Lizdai gu-47b

Forumo taisyklės
Skelbime būtina nurodyti parduodamos įrangos kainą. Visi skelbimai, kuriuose pardavimo kainos nenurodytos, taip pat - ir žinutės, kuriose šios kainos komentuojamos, bus šalinamos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY2MQ
Pranešimai:386
Užsiregistravo:2006-Bal-26, 16:13
Miestas:KO24AV78CJ
Parašyk:
Lizdai gu-47b

Standartinė LY2MQ » 2015-Spa-14, 12:41

parduodu

4 lizdus gu-47b zalvarinius po 50e

2 stakanus su lizdais po 100e

rode schwartz vacuum reles 3 kontaktu 24v kaina 15e vt

http://public.fotki.com/EL84/r-123r-163-1y/" onclick="window.open(this.href);return false;





860951193
..........................................
neadvakaciu pilieciu,komentarai nepageidautini
Prikabinti failai
IMG_3190_r.preview.jpg
IMG_3190_r.preview.jpg (53.53KiB)Peržiūrėta 3165 kartus(ų)
Paskutinį kartą redagavo 2 LY2MQ. Iš viso redaguota 2015 kartus.
https://vk.com/id152551408" onclick="window.open(this.href);return false;
tel nr kam reikia ,tas zino
http://www.onlineradio5.com/2013/03/viking-trance.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Lizdai gu-47b

Standartinė LY2BMX » 2015-Spa-14, 13:19

MODERATOR ON

Vartotojui LY2BMX įspėjimas už pasisakymus, įžeidžiančius kitus vartotojus, ir replikas, neturinčias nieko bendro su šios temos pavadinimu. Pranešimas pašalintas.
Asmeninio pobūdžio pranešimams šiame forume egzistuoja "Private message (PM)" servisas.

MODERATOR OFF
LY2BMX rašė: Mat kaip, pasirodo tai aš įžeidinėju... O tai tau...
Vat kokie tamstos esat išverstaskūriai (O tai irgi įžeidimas? :-D ), negebantys deramai elgtis, juodindami ir kvailindami bei įžeidinėdami tik kitą pusę (duotu atveju mane). Nesvarbu kas, net administratorius.
Man asmeniškai dėl jūsų, labai gėda ir netgi savotiškai jūsų gaila. Bet jumi tai koks skirtumas.
Esminis nepanašumas tarp mūsų, kad naudodamiesi savo išskirtine padėtimi, galite elgtis patys taip kaip jums šauna į galvą, net nepaisydami savo sukurtų taisyklių. O su manimi galite elgtis išskirtinai pagal savo norą: mane galite visur įžeidinėti ir trinti forume mano kažkokias frazes ar parašymus tada kada ir kaip panorėję, tokiu būdu specialiai periliustruodami mano "negerietiškumą", neteisumą ir t.t. ir norėdami paversti mane savotišku idiotu, blogiečiu ir panašiai.
Žinoma, galite mane net paprasčiausiai blokuoti. Administratoriau, pirmyn :) Tokie gi tamstai "elementai" kaip aš, nereikalingi, tik kelia problemas...
Jus tikrai turite visus įrankius žmones juodinti, žeminti, įžeidinėti, blokuoti, ir taip elgiantis rasti savipasiaiškinimų :).
Sakote apie tai reikia susirašinėti privačiai? Apie ką jūs kalbat. Pradžioje pasistenkite elgtis net ten deramai.
Nemanau, kad aš esu išskirtinė personalija ir tik su manimi nuolat elgiamasi va taip individualiai "maloniai".
Realiai gyvenime už tokius, nuolat pasikartojančius dalykus įprastai duoda į snukį. Na, bet jūs gi naudojatės šio netiesiogiai pasiekiamo pasaulio "privalumais"ir elgiatės taip kaip jums asmeniškai va tuo momentu norisi... :)
Tikrai, patogi pozicija, nepaneigsi :) :) :)
Tai ne aš problema, tai jūs... Bet jūs gi žinoma jokiu būdu nepripažinsite ir nenorite apie tai net girdėti, t.t.
O tokiam, kaip ly2mq, tai išvis rojus... :) Argi ne? Dergiasi, siuntinėjasi išsijuosęs viešai ir privačiai į kairę ir į dešinę, bei telefonu grasina užmušiąs, be jokios priežasties. Ir nieko, kas jam, turi jis globėjų... :) :) :)
O kodėl aš tai rašau?
Užkniso nuolatinis iškraipymas ir išverstaskūriškas tyčiojimasis, juodai užkniso.
LY2MQ rašė:parduodu
rode schwartz vacuum reles 3 kontaktu 24v kaina 15e vt
LY2BMX rašė: bet buvo ištrinta
Nupirkčiau rėles, bet tamsta man neparduosi... be to, prieš tai be jokių priežasčių, kaip ir kiekvieną besikreipiantį, išdurninsi :), išubaginsi :), kaip įprasta pasiųsi ten toli Brazilijos tokion vieton, su rusišku prieskoniu... :-D. Gal dar kažką... Juk tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas :-D vietoj to, kad būtų kažkaip normaliai.
Gal kažkam tamstos ir gaila, gal...
Bet ar pačiam taip yra gerai, dėl to yra didelių abejonių.
Sveikatos!

Rašyti atsakymą