Virusas

Visos mūsų mintys
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY2BFV
Pranešimai:125
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 11:52
Miestas:Marijampole
Virusas

Standartinė LY2BFV » 2009-Vas-08, 23:03

Sveiki neseniai nutiko toks "sposas' kalbedamas skype su LY2FX mamciau kad bendradarbe siuncia faila(yra mano sarase) faila priemiau o kai pabaigiau kalbeti su Stasiu pamaciau kad tai "exe" failas ,kuris matyt sumaise ir mano proteli -atidariau ir.... pasirodo trojano generatorius: "Lady_Eats_Her_Shit--www.youtube.com" (skype worm). Lietuviska butu "Dama valgo savo suda" :)))))
Kokias tik antivirusines isbandziau-0
Bandziau ir dosu isdelytint viskas ok kol neikisi internetines jungties ir vel daina is pradziu ...virusas mutuoja, keicia savo pavadinima.
Dekoju svo sunui kuris landziojo po anglisku saitu forumus ir po ciut ne 24 val. darbo pavyko jo atsiktatyt. Bukite atsargus naudodamiesi skype, nepriimkite nezinomu failu (ypac tokiomis galunemis kaip: exe, bat, com, scr ir pan) o tuo labiau ju neatidarkite.

LY2BFV, Vitas
73

LY3PDS
Pranešimai:30
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 16:50
Miestas:Kybartai

Re: Virusas

Standartinė LY3PDS » 2009-Vas-11, 09:16

LY2BFV rašė:pamaciau kad tai "exe" failas ,kuris matyt sumaise ir mano proteli -atidariau ir.... pasirodo trojano generatorius:
Ne tu pirmas, ne tu ir paskutinis :roll: ... pas vieną mano pažįstamą moteriškę, kuri Skype atsidarė faila "Your mother naked", dirbau dvi dienas - tiesa, virusų ten buvo privisę ir kitokių. Matyt šitas paskutinis "perpildė taurę" ir jos turima antivirusinė programa pradėdavo rėkti vos tik įjungus kompiuterį. Rėkt rėkė, bet viruso nenaikino, hi!
Linkiu ateityje nebūti "moteriške"... :lol:

73! Edmundas, LY3PDS

ly2xz
Pranešimai:26
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 10:20
Miestas:N.Akmene
Parašyk:

Re: Virusas

Standartinė ly2xz » 2009-Vas-11, 18:37

Na ne vienas cia rekia del sio viruso.Inete info pilna,kaip pasalint ji,tik naudotis reikia.Taip pat ir Googlas visagalis yra.O siaip gali pasiskaityti stai cia:

http://www.biteplius.lt/lt/sh.find?patt ... er=224.461

"perpildė taurę" ir jos turima antivirusinė programa pradėdavo rėkti vos tik įjungus kompiuterį. Rėkt rėkė, bet viruso nenaikino, hi!
Linkiu ateityje nebūti "moteriške"... :lol:

73! Edmundas, LY3PDS[/quote]

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Standartinė LY1GP » 2009-Vas-14, 13:29

Kas naudojat Windows XP labai verta isideti Service Pack 3, gerokai uzkamso skyles. Taip pat Automatic Updates kas menesi atsiuncia Maliciuos Software Removal tool, kuris irgi gerokai padeda nuo visuokiu bjaurybiu.

Vartotojo avataras
LY2BFV
Pranešimai:125
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 11:52
Miestas:Marijampole

Virusas

Standartinė LY2BFV » 2009-Vas-14, 16:41

Jau po visu "baiku" isidejau servis pack 3
Vitas

ly2xz
Pranešimai:26
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 10:20
Miestas:N.Akmene
Parašyk:

Standartinė ly2xz » 2009-Vas-14, 17:27

Tiesiog nepagalvojau,kad dar yra dirbanciu be sp-3 ir be butiniausiu kritiniu atnaujinimu.
Kad dirba su visokiais black,gold,student edition,tai tikrai... :lol: :lol:

Rašyti atsakymą