Etapo ispudziai arba kuris is dalyviu tikrai neissimiegojo

Lietuvos TB Maratonas
Rašyti atsakymą
LY3BA
Pranešimai:5
Užsiregistravo:2008-Bir-02, 11:12
Re: Etapo ispudziai arba kuris is dalyviu tikrai neissimiego

Standartinė LY3BA » 2011-Lie-18, 23:08

Na Tu, Romai, ir duodi!

Negaliu patikėti.
Skaitau LY TB maratono nuostatų antrą punktą ir matau parašyta:
"Tikslai:
2. Kelti trumpabangininkų meistriškumą. "

Apie kokį meistriškumo kėlimą kalbi? Jeigu N5TJ būtų sekęs tamstos rekomendacijomis ir paisęs tamstos pamokslavimų, jis ne tik, kad nebūtų 3 kartus WRTC nugalėtojas, bet šiandien apie N5TJ (ex KR0Y), kaip apie CQ WW DX SSB ir CW pasaulio rekordų savininką, mažai kas težinotų. Man atrodo, kad turėtum ir tamsta pats, ir dauguma LY'ų įsiklausyt į Benrio ( taip aš ir šiandienm, su didele pagarba, vadinu LY2OF) pamokas. Jis gi, kaip tik ir moko operatyvumo šių dienų kompiuterių klaviatūros maigytojų aukas. Pažiūrėk, Romai, kad ir čia http://www.hamradio.lt/silent_key/ly2pax.htm ir kiti pažiūrėkit. Kas buvo pvz. a.a. Fredo Nazarovo mokytoju? Pažiūrėkit čia http://www.qrz.lt/ly2cy/MyWebsite9/
Kas ten fotografijoje viduryje tarp a.a. Jono Tumaičio (mums ir šiandien prisimenamo kaip Pimslerio) ir LY1DJ, šalia a.a. A.Maco LY2OO, a.a. V.Žalnerausko LY2NV, šalia kitų žinomų kontestmenų, vieno iš kontestinių ekspedicijų Europoje pionierių? Manu, kad turėtum paraust iš sarmatos, Romai. Kaip, beje ir mano draugas Vytas LY2Ka, ir keletas kitų. Ne vietoje bandote angelais dėtis, vaikinai. Ne vietoje moralizuojate....
Beje, Romai, galėtum ir mane (LY9A)_ pervesti į check log kategoriją savo LY TB maratone. Aš irgi, "deja", pagal tamstos požiūrį pažeidinėjau ligi šiol krūvą taisyklių, t.y trumpinau šaukinius. Pvz. Vietoj LY2MM, esu perdavinėjęs tik MM 599 0... Tai gali patvirtinti Albinas, tai galiu, jei pageidausi, patvirtinti ir aš, atsiųsdamas tau audio įrašą.
Dabar, po tamstos pamokynų, aš jau nesistebiu, kuomet koks jaunuolis per aštuonis metus teišmoksta šaukt CQ dažnyje 3603 LY TB maratono metu, ir išveblent visiškai nereikalingą ir tik laiką kaišinančią frazę "ačiū už penkis devynis nulis dvidešimt penki. QRZ čia LY1F.."
Kokio operatyvumo i6moko maratonas ir kai katrie iš esmės perspektyvių jaunuolių globėjai (tėveliai)?
Apgailestauju, Romai, bet ateityje nematau nei savo laiko eikvojimo galimybės dalyvaujant tamstos organizuojamame LY TB maratone, nei šio renginio kasmėnesinės reklamos KRU RC forume.
Manau, kad tamsta esate smarkiai pasiklydęs vertybėse ir sunkiai besigaudote šiame laikmetyje.

73! Gediminas LY9A

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai

Re: Etapo ispudziai arba kuris is dalyviu tikrai neissimiego

Standartinė LY2GV » 2011-Lie-24, 12:24

Laikmečio žinovui:

Visokios geležys ant krūtinės, trofėjai ant sienų ir spintose neturėtų suteikti ir nesuteikia rodyti tokį absurdišką operatyvumą, o tuo labiau demonstruoti tyčiojimąsi iš vaikų. Ko išmoko jūsų D.G. onafeliksas? Išmoko to paties chamizmo kurį čia perskaičiau - jei savo trofėjais, kurie galbūt laimėti dedant skersą ant visų taisyklių, gali iškūrenti savo trobą visą žiemą, gali savo autoritetą demonstruoti bjauriausiu būdu? Puikią strategiją jaunuolis turi, nes net ir chamai žino dažnį kuriame jį gali rasti ir jo rezultatai nebe tokie jau prasti lyginant su dėdėmis, o su dėdėmis dėjusiais ant visų taisyklių ir etikos tuo labiau negalima lygintis, vaikai mokomi sąžiningo žaidimo.
Va ir todėl aš Romą kritikavau dėl vaikų įskaitos nebuvimo maratone. Nes į maratoną ateina šio pasaulio dievai, kuriems negalima pasakyti anei žodžio - juos reikia gerbti. DEJA - man sukėlė juoką (klausiau aš tą situaciją eteryje) kaip geltonsnapis pamokino užsimiršusį senelį etiško darbo eteryje. :D
Jei žmogus veidmainis tokiose mažose ir neesminėse situacijose, nereikia laukti, kad jis kitoks bus ir rimtesnėse, todėl jaunimui tai bus rodoma kaip neskatintinas reiškinys nepriklausomai kiek ordinų turi vienas ar kitas asmuo.
O devyniArkliai tegul ir toliau trypia iš pykčio, kad kažkas mokomas būti radijo mėgėju, o ne žmonių niekintoju...

Sėkmės - kiekvieno sąžinės reikalas pasirinkti kelią.
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Rašyti atsakymą