vertikalios poliarizacijos.
73! op.Oleg LY3UE Vilnius KO24OP

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Standartinė LY1GP » 2008-Geg-14, 09:17

Jau susiradau :oops:

Reiks kitam kartui dar bent du gabaliukus folijos 35 cm prie lango priklijuot... Arba kokia kita primityvia antena pasigamint.

Del tu UTS, tai daugelis PMR446 leidzia eit zemiau nei galima... Isvis RRT galetu daryti daugiau tvarkos su visokiais statybininkais, taksistais ir etc. musu ir CB dazniuose.

LY3OD
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 18:31
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: LYAC

Standartinė LY3OD » 2008-Geg-20, 20:06

LY1GP rašė:girdėjau ne tik LY3OD, bet ir LY3UE, LY2BAW, netgi lyg ir EW vienu tarpu, tačiau mano signaliukas matyt kažkur numiro tyruose.... O gal su aparatu kas nors.
Girdejau tave puikiai, taciau nusmigo mano aparatas.
Pries keleta metu buvo problema, kad 432MHz paspaudus PTT indikuodavo siuntima, taciau neatiduodavo galingumo. Isardziau aparata, jis pradejo veikti, surinkau ir taip naudojau lig siol. :)
Kad taip iki varzybu sezono susitvarkius...

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: LYAC

Standartinė LY1GP » 2008-Geg-21, 07:16

LY3OD rašė: Girdejau tave puikiai, taciau nusmigo mano aparatas.
Kad taip iki varzybu sezono susitvarkius...
Cia tai butinai reikia.

Pas mane jau is sportinio pykcio jau yra du remeliai 70 cm, tuoj bus sustekuoti, o gal pasidaugins ir iki 4 vnt. grupes. Tai LYAC 70 cm KO24RS skambes isdidziai :)
Tik liudna, kad kiek saukiau savaitgali ir vakarais ant 145.500 ir per Vilniaus repeateri - nulis atsakymu, gerai, kad Tadas sutiko padalyvauti bandymuose, didelis dekui jam.

Rašyti atsakymą