JETFON JF-40

Gamyklinė aparatūra
Rašyti atsakymą
ly2vo
Pranešimai:130
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 07:57
Miestas:Siauliai
JETFON JF-40

Standartinė ly2vo » 2022-Spa-12, 14:27

Paveikslėlis

Reaktyvinis laineris jūsų "šeke" JETFON JF-40
Turbūt daugelis iš Jūsų susiduriat su maitinimo bloko problema. Kam senas nusprogo, kam atsibodo iš mašinos akumuliatorių išiminėt ir į kambarį neštis. (žinau bent 4 radijo mėgėjus, kurie taip daro). galiausiai prie dabartinių elektros kainų daugelis pereina prie taupesnių impulsinių maitinimo blokų.
Lyg tyčia prieš pat Lietuvos TB čempionatą sugedo mano maitinimo blokas, tiksliau aš pats brutaliai jį sugadinau :(
Nebūtinai impulsinis maitinimo šaltinis - blogybė. Greitai nutariau pirkti iš lietuvių prekybininkų. Išsirinkau 40A maitinimo bloką JetFon JF-40, tas gamintojas už atitinkamą kainą dar siūlo 20A ir 60A modifikacijas.
Nepraėjo nei 3 dienos, maitinimo blokas atkeliavo. Pirmas vaizdas ganėtinai ne koks, skardinė dėžutė, kiek primenanti mūsų lankstytas vaikystėje, ant priekinės panelės kreivai užklijuotas lipdukas su visais užrašais, ten kur indikatorius, raudonos spalvos matinis celofanas, visai panašus kur į "švieskes"
dėdavome early 80's. Na bala nematė tos išvaizdos , vistiek kažkur po stalu bus. Beje įjungimo mygtukas sumontuotas užpakalinėje panelėje. O jį įjungus garsas ne iš mieliaiusių. Užia ir didelė dėžė rezonuoja nuo oro srauto. Ir tas užesys toks įkyrus.
Na nėra toks baisus kaip 2KW Eltek-o, bet turboreaktyvinį lėktuviuką man primena. Ne veltui JET. Niekaip nepavyksta prijungt transiverio maitinimo laido, nes prasisuka
pliusinio gnybto plasmasiukas ir jis paprasčiausiai nukrenta. Na ne kas kaip naujam maitinimo blokui. Toliau dar blogiau, eteris pilnas triukšmų, kurių nebuvo maitinant iš transformatorinio maitinimo bloko. Maždaug 2-4 balais pakyla triukšmai, priklausomai nuo diapazono.
Prietaiso indikatorius rodo 13,8 V, perėjus į TX 14.0 V, o Srovės indikatorius, ko tai visai nenori rodyti, kol imama srovė nepasiekia 4 A. Panašiai tiek prietraiso rodmenys meluoja. Sukant srovės reguliavimo rankenėlę suveikia apsauga, tačiau taip ir neaišku prie kokios srovės. Įtampą irgi galima reguliuoti nuo 5V iki 16V ( bent jau tiek rodo indikatorius, kuris irgi šiek tiek meluoja) Dar maitinimo šaltinis turi USB jungtį, galima krauti telefoną, ar plančetę. Taip pat yra "prikurkės" lizdas (mašininio paklrovėjo lizdas). Bet tai jau nebesuteikia šiatm prietaisui jokio privalumo.
Taigi verdiktas. JET FON tai ir reiškia reaktyvinį foną, nuogastavimai pasitvirtino.
Minusai negražus, pigiai atrodo, nors kainuoja 100Eur, garsiai ūžia, skleidžia RFI, patys pigiausi gnybtai lūžta, meluoja ampermetras
įjungimo mygtukas užpakalyje
Pliusas tik vienas ant priekines paneles, šalia to raudono gnybto kur iš karto nukrito ;(
Taigi nenusipirkit šito daiGto per klaidą.
Tiesa pardavėjas po visų mano argumentų priėmė daiktą atgal ir gražino pinigus :)

jf back-2.jpg
jf back-2.jpg (112.09KiB)Peržiūrėta 4033 kartus(ų)
Prikabinti failai
jf front-1.jpg
jf front-1.jpg (128.29KiB)Peržiūrėta 4033 kartus(ų)

Rašyti atsakymą