Puslapis 11

Apklausa: Ar renkate SOTA "spotintojo" taškus?

Parašytas: 2013-Geg-08, 10:15
M6WAU
Aktyvavau jau turbūt penkias SOTA viršukalnes ir dar žadu daugiau, bet klausimas ar kas iš LYku renka SOTA stebėtojo taškus? Tiesa pasakius nežinau kokia ten tiksliai politika bet jei kas domisi tas žino. Man visada malonu daryti ryšius su broliais lietuviais, bet galvoju kad nenusibosčiau agituodamas savo SOTA išvykas, sakau padarysiu apklausą. Ar kam nors naudinga, kad pranešu apie savo viršukalnių aktyvavimą? Malonu jei ir pakomentuosite.
Ačiū labai.

P.S.
Apie aktyvuotojų "mežiojimą" galima daugiau pasiskaityti čia: http://www.summits.org.uk/tiki-index.ph ... +Beginners" onclick="window.open(this.href);return false;
jei kam kils klausimų dėl to, arba norėtų daugiau sužinoti, prašau galite kreiptis, galima bus psiaiškinti apie tai.

Re: Apklausa: Ar renkate SOTA "spotintojo" taškus?

Parašytas: 2013-Geg-08, 13:04
ly4tb
M6WAU rašė: P.S. atsiprasau uz svepla teksta, su ismanuoju telefonu rasau (ne toks ir issmanus).
neismanus cia vartotojas, o daigtas niekuo detas ;) palaikyk ilgia raide ir rinkis is saraso, jei kalba prideta i klaviaturu sarasa

Re: Apklausa: Ar renkate SOTA "spotintojo" taškus?

Parašytas: 2013-Geg-10, 09:35
M6WAU
Del "spoteriu" zargono atsiprasau, gal tai klaidina zmogeliukus kad sunkiai apklausa atsakineja. Tai labai grazu apibudinima zodzio "Chaser" parase vienas kolega radijo konferencijoje.
Pavadinkime juos "medžiotojais". SOTA yra tradicinė diplominė programa, kai vieni aktyvuoja kalnų viršukalnes, o kiti medžioja aktyvuotojus.