Aparatura radijo pelengacijai

Forumo taisyklės
Visos žinutės, kuriose komentuojama skelbime patalpintos įrangos kaina, bus ištrintos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
LY2KK
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2007-Geg-31, 17:03
Miestas:Vilnius
Aparatura radijo pelengacijai

Standartinė LY2KK » 2007-Geg-31, 17:51

Pries kelias savaites tapau LY2KK. Zodziu kol kas visai "zalias".
Pradeti noriu nuo "lapiu medziokliu" organizavimo netoli Vilniaus (Ciobiskyje), nes turiu nemazai potencialiu draugu, norinciu savaitgaliais "pabegioti" graziose miskingose apylinkese.
Dabar ieskau kur isigyti siam tikslui imtuvu, radio svytureliu bei kitu reikmenu. Manau pradziai galetu tikti net ir seni rusiski aparatai kaip Les ar Altai ir kt., kuriu profesionalus sportininkai jau nebenaudoja. Jeigu apgede - susiremontuosime.
Gal kas turite ideju? Parduoti? Dovanoti? Pagaminti?
Kestas 8 685 06100, Vilnius

Vartotojo avataras
LY2BAW
Site Admin
Pranešimai:85
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 21:26
Miestas:Širvintos
Parašyk:

Re: Aparatura radijo pelengacijai

Standartinė LY2BAW » 2007-Geg-31, 21:55

Gerbiamas kolega Kestai,

Siulyciau susisiekti su radijo pelengacija kuruojanciu kolega Algimantu Dapkumi LY2CD.
Jis reziduoja Bubiuose, Šiaulių r.
Tel: 388772 (n), 8-680-37260
El.pastas algisd(eeettaaa)pelengas.w3.lt

Gal jis gales kuo nors Jums padeti ar bent nukreips derama kryptimi.

73! Tadas LY2BAW

LY2KK
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2007-Geg-31, 17:03
Miestas:Vilnius

Re: Aparatura radijo pelengacijai

Standartinė LY2KK » 2007-Geg-31, 22:18

LY2BAW rašė:Gerbiamas kolega Kestai,

Siulyciau susisiekti su radijo pelengacija kuruojanciu kolega Algimantu Dapkumi LY2CD.
Jis reziduoja Bubiuose, Šiaulių r.
Tel: 388772 (n), 8-680-37260
El.pastas algisd(eeettaaa)pelengas.w3.lt

Gal jis gales kuo nors Jums padeti ar bent nukreips derama kryptimi.

73! Tadas LY2BAW
Dekoju uz pasiulyma. Jau bandziau keleta kartu. Sudetinga situacija, nes p. Dapkus labai uzimtas ir i laiskus atsakineja tik retkarciais.
Paaiskino, kad reikia ruostis jaunuciu cempionatui, ir aplamai savaitgaliu praktiskai nera, todel jo radiomegejai man kazka galetu pagaminti ziema.
O man gerai butu kazka jau tureti artimiausiu metu, nes birzelio 29-30 Ciobiskyje vyks Lietuvos kaimo draugiju spartakiada (planuojama 300 - 500 dalyviu), i kurios programa mano pasiulymu itraukta Lapiu medziokle (Supazindinimo ir populiarinimo tikslais bus seminaras ir parodomosios varzybos). P.Pupyninas LY1CP pazadejo su savo aukletiniais sudalyvauti ir man padeti organizuojant. Bet as dar noreciau kiek anksciau bent truputi padirbeti (jei gausiu bent kazkokia aparatura) su vietiniu jaunimu ir tai manau atnestu azarto.

73! Kestas LY2KK

LY2KK
Pranešimai:6
Užsiregistravo:2007-Geg-31, 17:03
Miestas:Vilnius

Standartinė LY2KK » 2007-Bir-14, 12:09

sveiki p. Romai,

is anksto dekoju

Kestas LY2KK
8 685 06100

Rašyti atsakymą