praeito tukstanmecio iskasena-konferencijos.lt ir pan newsgr

Visos mūsų mintys
LY2TA
Pranešimai:47
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 15:47
Miestas:Kursenai
Parašyk:
Re: praeito tukstanmecio iskasena-konferencijos.lt ir pan ne

Standartinė LY2TA » 2014-Geg-08, 07:13

Lietuva tuo tikrai nera unikali.
Egzistuoja ne viena desimtis radijomegejisku
konferenciju pasaulyje. Drasiai galima teigti, kad
ju yra simtai.
Paprasciausiai jums neteko turbut tuo dometis.
Radijo megejas - plati savoka, tai ne tik 2m FM eteris,
bet ir antenu konstravimas, skaitmeniniu darbo rusiu
isisavinimas, aparaturos konstravimas, varzybos, ekspedicijos
i retas salis, salas, pilis, svyrurius ir t.t.
Jeigu tikrai konferencijos butu nepatogu ir atgyventa,
tai jau seniai pasaulyje butu uzmirsta ir pereita prie forumu.
Bet siuo metu tai populiaru, placiai naudojama ir patogu
daugeliui.
Sita bereiksme diskusija siulyciau baigti ir pasilikti kiekvienam
prie savo nuomones - kam patogiau forumas - sedekit cia,
kam patogiau konferencija - skaitykit ten :)
Man asmeniskai priimtini abu variantai, kuo ir dziaugiuosi.

73! Andrius
LY3DY rašė:Idomu kazin kiek dar egzistuoja radiomegejisku konferenciju? Panasu kad lietuva tuo unikali.
Algis

LY3PDS
Pranešimai:30
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 16:50
Miestas:Kybartai

Re: praeito tukstanmecio iskasena-konferencijos.lt ir pan ne

Standartinė LY3PDS » 2014-Geg-08, 19:36

ly4tb rašė:11) zinau nemazai zmoniu konferenciaj seka kaip tiesiog http://www.konf.lt/article.php?id=68841 ... ijos.radio" onclick="window.open(this.href);return false;, tai kuo ta konferencija pranasesne nuo forumo kuriema lengviau susirasti ko tau reikia
Iš tikro tai šis klausimas jau buvo iš esmės svarstytas ir konferencijoje ir forume, tik nežinau kodėl Tomas forume tos temos nesurado, cituoju: "kuriema lengviau susirasti ko tau reikia"! Nežinau, kiek Tomui metų (man - eina 68-ti), kompiuteriu naudojuosi nuo pirmųjų Šiaulių gamybos BK su j/b televizoriumi vietoje monitoriaus ir kasetiniu magnetofonu kaip papildoma atmintimi. Antrą gamyklinį kompiuterį įsigijau iš "Sonex" 486 VL Bus su 100 MHz procesoriumi ir 500 MB HDD. Toliau visus kitus rinkausi iš detalių pats. Aišku, šiandieną pas mane ne stebuklas: AMD Athlon 5600 64x2, 2.00 GB RAM ir du HDD po 1 TB. Windows XP Professional, bet yra ir LENOVO SL510 su Windows 7, kurį teko išvalyti nuo UK ofiso šlamšto ir viską pačiam susiinstaliuoti. Nedideliame UAB-e, kuriam vadovavau, prižiūrėjau 3 kompiuterius, sujungtus į tinklą, kartu su multifunkciniu aparatu - per visą laiką, kai nepriklausomos Lietuvos įmonėse atsirado kompiuteriai, pas mane nebuvo nei vieno incidento, nors prie dviejų kompiuterių - moteriškės. Tai tiek info, kad Tomas susidarytų šiokį tokį vaizdą apie mane, kaip "kompiuteristą". O dabar - prie svarstomos temos: mano pagrindinis argumentas prieš forumus yra tas, kad jie skirti tik tiems, kurie arba uždirba kompiuteriais pinigus, t.y. prie jų sėdi darbe ir už tai dar atlyginimą gauna, arba visiškai neturi ką veikti ir nuolatos tuos forumus skaito ir į juos rašo. Normaliai dirbančiam žmogui (baigiau dirbti š.m kovo 31 d.) kompiuteris tėra toks įrankis, kaip mūrininkui plaktukas - reikia - plyta numušei ir padėjai iki kito karto. Konferencijos laiškus gaunu tik antraštėmis - kurie nedomina - trinu net neskaitęs. Plius pašto programoje aktyvuoti filtrai, kurie beveik viską, kas man nepriimtina ištrina iš karto serveryje. O forume, kaip rašiau, reikia sėdėti ir bendrauti "on line"... Kai man skambina iš mobiliojo ryšio bendrovių ir kviečia pas save, aš jiems atsakau - kai man reikės, aš pats jus susirasiu. O pertemptas klientas už keliu mėnesių nubėgs pas kitus - kam jums toks? Taip ir čia ar į forumą ar į konferenciją eis tas, kuriam jie labiau tinka. Tad geriau tą "diskusiją" ir užbaikit...

Edmundas, LY3PDS

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai:134
Užsiregistravo:2011-Bal-21, 12:57

Re: praeito tukstanmecio iskasena-konferencijos.lt ir pan ne

Standartinė ly4tb » 2014-Geg-09, 09:52

LY3PDS rašė: Iš tikro tai šis klausimas jau buvo iš esmės svarstytas ir konferencijoje ir forume, tik nežinau kodėl Tomas forume tos temos nesurado, cituoju: "kuriema lengviau susirasti ko tau reikia"! Nežinau, kiek Tomui metų (man - eina 68-ti), kompiuteriu naudojuosi nuo pirmųjų Šiaulių gamybos BK su j/b televizoriumi vietoje monitoriaus ir kasetiniu magnetofonu kaip papildoma atmintimi. Antrą gamyklinį kompiuterį įsigijau iš "Sonex" 486 VL Bus su 100 MHz procesoriumi ir 500 MB HDD. Toliau visus kitus rinkausi iš detalių pats. Aišku, šiandieną pas mane ne stebuklas: AMD Athlon 5600 64x2, 2.00 GB RAM ir du HDD po 1 TB. Windows XP Professional, bet yra ir LENOVO SL510 su Windows 7, kurį teko išvalyti nuo UK ofiso šlamšto ir viską pačiam susiinstaliuoti. Nedideliame UAB-e, kuriam vadovavau, prižiūrėjau 3 kompiuterius, sujungtus į tinklą, kartu su multifunkciniu aparatu - per visą laiką, kai nepriklausomos Lietuvos įmonėse atsirado kompiuteriai, pas mane nebuvo nei vieno incidento, nors prie dviejų kompiuterių - moteriškės. Tai tiek info, kad Tomas susidarytų šiokį tokį vaizdą apie mane, kaip "kompiuteristą". O dabar - prie svarstomos temos: mano pagrindinis argumentas prieš forumus yra tas, kad jie skirti tik tiems, kurie arba uždirba kompiuteriais pinigus, t.y. prie jų sėdi darbe ir už tai dar atlyginimą gauna, arba visiškai neturi ką veikti ir nuolatos tuos forumus skaito ir į juos rašo. Normaliai dirbančiam žmogui (baigiau dirbti š.m kovo 31 d.) kompiuteris tėra toks įrankis, kaip mūrininkui plaktukas - reikia - plyta numušei ir padėjai iki kito karto. Konferencijos laiškus gaunu tik antraštėmis - kurie nedomina - trinu net neskaitęs. Plius pašto programoje aktyvuoti filtrai, kurie beveik viską, kas man nepriimtina ištrina iš karto serveryje. O forume, kaip rašiau, reikia sėdėti ir bendrauti "on line"... Kai man skambina iš mobiliojo ryšio bendrovių ir kviečia pas save, aš jiems atsakau - kai man reikės, aš pats jus susirasiu. O pertemptas klientas už keliu mėnesių nubėgs pas kitus - kam jums toks? Taip ir čia ar į forumą ar į konferenciją eis tas, kuriam jie labiau tinka. Tad geriau tą "diskusiją" ir užbaikit...
Edmundas, LY3PDS
anokia cia paslaptis Edmundai 31, taip taip 13 norejote isgirsti visi :)

jei matuojames kazkuom, tai ka as galiu pasakyti, pradejau iskart nuo "siubor" konsolinio varianto is gariunu ( https://dendygames.files.wordpress.com/ ... .jpg?w=645" onclick="window.open(this.href);return false; ), ir ne tankiukus ten zaidziau, o grebiau jauti uz basic'o, veliau kur papuldavo 286'ai su Windows 1.01, 386tukai su win 3.10, o atsiradus galimybei jungties prie dial-up'o gudziame kaime dastumiau ir 3.11 ( nevisi zino koks ten esminis/nematomas skirtumas tuo metu egzistavo), budamas pyplys 6toje klaseje pradejau kalti lita, kai tevai investavo ir nupirko p 133 su stebetinai daug 32mb ram - visolabo 7k lt atsejo igytas komplektas..... uzteks tos istorijos tuo metu kankinau issiardziusio kolukio atrodo lyg 35mhz stoteles....
o dabar mano kompiuteriu ukyje namuose nerasi sukirmijusiu windowsu, kaip savo pagrindine OS, windows nenaudoju > 15metu. pradejau si perejima tiesiai prie slackware su x'ais, dabar jau pan 10metu OS X.
vienu metu dar uzsiminejau lygiagreciu skaiciavu sistemu ekslotacija - GRID'ais, klasteriais ( PC klasteriais, ne tais apie kurisuo verslas kalba), bet atsibodo....
siuo metu darbe kelios spintos ProCurve ir Cisco switchu ir pilna 42U spinta pristabeliuota x3650 - per mano lavona ten MS, dalis eina sveitimo reikmem, dalis aptarnauja ( net nezinau pats kiek, nes tai nekeicia esmes ) thinclient'u bootinamu is serverio imidzu, kita dalis eina SIP, H.323 irenginiu jungimui i vaizdo konferencijas, dalis irasineja x.264 stream'us ir t.t.

priziurint toki uki, naturalu, kad darbe darbiniam kompui tuo metu duodamos uzduotis, kurios ir visa diena, o kartais ilgiau darant savo rankomis, bet tam senai pradejau automatizuoti tuos procesus, tad sekmingai tuo metu su savo asmeniniu macbook'u pro ( tiesa pirmasis tarnavo 8 su kapeiko metu) kalu papildoma lita ir panarsau forumuose. o siaip save laikau visisku IT neismaneliu, nes esu koncentravesis i pakankamai siaura profesine veikla, kur lietove tezinau tik pora zmoniu su kuriais galima ta tema is vis pradeti prasminga diskusija.

tai tiek, uzteks OFFtopic, cia pasidaviau provokacijai susipazinti artimiau.
QTH: KO15QW
Atmink - Tavo amžius neparodo tavo išminties ir nesuteikia pagarbos, jei nesi jos vertas.

Vartotojo avataras
M6WAU
Pranešimai:142
Užsiregistravo:2012-Rgs-18, 09:33
Miestas:London

Re: praeito tukstanmecio iskasena-konferencijos.lt ir pan ne

Standartinė M6WAU » 2014-Bir-11, 20:28

O!
Mano tema atsigavo? Na tokia pat turėjau kai tik pradėjau domėtis radijomis ir prisijungiua į šitą forumą. Tada trūko judesio ir man čia. Paskui supratau, kad jei ir juda tai pašto konferencijoje, bet išsitryniau po metų ar pusantrų, nes kažkaip pradėjo netikti konferencija mano asmenybei.
Aš bandžiau spręsti irgi tą reikalą kažkaip, bet sunkiai gavosi, nes daugelis labai koncervatyvūs ir gal pavadinau - senamadiški. :)
Toliau labai būtinas žingsnis yra visų vartotojų apmokinimas naudotis forumu, kas padėtų forumui būti neužmirštam. Yra keletas funkcijų kurias derėtų visiems, pastebėti ir prisiminti bei naudoti. Keletas iš jų žemiau:

1. Įdomios temos sekimo mygtukas [Užsisakyti temą], kuris leis jum gauti pranešimus į e-paštą apie aktyvumą jūsų pasirinktoje temoje, bei mygtukas kurio pagalba galite temą nusiūsti draugui, jei manote kad ji įdomi kažkuriam kolegai. Pvz kaip man atsiuntė šią tema Nerijus LY3PQ. Draugiškumas ir bendravimas tai radijo mėgėjų savybė, kuri ir leido radijo mėgėjiškam hobiui išlikt iki šių dienų.
Screenshot 2014-06-11 18.48.29.png
Užsisakyti temą
Screenshot 2014-06-11 18.48.29.png (28.45KiB)Peržiūrėta 9228 kartus(ų)
2. Jei susidomėjote tema ir ją perskaitėte, arba jei netgi perskaitėte tik vieną komentarą, kurį norite pakomentuoti ir norite sužinoti, ką jums į jūsų komentarą atsakė kiti kolegos, reikia uždėti varnelę prie [Perspėti mane, kai bus parašytas atsakymas], po teksto įvedinėjimo laukeliu.
Screenshot 2014-06-11 19.00.27.png
Perspėti mane, kai bus parašytas atsakymas
Screenshot 2014-06-11 19.00.27.png (19.92KiB)Peržiūrėta 9228 kartus(ų)
3. Specifinio forumo temų paketų užsisakymas. Jei pvz domitės forume tik antenomis arba netik, bet dar ir Perku/Parduodu o gal dar ir visomis temomis susijusiomis su varžybomis ar dar kuo nors. Tada įėjus į kiekviena atskirą forumą reikia paspausti mygtuką [Užsisakyti forumą]. Nuo tos minutės, naujos temos jūsų užsakytame forume bus praneštos elektroniniu paštu.
Screenshot 2014-06-11 19.16.42.png
Užsisakyti forumą
Screenshot 2014-06-11 19.16.42.png (18.52KiB)Peržiūrėta 9228 kartus(ų)

4. Valdyti prenumeratas galite savo profilio nustatymuose, spaudžiant [Vartotojo valdymo pultas] (viršuje dešinėje) ir paskui pasirinkus iš nustatymų sąrašo menių punktą [Santrauka] bei joje esančią eilutę [» Valdyti prenumeratą]. Arba tiesiog šią nuorodą ucp.php?i=main&mode=subscribed . Tokiu atveju galėsite kontroliuoti savo dominančias ir jau nebe - temas.

5. Bei taip pat žymėti jums įdomias temas. Paspaudus temoje ant mygtuko [Žymėti]. panašiai kaip interneto naršyklėje "Favorites" arba "Bookmarksai". Visus juos galite matyti taip papt savo nustaymų skydelyje [» Valdyti žymes]. Arba šioje nuorodoje ucp.php?i=main&mode=bookmarks. Netgi galite pasidaryti interneto naršyklės pirmąjį puslapį su šia nuoroda.

6. Bei žinoma kad visa tai gautumėte į jūsų dažnai naudojamą pašto dėžutę, reikia atnaujinti savo detales [Vartotojo nustaymo skydelyje] kurį pasiekti galite paspaudus šią nuorodą ucp.php?i=profile&mode=reg_details

Šiek tiek namų darbų jums uždaviau va :) ir gal ko nepastebėjau gal kas ką kiti turite pasiūlyti. Aišku galima būtų visą tai gražiai surašyti ir pateikti pirmame puslapyje prisijungus prie forumo. Ir paraginti kolegas perskaityti puslapio navigacijos instrukciją. Manau tai tik padėtų atgyti forumui.


P.s. Ilgai neatsakiau, buvau pradanginęs prisijungimo slaptažodį.
Arentas 2E∅WUF @ QTH: JO01BL62

Rašyti atsakymą