Pasidaryk pats: Multifunkcinis testeris

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
ly5rj
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-Bal-01, 14:02
Miestas: Vilnius

Pasidaryk pats: Multifunkcinis testeris

Standartinė ly5rj » 2015-Vas-24, 19:48

Paveikslėlis

Noriu pristatyti dar vieną savo nedidelį darbelį. Gal čia ir kiek netiksliai išsireiškiau. Mano darbelis buvo tik tas, kad gautą plokštę „supakavau į dėžutę“. Bet, kadangi, labai džiaugiuosi šiuo prietaisiuku, tai nutariau jį pareklamuoti ir kitiems.
Pradžioje noriu padėkoti Remigijui (LY2BDI), tai jo nuorodos dėka pas mane atsirado šis prietaisiukas. O ir kaina jo labai nedidelė – kainuoja vos 13 EUR su siuntimu į Lietuvą. Sakyčiau - „pigiau grybo“. Naudojausi aš juo jau vos ne metus laiko. Tik vis „nuogas“ pas mane jis ant stalo gulėjo, kol galiausiai pritaikiau jam dėžutę. Dirbti su juo yra labai patogu. Rodo ir varžą , ir talpumą, ir induktyvumą, tranzistorius, kondensatorių ESR, diodus ir t.t. Svarbiausia, galvoti daug nereikia – matuojamojo elemento kojas atsirenka prietaisas pats. Man jis labai pravertė, kai reikėjo ampermetro galvutės šuntą parinkinėti. Matuoja jis 0,1 omo tikslumu. Daugiau jo savybių neaprašinėsiu – pasikaitysite patys.

Jo nuoroda: http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 70161.html

Linkiu visiems nepatingėti ir įsigyti šį nebrangų ir, manau, labai reikalingą prietaisą. Beliks tik „suprojektuoti“ jį į jums tinkančią dėžutę.

Sekmės visiems
Rolandas, LY5RJ
(JAUGARO)

P.S. kitus mano darbelius galite rasti mano BLOGE adresu: http://www.ly5rj.blogspot.com

Rašyti atsakymą