Puslapis 11

Ar galima vėluoti su VNS ?

Parašytas: 2008-Vas-01, 16:29
LY1A
Konferencijoje nuskambėjo keletas argumentų, kodėl LRMD VNS (visuotinį narių susirinkimą) būtų galima surengti balandžio mėnesį. Ir čia pat buvo išsakyta baimė, kad būtinai atsiras tokių, kurie bandys LABAI SUREIKŠMINTI tokį įstatų pažeidimą.

Siūlau LRMD nariams pareikšti čia savo nuomonę, t.y. pasirinkti aukščiau esantį sau tinkama atsakymą, ir paspausti BALSUOTI

Parašytas: 2008-Vas-01, 17:32
LY3OD
Manau, kad svarbiausia, jog susirinkimas butu teisetas:

42.2. visuotinis narių susirinkimas laikomas teisėtu, jei jame dalyvauja daugiau kaip 1/2 Draugijos narių. Visuotinis narių susirinkimas, kuriame sprendžiamas Draugijos likvidavimo ar reorganizavimo klausimas, laikomas teisėtu, jei jame dalyvauja ne mažiau kaip 3/4 Draugijos narių. Jei visuotiniame narių susirinkime nėra kvorumo, už vienos valandos, toje pačioje vietoje, šaukiamas kitas visuotinis narių susirinkimas, kuris turi teisę priimti sprendimus neįvykusio susirinkimo darbotvarkės klausimais, nesvarbu kiek Draugijos narių jame dalyvauja;

Taigi, net ir savaitele-kita veliau, nei numatyta, susauktas susirinkimas turetu buti teisetas.

Parašytas: 2008-Vas-01, 19:06
LY1GP
Kazkaip sitas klausimas del datos lyginant su pagrindiniais probleminiais klausimais atrodo toks niekingas...

Parašytas: 2008-Vas-01, 21:47
LY2CY
Reikalavimas pravesti VNS per tris mnesius pasibaigus finansiniams metams išplaukia iš Lietuvos įstatymų. Šis reikalavimas yra bendras, taikomas ne tik visuomeninėms organizacijoms, bet visiems ūkio subjektams. Tačiau prisilaikyti šio įstatymo ne visada pavyksta net akcinėms bendrovėms su milijoninėmis apyvartomis, ir niekas jų nebaudžia, nes jos nusižengia įstatymui "pagal įstatymą". Pavyzdžiui, užplanuoja susirinkimą vasario 20d, tačiau nesusirenka 50 procentų dalyvių. Tuomet skelbiama kita data, o nuo paskelbimo iki susirinkimo turi praeiti ne mažiau kaip vienas mėnuo.
Jeigu mes galime suvaidinti komediją su antru susirinkimu po valandos, tai paprasčiau nustatyti datą ir niekam nevažiuoti, o susirinkti tada, kada tikrai susitarsime. Tada tikrai VNS įvyks balandžio mėnesį ir viskas bus pagal įstatymą ir įstatus.

73 Jurgis LY2CY

Parašytas: 2008-Vas-04, 21:43
ly2bet
Suplesys jus (mus) i gabalus kai kurie asmenys, oj kaip suplesys. Po gabaliuka uz kiekviena nesurengta akyvaizdini posedi, uz teisini nihilizma ir dar ka nors. Ir pabaigai dar kontrolini shuvi i kakta uz VNS balandzio menesi... Nors sita LRMD valdyba taip ar taip - politiniai lavonai, ar ne ? :lol:
Bet matau labai teigiamu pasekmiu - draugijos "gelbetojai" turetu arsiai brautis i naujus postus, siekiant isgelbetii "pakrikusia" situacija, taigi bent jau gal nauja valdyba isrinksim be problemu is aibes kandidatu - kritiku? :D

Parašytas: 2008-Vas-04, 21:47
ly2bet
beje, Viktorai, kaip tu patikrinsi ,ar cia ne LRMD "priesai" balsavo , t.y. ne nariai... Kvepia samokslu...

Parašytas: 2008-Vas-05, 09:45
LY8O
Dainiau,
Jei jau dabartinius Valdybos narius vadini poliniais lavonais - tai gal tikslinga keisti pavadinima i Lietuvos Radijo Morgo Draugija? :)
Pasaulis neapsivers, jeigu, galvodami apie zmones bei ju lengvesne kelione i VNS'a, susirinkimas bus susauktas balandzio menesi. Siap tai finansinius metus gal galima butu baigti pvz. sausio pabaigoje, kai yra "deadline" narystes pratesimui? Cia pamastymai...

Siap tai sakyciau, kad siais laikais nariai turetu susiskirstyti i tokias dvi "grupes":
1. Galintys dalyvauti "politiniame" gyvenime.
2. Siekiantys "sportiniu" rezultatu ir taip garsinantys sali bei Draugija.
Sprendziu pagal save - neuztenka laiko net paprastiems rysiams, kontestinius savaitgalius planuoju vos ne visiems metams i prieki. Kadangi esu "sportininkas", tai priklausau "antrajai" grupei ir galiu patikinti, kad tikrai i "politini" gyvenima neisiu, taciau pagal galimybes stengsiuosi dalyvauti Draugijos veikloje (kad ir darbas IARU konteste, pagalba QSL menedzeriui,....).
73, Remis LY8O