Kodėl šis forumas merdėja?

Visos mūsų mintys
Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1ZI » 2012-Sau-18, 23:21

Sveiki, kolegos radijo mėgėjai

Kadangi esu pakankamai "šviežias" radijo mėgėjas ir tik pradedu čiupinėti radijo reikalus, todėl nusprendžiau prisiregistruoti tiek šiame forume, tiek radio@konferencijos.lt. Palyginus narių aktyvumą, šis forumas gauna į kaulus. Kodėl?

Įdomu būtų išgirsti jūsų nuomonę. Ką reiktų daryti, kad situacija pasikeistų? O gal nieko keisti nereikia?

Taigi, tokia, visai ne radijo mėgėjiška tema pradedu savo dalyvavimą šiame forume.

Linkėjimai visiems!

Žilvinas, LY1ZI
Žilvinas, LY1ZI
QRP: YAESU FT-817ND, VX-7R, WOUXUN KG-UVD1P

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 2011-Bal-21, 12:57

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė ly4tb » 2012-Sau-18, 23:45

Sveikas Zilvinai, paziurek mano zinutes konferencijoje ir suprasi, kad dauguma koncervatoriai. nori amzino ban'o pradek ir tu kelti bangas :D

va tai ir radijo megeju pazangumas ir draugiskumas naujoms technologijoms. Ne tai kad nesupranta forumo naudos, net ir net nebando suprasti... geriau kuistis siukslyne, kaip net naujas zinuciu temas su kitos senos zinutes reference id siuncia... :D

pasakiau grubiai, bet nemanau, kad pasakiau klaidingai :)
QTH: KO15QW
Atmink - Tavo amžius neparodo tavo išminties ir nesuteikia pagarbos, jei nesi jos vertas.

Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1ZI » 2012-Sau-20, 00:12

Dėkui, Tomai, už atsakymą. O kadangi per dvi dienas jis vienintelis, tai dar kartą patvirtina faktą, kad su šiuo forumu yra kažkas negerai. Nors aš čia ir ten (konferencijoje) dalyvauju dar labai trumpai, bet man atrodo, kad priežastys gali būti kelios:

1. Įprotį (gerą ar blogą) pakeisti yra labai sunku ir nepatogu, nes reikia įdėti pastangų. Todėl galima sakyti, kad žmonės iš savo prigimties yra kažkiek konservartoriai.

2. Su amžiumi konservatoriškumas tik didėja. T.y. noro įsisavinti ir pabandyti kažką naujo yra vis mažiau. Žinoma, yra išimčių, bet daugumai galima pritaikyti.

3. "Stovintis vanduo genda". Tokia liaudies išmintis. Todėl, manau, viena iš svarbesnių priežaščių, kodėl čia viskas merdi yra tas pats mažas aktyvumas, kai aktyvumas anapus yra žymiai didesnis. Pripažinkime, kad jei kiekvieną dieną iš konferencijos gauni bent kelis, o kartais ir dešimtis laiškų, atrodo, kad gyvybės Lietuvos radijo mėgėjų padangėje vis dėlto yra. O tai dar labiau traukia kaip magnetas.

4. Galbūt, forumo bėda yra jo interfeiso sudėtingumas. Palyginus, el. laiškas yra paprastumo įsikūnijimas.

Atrodo, kad padėtis be išeitis - nėra aktyvumo dėl aktyvumo nebuvimo. Iš dalies taip. Bet forumas turi ir daug pliusių. Todėl reiktų kažką keisti. Gal supaprastinti forumo interfeisą (pvz., aš atsisakyčiau tų šypsenėlių man dabar iš kairės, ir tos šrifto spalvų paletės man iš dešinės). Kitas dalykas, reiktų daugiau aktyvistų, nes kritinės masės principas čia irgi galioja. Dar vienas būdas pagerinti forumo reitingus, tai konferencijoje dėti nuorodas į vertingą informaciją paskelbtą forume. Svarbu, kad jį tikrai turėtų vertę ir tuomet žmonės konferencijoje dažniau čia apsilankys. Kažkiek galima būtų restruktūrizuoti pagrindines temas. Gal kažko atsisakyti, supaprastinti. Vėliau galėčiau pateikti rekomendacijas. Kitas, mano galva, svarbus patobulinimas būtų RSS Feed naudojimas. Iš esmės galima būtų sukurti RSS visiems naujiems iš eilės forumo įrašams ir atskirai pagal temas. Tuomet, seno kirpimo (konferencijos) dalyviai galėtu turėti mailing group analogą, tik RSS Reader formoje. Kitiems (pvz., man) užtektų RSS apie antenas ir pasirinktas varžybas, UHF/VHF stotis. Pvz., man visiškai kol kas neįdomu konferencijoje skaityti apie Sauliaus (LY5W) pasiekimus ir gautas plaketes bei QSL korteles (tegul nesupyksta Saulius, jei žinoma skaito šį forumą. Juk radijo mėgėjų pomėgiai yra ne vien varžybos ir DXCC pasiekimai;). Taigi, tobulėjimui ribų nėra ir jei norime atgaivinti forumą, galime pamėginti bent dviese. Tikiuosi, kiti su laiku irgi prisijungs. :)

Dar vienas, galbūt svarbiausias, bet kokio forumo sėkmės rodiklis yra TOLERANCIJA kito nuomone ir įsitikinimams. Jos mums, lietuviams, labai dažnai jos trūksta. Pastebiu, kad konferencijoje yra dalis žmonių norėdami pasirodyti pranašesni stengiansi pamokyti ar pažeminti kitą. Galvoju, kad forumas gali būti ta vieta, kur TOLERANCIJA bus išskirtinis dalyvių bruožas.

Lietuva per maža, kad jos radijo mėgėjų žinios išsibarstytų per kelis forumus, konferencijas ir begalę asmeninių ir bet kaip "sukaltų" asmeninių puslapių. Metas konsoliduotis ir jungti savo žinias ir pastangas. Tokia yra tik mano asmeninė nuomonė. Galite sutikti arba ne.

Žilvinas, LY1ZI

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: 2006-Kov-31, 10:52
Miestas: Vilnius
Parašyk:

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1GP » 2012-Sau-20, 23:29

Žilvinai, manau beveik pats ir atsakei į savo klausimą.
Tik nei dizainas nei kas čia niekuo dėti, pagrindinės problemos yra realiai dvi - senas įprotis, ir antroji daug įdomesnė - forume
gali būti neišgirstas, atsiras kas neperskaitys žinutės, neras, o reik pasakyti VISIEMS. Todėl tokios formos geriau vengti.
Per 10 metų bandymų visus perkelti į forumą padariau tokias išvadas.

Iš kitos pusės mailing listas nėra taip jau ir blogai, kaip bežiūrėtum. Savo misiją jis atlieka, o forma antraeilis dalykas.

Mano pasiūlymas būtų - jei forume bus turinio, tai atsiras ir lankytojų, porą kartų bandžiau vis pajudint, bet pavieniui čia nieko nebus.

Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1ZI » 2012-Sau-21, 09:53

Sveikas, Gintarai,

smagu, kad po 10 metų tu vis dar čia! :) Gerai pastebėjai, kad čia gali būti neišgirstas. Juk galima sakyti, kad radijo mėgėjo misija yra būti išgirstam! :) Tuomet tai tikra forumo problema. Dalyvauju įvairiuose kituose panašiuose forumuose ir kai kurie iš jų yra tokie įdomūs, kad tikrai norisi nepraleisti nei vieno jų įrašo (el .laiško;). Sprendimas yra! Per RSS galima užsiprenumeruoti visas forumo žinutes. Tuomet forumas virsta tuo pačiu mailing list'u (neįsivaizduoju kaip geriau išversti "mailing list" lietuviškai), tačiau tuo pačiu turi visus forumo privalumus. Taigi vieni turės "tradicinę" konferencijją, o kiti skaitys tik jiems įdomias temas.

Suprantu, kad įprotis yra stiprus, bet kokybiškas forumo turinys, tolerancija, dėmesys ir pagalba dalyviams bei taikli reklama konferencijoje, manau, per ateinančius 2 metus gali pakeisti situaciją forumo naudai. Čia kaip visuomet reikia iniciatyvos ir entuziazmo.

Gal pats, Gintarai, ir administruoji šį forumą? O gal tiesiog žinai, kaip galima pašalinti tą šypsenėlių ir spalvų paletės sritis? Jei ne, gal tuomet galima tą šypsenėlių sritį susiaurinti maždaug iki spalvų paletės pločio?

Sėkmės!
Žilvinas, LY1ZI
QRP: YAESU FT-817ND, VX-7R, WOUXUN KG-UVD1P

Vartotojo avataras
LY1JI
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-Gru-23, 22:32
Miestas: Šeduva

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1JI » 2012-Sau-21, 17:59

Labas, Žilvinai. Pradžiai trumpai pasidalinsiu ir aš savo mintimis... Konferencijoje dabar pats matai, koks bardakas dedasi... Visų pirma - atsakymai į užklausas (email į email) pridedama prie atsakymo tiek šiukšlių, kad beskaitant ir akys pradeda varvėt, ir pasimeti, nebeaišku, ką beskaitai, cituojama nuo vienos iki n žinučių... Kam to reikia? Be to, vienąkart konferencijos adminas (Arminas LY2BNF) riebiai buvo pasisakęs toje pačioje konferencijoje apie citavimą... Rezultatas? O gi nulinis... Visi toliau floodina (šiukšlina) prikabindami dar bent penkias (minimum) senų žinučių "paklodes"... Negi niekas nemokė, kaip reikia atsakinėt? Matyt ne. Ten toks šiukšlynas... Nėra jokio susisteminimo... O forumas būtų daug geriau... Forume viskas susisteminta būtų, galima redaguoti, taisyti savo pasisakymus (postus)... Greičiau kiekvienas pasisakymas, tema ar net sub-forumas būtų randami... Pats forumo dizainas - menka bėda... Pradžiai tiek.
73! LY1JI, Jonas

Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1ZI » 2012-Sau-21, 23:22

Sveikas, Jonai!

Ačiū už tavo pastebėjimas. Vienintelis geras konferencijos dalykas yra tas, kad ji tikrai panaši į radijo eterį - visi šaukia ir visi girdi. Matyt, todėl tas radijo mėgėjų įprotis toks stiprus :) Automatiškai tai suteikia konferencijai gyvybės ir dinamikos, bet visa kita, kaip tu ir paminėjai - chaosas. Kažkiek man tą chaosą padeda tvarkyti GMAIL'as, nes galima laiškus, gautus iš konferencijos, pažymėti susikurta žyme. Tuomet bendrame laiškų sraute konferencijos laiškai yra aiškiai matyt. O GMAIL galimybė laiškus grupuoti, kažkiek tą chaosą apmažina.

Kol kas nematau kito būdo forumo prestižui pakelti kaip aktyvumo didinimas ir naudingo turinio įkėlimas. Įdomus turinys kaip magnetas traukia žmones. ;)

Sėkmės!
Žilvinas, LY1ZI
QRP: YAESU FT-817ND, VX-7R, WOUXUN KG-UVD1P

LY1VP
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-Bal-09, 20:14
Miestas: Druskininkai-Vilnius
Parašyk:

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1VP » 2012-Sau-22, 00:39

LY1ZI rašė:kaip galima pašalinti tą šypsenėlių ir spalvų paletės sritis?
šaliname Jūsų šypsenų sritis nemokamai! :D

Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1ZI » 2012-Sau-22, 09:27

WOW!!! Kaip dabar paprasta, aišku ir neblaško dėmesio (neužsispoksai į šypsinėles - nepamiršti apie ką rašai:)

Ledai pajudėjo! Ačiū Sauliau!

Norėčiau forumo dalyvių paklausti apie anteninius reikalus, bet aparatūros skyriuje pasigendu temos apie esminį radijo mėgėjų veiklos komponentą - anteną! Joje galėtų sukristi mūsų diskusijos apie antenas, linijas (feeders), suderintuvus (baluns), stovus, bokštus, rotorius ir kt. priedus. Beto, temą "homemade" atrodytų žymiai patraukliau kaip "Savadarbė".

Nepykit, prašau, kad keliu čia bangas :), bet tikiu, kad bendrai visi kartu šį forumą galime atgaivinti.
Žilvinas, LY1ZI
QRP: YAESU FT-817ND, VX-7R, WOUXUN KG-UVD1P

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: 2006-Kov-31, 10:52
Miestas: Vilnius
Parašyk:

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1GP » 2012-Sau-22, 13:25

Tai klausiam, nestabdom, iš čia ir tas turinys atsiras.

Vartotojo avataras
LY1JI
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-Gru-23, 22:32
Miestas: Šeduva

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1JI » 2012-Sau-22, 13:33

LY1ZI rašė:WOW!!! Kaip dabar paprasta, aišku ir neblaško dėmesio (neužsispoksai į šypsinėles - nepamiršti apie ką rašai:)

Ledai pajudėjo! Ačiū Sauliau!

Norėčiau forumo dalyvių paklausti apie anteninius reikalus, bet aparatūros skyriuje pasigendu temos apie esminį radijo mėgėjų veiklos komponentą - anteną! Joje galėtų sukristi mūsų diskusijos apie antenas, linijas (feeders), suderintuvus (baluns), stovus, bokštus, rotorius ir kt. priedus. Beto, temą "homemade" atrodytų žymiai patraukliau kaip "Savadarbė".

Nepykit, prašau, kad keliu čia bangas :), bet tikiu, kad bendrai visi kartu šį forumą galime atgaivinti.
Žinoma, kad labai aktualūs klausimai apie antenų ūkius, antenų montavimą, kabelius antenoms, antenų suderinimus ir panašiai. Kas liečia temos pavadinimą, tai tikslesnis ir lietuviškas pavadinimas turėtų tikti "Gamyba namuose", kaip gretimame CBforume. Gal čia galės būti netik tema, bet su laiku ir kaip sub-forumas, temų grupė.

Apie laiškus iš konferencijos, tai jau tiesiog į prenumeruotą paštą siunčia jau sugrupuotus laiškus, žinoma pagal laiką sugrupuotus, bet ir tai jau šis tas. Gaunu tiek į GMail, tiek į QRZ.lt mail.

Tikiuosi ir aš, kad po truputį atgaivinsime, bendromis pajėgomis tą forumą. Pirmiausia, man atrodo, reikia čia sukelt visą bendrą info, apie transiverius, stiprintuvus, antenas, dažnių diapazonus, modas, fonetinę abėcėlę, (LT EN RUS) kalbomis, apie trafikus, TB ir UTB, ir visą kitą. Daugiau info reikėtų apie varžybas įvairias, kompiuterinius ryšių žurnalus, čia perkelt. T.t ir pan. Toliau jau diskusijos apie viską, plepalai įvairūs, apie bulves, apie runkelius, dešras :lol: ir... apie radijo kampelius, kaip kiekvienas įsirengęs :) būtų ir rimtų temų, su info, būtų ir atsipalaidavimui temų... Pradžiai tiek tos mano nuomonės. Po truputį po truputį viską pasieksim, tik reikia mums visiems trupučio kantrybės :)
73! LY1JI, Jonas

Vartotojo avataras
LY1ZI
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2012-Sau-12, 16:11
Miestas: Vilnius

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY1ZI » 2012-Sau-22, 14:41

Tikrai. Kantrybės reikės daugiausiai :)

Panašu, kad aš panainioju kai kurias forumo sąvokas. Tad norėčiau ekspertų nuomonės kaip ką vadinti, nes nuo to priklausys, kaip efektyviai mes susikalbėsime. Kaip pavyzdys, forumo struktūra yra tokia:

Pagrindinis diskusijų puslapis >> Bendri klausimai >> Diskusijos >> Kodėl šis forumas merdėja?

Kaip vadinti šias pagrindines struktūros dalis? Tikriausiai, panašiai kaip priimta knygose?

Pagrindinis diskusijų puslapis - forumas arba turinys? (čia visa forumo info)
Bendri klausimai - skyrius? (apjungia artimai susijusias temas)
Diskusijos - tema? (apjungia diskusijas ta pačia tema)
Kodėl šis forumas merdėja? - diskusija? (įvairių nuomonių rinkinys),
o "Post" - žinutė ar įrašas?

Taigi, "Antenos" turėtų atsirasti skyriuje "Aparatūra" šalia "Yaesu, Icom...." ir "homemade".

"Gamyba namuose" yra neblogas variantas, bet visgi, mano galva, per ilgas ir juk ne visi surenka aparatūrą namuose. Gal kažkas patyliukais surenka darbe... ;) Bet tegul ir kiti išreiškia savo nuomone. Kol kas turime du variantus kaip versti "homemade": "savadarbė" ir "gamyba namuose".
Žilvinas, LY1ZI
QRP: YAESU FT-817ND, VX-7R, WOUXUN KG-UVD1P

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2006-Bal-01, 08:22
Miestas: Šiauliai

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY2GV » 2012-Sau-22, 15:22

Pastabas dėl radijo konferencijos taisyklių nesilaikymo reiktų išsakyti ten. Aš irgi jau planavau apie tai kolegoms priminti, kad citavimas pasidarė beribis - nesirūpinama nei kitų adresais, nei tuo kiek velkasi teksto iš paskos - "parašiau trumpą emociją ir numečiau", o realiai tik šiūkšlių krūvą.
Apie forumą, tai manau čia Jūsų jaunatviškas maksimalizmas kalba - žinoma išliekamoji vertė čia ne tiek didesnė, kiek paprasčiau visa tai susirasti, bet visa kita dėl ko merdėja, tai tikrai ne dėl šypsenėlių, spalvų ir dar kokios kosmetikos, o dėl operatyvumo. RSS gal kiek tai išspręstų, bet iš radijo konferencijos aš gaunu laiškus į pop dėžutę ir skaitydamas kitus, perskaitau ir konferenciją, nereikia niekur specialiai jungtis. Forumas siunčia informaciją apie patalpintus rašinius toje temoje, kurioje pats kažką parašei, bet vistiek, tenka jungtis - nuobodu. :)
Dalyvauju ir kituose forumuose, kurie padaryti tokiu WEB pavidalu - patogu, kai tai ne pezalai (atsiprašau:)), bet radijo konferencija daugiau atlieka diskusijų klubo funkciją, o į čia perkėlus visa tai ką ten rašinėjam būtų žiauriai neįdomu ir nepatogu diskutuoti (Jums - jaunimui ar šiaip neseniai prisijungusiems daug kas nežinoma ir net labai neaišku, kas,kodėl, apie ką ir dėl ko ten rašo, o paaiškinti vienu žodžiu irgi nepaaiškinsi).
Kitas dalykas, kad laukti kol kas čia ką parašys naudinga tema - nereiktų ir net nesulauksite, jei nepradėsite tai daryti patys. Tiesiog klausdami arba įsukdami diskusiją. Visi yra užsiėmę, o be to internetas pilnas informacijos, kad kartais net nekuklu būna rašyti apie paprastus dalykus, o kai kurie būna nevienareikšmiai, todėl kolegos bijo būti išjuokti, tai irgi stabdo rašymą. Labai daug kas iš senosios sovietinės kartos mėgsta neišsišokti todėl, tai mums (LY) irgi ne į naudą.
O jaunimas, manau galėtų pradėti rašyti apie savo ieškojimus, nesibauginant, kad kas nors pamiršęs savo pirmus žingsnius pasijuoks, bet visumoj tikiu, jog sulauksite įvairių konsultacijų - teks rinktis ir sisteminti. Taip atsiras ir čia įrašai.

BET forumas tikrai nepakeis diskusijų konferencijos, na nebent įdiegus analogišką siuntinėjimą ( :) )
Kita vertus jei radijo konferencija dingtų, tai čia visa tai atrodytų bjauriai - tie netrinami citavimai, vienas sakinys - emocija, kuri čia užimtų dalį ekrano per visą "avatarui" skirtą plotą. Stebiu kituose forumuose tokius vaizdus - tenka sukti peliuką ir lapus, kol surandi esminę informaciją...

Ar neatrodo, kad būtent tai riboja forumo panaudojimą kaip diskusijų vietą?

Forumas buvo padarytas ir kaip valdybos "darbo vieta", kad liktų istorija, bet ir tai neprigijo - dėl ko man tikrai apmaudu. :) Naudojame mailing list'ą :)

Norėjau trumpai, bet gavosi kaip visada... :)
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Vartotojo avataras
LY3UE
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2006-Bal-03, 09:51
Miestas: Vilnius
Parašyk:

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė LY3UE » 2012-Sau-22, 15:36

Gintai, aciu uz pragmatiska samprotavima!

Mano nuomone taip pat panasi. Didziausias forumo privalumas-isliekamoji verte. Bet kai reikia visiems LY kolegoms greitai pasiusti pranesima, tai kolkas uz forumo kitokio geresnio budo nezinau. Tie, kurie iprate gauti informacija greitai-prenumeruoja konferencijos laiskus per pop3, ir laiskus gauna tokiu periodiskumu, koki nustato savo el.pasto klientineje programoje. Aisku, gauna visi ir apie viska, bet esi tikras, kad kazkokia svarbi zinia tave tikrai pasieks ir nukris tau i "inbox".
Forumas gi naudingas tiems, kuriuos domina tik tam tikra tema. Tai jie pagal poreiki prisijungs prie forumo, paskaitys juos dominancia nauja informacija, ka nors parasys ir atsijugs (pries tai pazymeje varnele "perspeti mane, kai bus parasytas atsakymas). Informacija apie naujas temas nebus siunciama. Tam turi veliau vel prisijungti arba nuolat atnaujinti tinkalpi savo narsykleje (F5) belaukaint nauju temu arba pranesimu. Nepatogu...
73! op.Oleg LY3UE Vilnius KO24OP

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 2011-Bal-21, 12:57

Re: Kodėl šis forumas merdėja?

Standartinė ly4tb » 2012-Sau-22, 16:05

LY3UE rašė:Gintai, aciu uz pragmatiska samprotavima!

Mano nuomone taip pat panasi. Didziausias forumo privalumas-isliekamoji verte. Bet kai reikia visiems LY kolegoms greitai pasiusti pranesima, tai kolkas uz forumo kitokio geresnio budo nezinau. Tie, kurie iprate gauti informacija greitai-prenumeruoja konferencijos laiskus per pop3, ir laiskus gauna tokiu periodiskumu, koki nustato savo el.pasto klientineje programoje. Aisku, gauna visi ir apie viska, bet esi tikras, kad kazkokia svarbi zinia tave tikrai pasieks ir nukris tau i "inbox".
Forumas gi naudingas tiems, kuriuos domina tik tam tikra tema. Tai jie pagal poreiki prisijungs prie forumo, paskaitys juos dominancia nauja informacija, ka nors parasys ir atsijugs (pries tai pazymeje varnele "perspeti mane, kai bus parasytas atsakymas). Informacija apie naujas temas nebus siunciama. Tam turi veliau vel prisijungti arba nuolat atnaujinti tinkalpi savo narsykleje (F5) belaukaint nauju temu arba pranesimu. Nepatogu...
Olegai, pora iskiepiu ir minetu bedu nera.
RSS Feed - ir nereikia siukslinti savo mail'o
ir siaip konferencija... hmz.... hemarojus per mai'a kai pirlan newsgroup klientu... bet tebunie... gal man cia perdaug laisku i pasto dezute, kad leisciau dar ir tiem is konferencijos eiti....

F5 - nejau toks nuobodus gyvenimas, kad tik ir laukiti tenka, ar kas ko ko neparase.... :) tiesiog visa tai "atmazai" kad likti prie koncervatoriskos geldos :)

is vis tokiu visu "susirasinejimu" tiek mailinge/newsgraupose ar forumuose esme ir yra buten isliekamoji verte, o db gaunasi nu cia rasek, nepatingek paieskoti pries menesi....ar tris... tikrai buvo aiskiai parasyta.... :)

Rašyti atsakymą