17 SAVAITGALIS/2020- balandžio 18-19d

Rašyti atsakymą
LY2KA
Pranešimai:7
Užsiregistravo:2008-Bir-12, 13:47
Re: 17 SAVAITGALIS/2020- balandžio 18-19d

Standartinė LY2KA » 2020-Bal-21, 16:26

Nusiteikiau "eiti ant lentos" CQMM DX 40m band ir ėjau kiek sugebėjau, o ar pavyko pasimatys, kai bus rezultatai. Pradžia buvo vangi, europiečių rankiojimas, mažai dalyvių, kiti kontestai ir prastėjanti mano nuotaika. O kai pavakare prasidėjo rusų "čainikas"(samovar), tai tokie kaip aš rusų lavinos buvo tiesiog išspirti iš diapazono. Galvojau viskas, tur būt teks baigti gerai nepradėjus. Nu bet galvoju, kaip bus taip, lengvai nepasiduosiu. Kankinausi kelias valandas, kol pagaliau vakare samovarai virti baigė ir pradėjo atsirasti tolimieji korespondentai, nuotaika kiek pagerėjo. O vėlai vakare pradėjo eiti smagūs amerikonai bei kiti dx-ai ir ėjo visą naktį, buvo tikras kaifas. Sekančią naktį, nors dx-ų buvo, bet amerikonų jau tik vienas kitas, tiesa dar vėlai vakare pora desėtkų japonų ir kitokių Azijos ir Okeanijos dx-ų pasirinkau. Pernai SM2U laimejo su 502 QSO ir 111 daugiklių. Man pavyko padaryti 920 QSO ir 112 daugiklių. Jaučiau, kad turiu konkurentų, bet labai tikiuosi, kad tas gražus prizas, kurį Algis LY7M rodo savo facebook-e, šiemet atkeliaus ir į mano namus. Būtų gerai... :) 73!

LY2KA
Pranešimai:7
Užsiregistravo:2008-Bir-12, 13:47

Re: 17 SAVAITGALIS/2020- balandžio 18-19d

Standartinė LY2KA » 2020-Spa-20, 16:26

Labai nekantrauju rezultatų :( Organizatoriai buvo nurodę, kad preliminarūs rezultatai bus spalio mėn. pirmoje pusėje, o galutiniai rezultatai lapkričio pirmoje pusėje. Nesulaukęs, ėmiau ir parašiau jiems. Man neatsakė, tik varžybų nuostatų gale vietoje buvusių terminų atsirado nauji:
The CWJF GROUP undertakes to announce the result of the CQMM DX CONTEST as follows :
Preliminary Result : DECEMBER
Final Result : JANUARY

Teks dar pasikankinti belaukiant :(

Vytautas LY2KA(LY2A)

Rašyti atsakymą