Su Joninėmis

Visos mūsų mintys
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY2BNF
Pranešimai:16
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 09:57
Miestas:Vilnius
Parašyk:
Re: Su Joninėmis

Standartinė LY2BNF » 2010-Bir-26, 00:08

LY5W rašė:Sveiki Jonai,
kadangi mano laiškas dėka "moderatoriaus" į radio konferenciją nepraėjo, patalpinu jį čia:
Sveiki Jonai,

Priimkite nuoširdžiausius sveikinimus šia proga. Sveikatos Jūms, gerų QSO ir kantrybės.
Jūsų tiek daug:
...
http://www.hamradio.lt/adresai.txt

Saulius LY5W
Taip, taip - dar būtinai ir su Petrinėmis/Povilinėmis (birželio 29 d.), ir Mindauginėmis (liepos 6 d.) bei su visais kitais būsimais vardadieniais - pagal pilną vardų kalendorių - nepamirškit bandyti sveikinti... Juk gal nelabai gražu išskirti tik vieną vienintelį vardą?..
73, Arminas LY2BNF

Vartotojo avataras
LY2BNF
Pranešimai:16
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 09:57
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Su Joninėmis

Standartinė LY2BNF » 2010-Bir-28, 14:38

LY5W rašė:Be reikalo taip Arminai, Joninės - nacionalinė šventė. Gaila, kad Jūs nelabasis apsėdo. Aš iš visos širdies, o Jūs man šlapiu skuduru per veidą.
Taigi ir Mindauginės (liepos 6 d.) - irgi valstybinė šventė, Valstybės diena (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena). Bent man tai yra gerokai "rimtesnė" šventė. Bet, žinoma, kiekvienam savo... Tik kad ir sveikinimas buvo juk ne su švente, o su vardadieniu, net pagal sąrašą. Tai apie ką kalbame, apie kiaušinius ar kiaušinienę?

Šiaip ir prieš Jonus nieko prieš neturiu, tik nematau jokių sąsajų su HAMRADIO... Juo labiau, kad ir Petras, Povilas, Mindaugas ir kiti vardai taip pat ne mažiau paplitę tarp LY. Tai kas čia per ypatingas išskirtinumas?..

Jei norite kažką pasveikinti - prašau, tam yra asmeninis paštas, sveikinkite sau į sveikatą, bet konferencija tam neskirta. Kaip, manyčiau, ir šis forumas. Bet tai jau LRMD reikalas...

Ir "šlapiais skudurais per veidą" aš netaškau, tik dirbu savo kažkada prisiimtą konferencijos priežiūros darbą... Nes įkurdamas konferenciją prisiėmiau ir atsakomybę už tvarką joje. O bet kurį darbą aš bent jau stengiuosi atlikti tinkamai. Patinka tai kažkam ar ne. Juo labiau tai susiję su viešąja erdve, todėl tai jau nebe vien tik "žaidimas"...

Jei jums vis dar kažkas nesuprantama ta tema - rašykite, klauskite -bandysiu atsakyti, pagal galimybes. O tik šitaip "juodindami" LY HAMRADIO konferencijos (beje, ji nieko bendro su LRMD net neturi, tai visiškai nepriklausomas forumas) priežiūrą per kitus forumus tikrai nieko gero nepasieksite. Juo labiau kad moderatorius irgi tik žmogus, kuris "dirba" ir sirgdamas, ir išvykęs iš savo QTH - pvz., šį mėn nemažai teko naudotis GPRS "ant stabilaus ryšio ribos", kitą sykį net per "negaliu"... Ir to žmogaus kantrybė turi kažkokias ribas... O juk ir šuo, kuris kanda į jį maitinančią šeimininko ranka - nelabai yra šeimininko mylimas, tiesa? Švelniai tariant kartais jį tiesiog... na, gal, sakykim, būna kad ir "užmigdo"?.. Kam problemos, jei galima be jų?

Taigi, vykdykite tas _elementarias_ konferencijos taisykles ir neturėsite jokių problemų - kaip ir daugelis kitų LY. Dalyvauja sau konferencijoje ir, kaip sakoma, jokio vargo nemato... Ir joks "moderatorius" prie jų niekada nekimba - nes tiesiog nėra už ką... O jei ir atsiranda koks taisytinas klausimas - paprastai jis greitai išsprendžiamas, randame bendrą kalbą. Nei čia kokia "aplinka kalta", nei ką...
Bet jei nesugebate vykdyti taisyklių (kituose forumuose talpinamas konferencijoje nepraleistas žinutes lygiai taip pat jas iškarpydami "moderuoja" tų forumų administratoriai...) ar net manotės esąs "aukščiau" bet kokių taisyklių - tai gal čia jau nebe "moderatoriaus" problema"? Beje, konferencija neturi tokios žinučių redagavimo galimybės kaip forumas - bent jau nepakeičiant žinutės autorystės. Siunčiama arba viskas, arba nieko. Jums rinktis...

Ir dar - užbaigiant. Susivokite gi pagaliau, kad konferencijoje gali pasirodyti praktiškai bet kokio turinio žinutė - jei tik dalyvio adresas nepriklauso prie tų iš anksto tikrinamų, nes iš tokių adresų žinutės patvirtinamos siuntinėjimui tik jei jos _pilnai_ atitinka konferencijos taisykles. O "normalus statuso" adresų žinučių "nukrypimų" atveju konferencijos priežiūros reakcija įprastai būna jau tik po įvykusio fakto. Ir tai paprastai vyksta už konferencijos ribų. Todėl niekada nespręskite apie "moderatoriaus" veiksmus pagal tai, ką matote konferencijos pašte...
73, Arminas LY2BNF

Vartotojo avataras
LY2BNF
Pranešimai:16
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 09:57
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Su Joninėmis

Standartinė LY2BNF » 2010-Bir-29, 12:26

LY5W rašė:LY2BNL rašė:
O kad aš jau įtartinas, tai ir kitus įtraukite į tą sąrašą. Vien per šį savaitgalį jų dar padaugėjo. Pažiurėkite į archyvą :)
Geros dienos
Gal LY2BNL stipriai "nežagsi" visai be priežasties Sauliaus LY5W linksniuojamas? :wink:
Kaip matau, nieko Saulius taip ir nesupratote...
O konferencijos priežiūra nedirba pagal principą "viena bobutė liepė" - adresai ar atskiros temos laiškai stabdomi išankstiniam patikrinimui tik iškilus objektyviai būtinybei, bet ne daugiau... Ir kai tik jau matyti, kad iki tol "stabdytas" adresas klaidų nebekartoja, jam nedelsiant uždegama "žalia šviesa"...

Niekada nesupratau žmonių, kurie sako: "...aš ne blogiausiai elgiuosi, anas pasielgė dar blogiau, todėl ir aš pats galiu elgtis blogai..." Kažkaip net gaila jų, kad ne ten žiūri, ne į tuos lygiuojasi...
Nebepiktnaudžiausiu šio forumo svetingumu ir užbaigiu šiuos tuščius debatus ne į temą - kas norėjo, tas suprato, o jei ne... tai vargu ar kada ir supras...
Geros dienos.
73, Arminas LY2BNF

Rašyti atsakymą