ar jau paskyrėte 2 % savo pajamų mokesčio?

Visos mūsų mintys
Rašyti atsakymą
LY1VP
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-Bal-09, 20:14
Miestas: Druskininkai-Vilnius
Parašyk:

ar jau paskyrėte 2 % savo pajamų mokesčio?

Standartinė LY1VP » 2014-Bal-28, 21:54

Liko tik kelios dienos iki gegužės 1 dienos, kai baigsis terminas paskirti dalį šių metų gyventojų pajamų mokesčio organizacijoms. Iki šiol nepasirinkusių prašytume skirti šiuos 2 procentus Lietuvos radijo mėgėjų draugijai - organizacijai, kuri aktyviai dirba visų Lietuvos radijo mėgėjų labui.

Labai norėtųsi, jog kiekvienų metų biudžetuose iš surinktų pinigų pavyktų skirti vis daugiau lėšų prioritetinei sričiai - darbui su jaunimu. Kadangi radijo mėgėjų hobis yra kolektyvinis užsiėmimas, tai gyvuoti jis gali tik pritraukiant naujų, o svarbiausia jaunų ir iniciatyvių žmonių. Visus metus LRMD aktyvas dalyvauja įvairiuose renginiuose ir stengiasi supažindinti visuomenę bei jaunąją kartą su radijo mėgėjų pasauliu. Lietuvos radijo mėgėjų draugija jau daug metų iš surenkamų lėšų remia praktiškai visas radijo mėgėjų veiklas Lietuvoje.

Kiekvienas, paskyręs 2 procentus savo pajamų mokesčio Lietuvos radijo mėgėjų draugijai prisideda prie nuoseklios, skaidrios ir viešos Draugijos veiklos vykdant tikslus, kurie svarbūs visiems Lietuvos radijo mėgėjams.

Būdai, kuriais galite skirti dalį savo pajamų mokesčio, nurodyti pirmajame LRMD tinklalapio http://www.lrmd.lt/" onclick="window.open(this.href);return false; puslapyje.


LRMD nuoširdžiai dėkoja tiems, kurie dalį savo pajamų mokesčio yra paskyrę dabar, buvo paskyrę anksčiau ar dar tik planuoja paskirti.

Rašyti atsakymą