KUR MES EINAME pasitikdami LRMD 70-dešimtmetį?

Visos mūsų mintys
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai
KUR MES EINAME pasitikdami LRMD 70-dešimtmetį?

Standartinė LY2GV » 2007-Rgp-23, 13:19

Vakar skambino Valius Simulik LY2QT. Atsiprasau, kad skambina vėl man...
Informavo, kad iki kitos savaites reikia parasyti paraiska, jei yra planuojama daryti kokia nors paroda... Pasakiau, kad valdyba jokiu sprendimu tuo klausimu nedare - konferencija skaito jis pats, todel situacija zino. Zadejo nuvykti vakar (2007.08.22.) i QSL biura ir jei kas bus vietoje, pasiklausti ar kas nors planuojama, ar ne...
LRMD turi valdyba ir as nesiimu spresti daryti ar ne ta paroda...

Kadangi atsijungiau nuo paranojiskos konferencijos, tai rasau cia apie tai koks butu buves mano asistavimas apie kuri rasiau ir ka buciau siules, jei butu buves priimtas sprendimas LRMD valdyboje.

Kadangi pries keleta metu buvo panasi situacija, tai vienas valdybos narys
- tuomet Leonas LY2LU, kuriam buvo pavesta prazonduoti tokio renginio galimybe, buvo kalbejes su Šiaulių radijo muziejaus direktore del tokio renginio organizavimo. Is esmes itraukus i planus, jie tokius isvaziuojamuosius renginius organizuoja ir tuomet sutiko, kad galetu bendrom jegom padaryti tokia paroda...

As maniau, kad gavus toki siulyma bus suorganizuotas valdybos posedis, kuriame bus priimtas vienoks ar kitoks sprendimas pozityviai ieskant galimybiu kuo solidziau padaryti si rengini...

Tuomet, jei butu priimtas teigiamas sprendimas, buciau susitikes su Šiaulių radijo muziejaus direktore (beje ne vienas Šiaulių radijo mėgėjas pažysta šia šaunią moterį asmeniskai) ir pasitares sia tema. Manau butume tikrai rade bendru visiems priimtinu salycio tasku parodos organizavimo tema..

Tai stai tokia likusi sio plano dalis be paranoisku isvedziojimu politinemis temomis.

Šioje vietoje turejo dirbti LRMD valdyba, kaip vienas is valdymo organu - kolektyvinis. Taciau Vienasmenis LRMD valdymo organas - Prezidentas nusprende nesinaudoti kolektyviniu sprendimu priemimu, tuo paciu pervesdamas sia tema i tyciojimasi is "iniciatoriu", o is tiesu tik tokia galimybe pasiuliusiuju , sumaisant visa ideja su politika...

Nezinau kokia informacija vakar gavo Valerijus LY2QT QSL biure, todel nezinau ka Jis perduos LR Seimo ryšių su visuomene skyriui.
bet jau dabar matau, kad paskutiniu metu racionalaus ir kryptingo darbo LRMD valdyboje kaip nebuvo, taip ir nera iki siol.

O situacija LRMD Valdyboje keista, nes siuo metu vienas valdybos narys atsistatydines, vienas "kabo" ant plauko - nedaug truko, kad tai padarytu (jau as prasiau, kad pakentetu), as lygiai taip pat esu tose gretose.
Nerasau atsistatydinimo, nes esu pazadejes Prezidentui istverti iki pabaigos, bet dar nezinau ar tai pavyks...

Situacija savotiska dar ir todel, kad siuo metu nera jokios strategijos del LRMD organizacijos veiklos. Nera jokiu veiklos planu. Nera jokio atstovavimo. Viskas vyksta is inercijos ir del to, kad privalo vykti - tiesiog hobi veikla. Tie kas atsakingi uz konkrecius dalykus veikia, uzsiima techniniu darbu. Taciau apie koki nors radijo megeju atstovavima placiaja prasme nieko nedaroma. LRMD tapo pinigu surinkimo punktu i kuri turi (PRIVALO :) ) kreiptis tas kam galbut ju reiktu is anksto per kazka susizinojes, kad jam tie pinigai skirti, nes jokios informacijos apie LRMD valdybos sprendimus (net tuos kurie buvo) nera...
Daugelis mano sutiktu kolegu klausineja, kas dedasi valdyboje - ka galima pasakyti? Nieko...
Organizacija kuriama ne pinigams rinkti - ji turi vystyti musu veikla, ja reklamuoti, stengtis buti matoma ne tik nariu, kolegu, bet ir visuomenes.
Turi buti sudaryti strateginiai planai mums aktualioms kryptims vystyti ir ta linkme dirbama. Tai visuomeninis darbas, todel dideliu tempu reikalauti nedera, bet kryptis turi buti zinoma. LRMD kaip vien pinigu skirstytuvo mums nereikia, LRMD irgi neturetu tureti tikslo kaupti turtus... Visos lesos nariu duotos LRMD skirtos atstovavimui ir vystymui musu veiklos. O kas dabar dedasi? Ne veltui oficialus asmenys pajuokauja - ko jus norite, jei per paskutinius metus LRMD neatsiunte nei vieno rasto su savo pageidavimais.
Patys valdininkai tikrai nebandys mums ka nors siulyti savo iniciatyva... Ko verta Prezidento arogancija laukiant is LR Seimo rasto/prasymo/pakvietimo del parodos? Kaip sakoma, kokia galva, tokia ir organizacija.

LRMD virto arogantiska organizacija nepastebincia kas vyksta aplink. O tai labai pavojinga, NES LRMD turi skolu savo nariams. Skolos finansines. Buvo surinkti nario mokesciai avansu perkant patalpas, kurie turetu pasidengti is 2ju proc. paramos, bet matau, kad sis planas gali zlugti, nes jau siemet kai kurie zmones pamate kas cia dedasi, siu paaukojimu nedare. O sugrazinti juos bus ypac sunku. Nario mokesciu tu skolu neuzdengsi - teks dar labiau letinti veikla islaikant bustine.
Pabusiu paranojiku ir as ir issakysiu kazkieno man pasufleruota minti - gal tai ir daroma specialiai, kad tektu tas patalpas parduoti, kai nepavyks ju islaikyti is vien tik nario mokesciu?

As nezinau ka masto LRMD vadas, nes posedziams nevykstant, nera galimybes apie tai viesai diskutuoti, bet jei ir apie tai nemastoma, tai siumetine parama parodys, kiek dar mes tikime tokia veikla. Duok dieve, kad sie mano pamastymai ir pasufleruotoji mintis butu tik paranojiska iliuzija.

Galeciau daug rasyti, bet apmastymams (jei tokie butu) pakaks...

KUR MES EINAME pasitikdami LRMD 70-dešimtmetį? Gal kas zinote ko paklausti?

===============================================

P.S. SIS RASTAS NE APIE ASMENIS IR ASMENYBES - TAI APIE LRMD VEIKLA.

Kad nebutu puolimo ir mintys nuo sito atsipalaiduotu, galiu is anksto pripazinti, kad ankstesnes valdybos dirbo blogai - ne tiek kiek galbut galejo, prirase daugybe popieriu, tarp kuriu sunku atrasti reikiamus. Ir dare tiek mazai, kad visi buvo informuoti ir zinojo apie visus menkus sprendimus.
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Vartotojo avataras
LY2BAW
Site Admin
Pranešimai:85
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 21:26
Miestas:Širvintos
Parašyk:

Re: KUR MES EINAME pasitikdami LRMD 70-dešimtmetį?

Standartinė LY2BAW » 2007-Rgp-29, 10:32

O as noriu tik paklausti - ko vėl sieki, mielas kolega?

Juk jau ne kartą buvo viskas paaiškinta - nėra norinčių ir galinčių tai padaryti.
Juk NIEKAS neatsiliepė į viešą pasiūlymą tapti atsakingu už parodos organizavimą.

Ir dar.
Ko sieki, mielas kolega, kai rašai apie "pinigų dalybą, "patalpų "sutvarkymo" siekius"?
Ar tai tas, intrigantų seniai seniai naudojamas metodas, skirtas pasėti nepasitikėjimą vienų kitais mūsų galvose?
Juk naudojami tokie, šiam siekiui ypatingai tinkami, dalykai - "patalpos", "pinigai", "dalybos".

Galiu pasakyti tik viena - tai kliedesys!
Ir kiekvienas iš mūsų, kurį tik pasieks taip paslaugiai numestas abejones ir pavydą mūsų galvose turintis sukelti "įrankis" ar "jaukas", gali įsitikinti jog taip nėra - 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

O panaudotas kiršinimo bei abejonių sėjimo "tautinis įrankis", man kelia tik vieną jausmą - tik gailestį taip besielgiančiam...
Ir belieka tik tikėtis, kad ši mintis tiesiog netyčia išsprūdo iš pačio, taip tyliai mąstančio ar norinčio taip pasielgti, pasąmonės...

Taigi, norisi retoriškai paklausti - kur eini taip rašydamas, mielas kolega?

73! Tadas LY2BAW

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai

Re: KUR MES EINAME pasitikdami LRMD 70-dešimtmetį?

Standartinė LY2GV » 2007-Rgp-29, 13:52

LY2BAW rašė:O as noriu tik paklausti - ko vėl sieki, mielas kolega?


73! Tadas LY2BAW
Parasei taip, lyg buciau buves isvytas is Jusu dvaro ir vel stoveciau su terba prie Jusu duru... :) Tiesa pasakius su radio konferencija atsisveikinau is tiesu...

Toliau apie tai ko klausiama.

Siekiu, kad pamastytume placiau, be paranojisku itarinejimu skaldymu, be isizeidimu ir isizeidimu, ko siekiame taip taskydamiesi zmogiskaisiais resursais, valdybos darbo nevertinimu ir nesinaudojimu, skubotu sprendimu priiminejimu rateliuose, kurie tampa nezinia kieno atsakomybeje, keistomis reakcijomis i siulymus, dvejopa reakcija i iniciatyvas ir momentaliu iniciatoriu "uzmusimu".

Paziurek is salies i musu darba.

Valdyba nieko nesprendzia - nusprendzia Prezidentas jau is anksto, paklauses po ranka pakliuvusiu zmoniu, net nesvarstant apie kokias nors galimybes vienu ar kitu klausimu.

Valdybos darbas pasidalino i "lysves", kur kiekvienas daro kaip ismano. Kas turi konkrecia lysve - bando kapstytis, bet daug klausimu lieka taip ir nesulauke logisko valdybos bendro sprendimo.

Reikia pavyzdziu? 1. Jurgis iskele klausima del paramos per LRMD antenu remonto - liko kaip sauksmas tyruose...

Dazniausiai (ka pastebi daugelis) - Prezidentas svaido visus klausimu sprendimo organizacinius klausimus nuo saves ir primeta tiems, kam tai daryti lyg ir neprivalu. Principas - skestanciuju gelbejimas, paciu skestanciuju reikalas.

2. Praejo VNS - niekas isskyrus valdyba nieko nezino, nes protokolas taip ir likes statuse - specialiam pasidomejimui.

3. Ivykusiu valdybos posedziu sprendimu velgi nelabai kas mate (cia nerasysiu kokie kuriozai vyksta del situ dalyku).
...

Organizacine prasme visiskas chaosas. Manes kolegos klausineja apie tai kas ir ka sprendzia, kada eilinis posedis, kur LY QTC, kas vyksta valdyboje? Ka atsakytu Prezidentas? As atsakau paprastai - nezinau arba klauskite Prezidento, nes lygiai viens prie vieno tezinau tiek pat.

Paroda buvo tas lasas del kurio mano ikyrus zyzimas uzdaroje erdveje pavirto i atvira nuomones issakyma, del ko buvau is karto visaip isvadintas. Nors pries tai vyko intensyvi agitacija, kad stengtis islysti i viesuma ir visoks zurnalistu, ir spaudos peikimas - ir tik atsirado galimybe - "katarinka" pakeite krypti...

As maciau kaip ta pati (dabar jau beveik ta pati) valdyba dirbo ir kokios buvo reakcijos i pateiktus klausimus - dabar i tai visai nepanasu. Pats prezidentas greiciau parasys i RADIO_konferencija ilga litanija, nei sudalyvaus elektronineje LRMD valdybos erdveje sprendziant klausimus.

Paimkim problema su LY0ROM - puiki vieta, puikus sprendimas - ACIU kolegoms, kurie sugebejo toki darba nuveikti, bet kaip buvau kalbejes paskutiniame posedyje, kad reikia kanalu derinimo, bet buvo vienasmeniskai nuspresta - ka cia galvoti, daryti reikia... Ir turime rezultata - zinoma, kolegos ji isspres, bet bus piktu, o tereikejo pasiderinti ir taip nebutu ivyke. Kas tai turetu koordinuoti? Deja siuo metu niekas.

Veiklos valdymas vyksta draugu rateliais, rateliu sudetis priklauso nuo to kuris parankesnis priimti vienasmeni sprendima arba jokio...
Kieno atsakomybe? Ar kas prisiima tokia?

Todel ir rasiau, kad siame etape matome, jog sprendimai priimami "niekieno", o LRMD palikta tik kaip priedanga ir veiklos finansiniams reikalams tvarkyti.

Toks vaizdelis ir kelia nerima, nes su kiek nariu kalbejau, daugelis nesupranta ar organizacija dar organizuota, ar turi tikslus? As kartais paklausiu to paties ju paciu - atsakymas buna neoptimistinis. :(

Kazkuris kolega is Šiaulių parase savo nuomone - buvo itartas mano itaka... As bandomas paversti ekstrasensu... :) Man tai primena sena Vilniaus/Kauno konfliktiskumo mita. Kur visada buvo sakoma Kaunieciai budavo kazkieno itakoje ir savo nuomones neturejo. Tai argumentas, kuris tinkamas paleisti, kai nera ka atsakyti. Taip niekados nebuvo, buvo galima susisneketi ir su "Kaunieciais" ir su "Vilnieciais", bet dabar jau is Vilniaus girdisi jog Šiauliečiai yra mano itakoje... Kazkur jau girdeta...

Ar savo tokiais etikeciu klijavimais neisbaidysite LRMD nariu, taip kaip padaryta su keletu LRMD Valdybos nariu ir LRMD nariu?

Cia tiktu vienas anekdotas apie tendencijas, bet paliksiu kitam kartui...

Jau jauciamos tendencijos, todel butina pakeisti darbo stiliu...

Man kol kas ne vistiek kas darosi LRMD, todel ir rasineju... Bet tai laikau irgi tam tikru darbu ir labai bjauriu darbu... Jei taip ir liksiu nesuprastas ir su dar keliomis papildomomis etiketemis del to, kad kazkas nemoka skaityti kas parasyta, pabaigsiu ir si bjauru darba...

Kaip sakoma, bus perjungtas rezimas - ne mano daržas, ne mano pupos...

O gyvenimas parodys etikeciu vertes...
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai

Re: KUR MES EINAME pasitikdami LRMD 70-dešimtmetį?

Standartinė LY2GV » 2007-Rgp-29, 14:29

LY2BAW rašė:O as noriu tik paklausti - ko vėl sieki, mielas kolega?

73! Tadas LY2BAW
Trumpai pridursiu... Kodel iki siol Registru centre LRMD Prezidentu registruotas Gintautas Šėporaitis?

Ar čia paruosta dovana? Ar laukiama baudos uz prievoliu nevykdyma registruoti po rinkimu valdyba Registru centre?
Kas atsakys juridiskai? As ar neregistruota valdyba su neregistruotu Prezidentu?

O gal ir sie istatymai negalioja LRMD?

Cia dar vienas mazas pavyzdys apie dabartine LRMD Valdybos veikla...

As viesai reikalauju atlikti Prezidentine pareiga ir priregistruoti visus valdybos pakeitimus ivykusius per du metus, as nesu LRMD vadovas lygiai tiek laiko...

Tai rasau velgi tik tam, nes jau beveik du metus atsibodo tai sakyti asmeniskai...

Sutinku, kad tai nera paprasta procedura, kaip ir istatu registravimas, bet kasmet ji dar sudetingeja.
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Rašyti atsakymą