R140

Forumo taisyklės
Skelbime būtina nurodyti parduodamos įrangos kainą. Visi skelbimai, kuriuose pardavimo kainos nenurodytos, taip pat - ir žinutės, kuriose šios kainos komentuojamos, bus šalinamos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:
R140

Standartinė ly2pj » 2016-Vas-24, 13:21

Parduodu R140 radio stotį. Tai R155P imtuvas. Imtuvas komplektuojamas remontiniais kabeliais, puikiai veikiantis. Siųstuvą galiu iškomplektuoti atskirais blokais.
Kontaktuokite pasirinkę: http://qrz.lt/ly2pj/sample-page/" onclick="window.open(this.href);return false;
P.S. Turimus parduoti daiktus ne matau prasmės vardinti, jų tiek daug prisikaupę tad geriau užklauskite. Kainose nesiorentuoju.

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Re: R140

Standartinė ly2pj » 2016-Vas-24, 14:23

ly2pj rašė:Parduodu R140 radio stotį. Tai R155P imtuvas. Imtuvas komplektuojamas remontiniais kabeliais, puikiai veikiantis. Siųstuvą galiu iškomplektuoti atskirais blokais.
Kontaktuokite pasirinkę: http://qrz.lt/ly2pj/sample-page/" onclick="window.open(this.href);return false;
P.S. Turimus parduoti daiktus ne matau prasmės vardinti, jų tiek daug prisikaupę tad geriau užklauskite. Kainose nesiorentuoju.
Pridedu sąrašą, kurį pastoviai koreguosiu: http://qrz.lt/ly2pj/kita/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: R140

Standartinė LY2BMX » 2016-Kov-16, 01:01

Visgi parduodama ar neparduodama?
Nieko nesuprantu. Būtų labai malonu, jei tiksliai ir visiškai aiškiai pasiteiravus, būtų gaunami atgal atsakymai nors kiek tiksliau.
Klausiau aiškiai net kelis kartus, deja taip ir negavau atsakymo, kuris būtų nors kiek aiškus ir suprantamas.


Man reikalingas tos stoties tiuneris, tiesiog va taip aiškiai ir paprastai.

Jei visgi toks daiktas turimas ir parduodamas, tai už kiek (suma, skaičius, valiuta; eurai, doleriai, rubliai, zlotai, litai, buteliai)?
Beje, o koks tiksliau turimas įrenginys? Tiuneris automatinis, t.y. turi mechanines atmintis, kurios valdomos elektriškai. Turimas kitoks, tuomet konkrečiau koks?
Jei išvis neparduodamas toks daiktas, juk tai irgi visiškai suprantama, bet kam tada tai skelbtis?
Galbūt aš kažko nesuprantu, tuomet kas nors paaiškinkit, kam tokie skelbimai reikalingi ir kaip juos čia atpažinti, idant pačiam nesivarginti ir kitų neerzinti, bei savęs ir kitų negaišinti.

Na, o man tai duotu atveju reikia visiškai konkrečiai - stoties Р140 (rus.) tiunerio su atmintimis. Jo teiraujuosi. Tiunerio panelė (priekis) turi atrodyti maždaug taip (pagrinde gali skirtis tik indikatorių-voltmetrų forma ar spalva, kairėje viršuje):
Paveikslėlis
Rodos taip viskas paprasta, kas kodėl ir kam bei kaip.
Bet tik man taip atrodo, kad tai turėtų būti ir yra paprasta ir visiškai aišku. Deja pasirodo yra visiškai kitaip... ir taip jau yra sudėtingai, na taip jau sudėtingai, su kažkokiais nesuvokiamais niuansais.
Paskutinį kartą redagavo 94 LY2BMX. Iš viso redaguota 2016 kartus.

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Re: R140

Standartinė ly2pj » 2016-Kov-16, 08:17

LY2BMX rašė:
ly2pj rašė:Parduodu R140 radio stotį.

pasiteiravus konkrečiau paaiškėjo, kad žmogelis visai neparduoda (bent radio stoties R140 ir arba atskirų jo blokų).

Galbūt parduoda tik imtuvą*... nors būtent jo ir nesiteiravau.
Kodėl taip yra? Tikriausiai tokiu būdu jis giriasi kažkuom ar dar kažkaip dėl kažko... :) O gal skelbėjas tik dėl trūkstamo dėmesio tai daro :).
Nesuprantu, nesuvokiu tokių skelbimų ir skelbimosi tikslų.

... išties, labai keistas (švelniai tariant) tas radijoliubiteliu pasaulis... :-D
Labai keistas jų elgesys bei neaiškūs ir nesuprantami, nesuvokiami siekiai, nei norai, nei tikslai... :)

Forumo administratorius (buvo LY3UE, kas dabar nežinau) šį mano parašymą greitu laiku turėtų ištrinti kaip įžeidžiantį arba atseit neatitinkantį turinio ir duoti man įspėjimą. Tik kodėl taip jis tai daro, matyt niekas negebės atsakyti, tikriausiai ir jis pats nelabai žino :) :-D
Keistas tas radistų (visuomenė tiksliau ir gražiau vadina :) ) pasaulis. Bent man, tai visai nesuprantamas...

P.S. * imtuvas Р155П (jei teisingai supratau, kad tokiu giriasi) ir jei veikiantis, yra puikus ir nesulyginamai geresnis už dabartinių "muilinių" imtuvus. Teko tokius apie 1986 du metus išsamiai "kankinti" diena dienon :). Tikrai geras aparatas, tačiau jau monstriškai gremėzdiškas.

Tai idioto ir žmogaus su kompleksu dialogas. Kiekvienas siekia naudos...

Algirdas:
Sveiki,
domina R-140 siųstuvo tiuneris (suderinimo su antena įrenginys).
Turite? Už kiek parduotumėte?

Pagarbiai,
Algirdas
865992121
Sveiki,
pas mane tiuneris - ne toks. Man lyg tai regis, jog jame yra galimybė programuoti (mechaninė atmintis) rytoj pasitikslinsiu. Dėl kainos: tamsta žinai ir aš žinau, kiek tokie daiktai kainuoja. Bandysiu padėti, atsižvelgiant į tamstos pedantišką požiūrį, kad dauguma privalo skirtis su savo daiktais, nes aniems jie nereikalingi... Taigi už kiek tamstai reikia? Patikinu, kad ant daikto bus pakabinta lentelė su kaina ir tamstos koordinatėmis, kai pas mane pasikeis matymas, tamsta galės pasiimti. Forume mačiau, jog prašė 120 Eu, nesenai tiek kainavo aliuminis (beveik).

Algirdas:
Supratau, kad turite. Daugiau deja atsiprašau, bet beveik nieko nesupratau.
Atleiskite, kad nesugebėjau suprasti, tad paklausiu dar kartą.
Už kiek parduotumėte? Ir ar išvis parduotumėte ir koks jis pas jus? Foto ar tikslesnis kodas-pavadinimas, kita patikslinanti aiški informacija.

Jonas:
Atsiprašau, jog nesuprantamai išreiškiau mintis.
Rytoj modelį patikslinsiu, tiesiog nufotografuosiu.
Dėl kainos: už kokią kainą tamstai reikia?
Ar kaina tamstai reikalinga dėl info?
Pridedu failą, kur suprasite, galėsite orientuotis.
Jonas:
Atsiprašau, jog nesuprantamai išreiškiau mintis.
Rytoj modelį patikslinsiu, tiesiog nufotografuosiu.
Dėl kainos: už kokią kainą tamstai reikia?
Ar kaina tamstai reikalinga dėl info?
Pridedu failą, kur suprasite, galėsite orientuotis.

Algirdas:

Kaina man reikalinga dėl to, kad galėčiau spręsti ar aš galiu pirkti tokį daiktą dabar ar man kitaip elgtis ir daryti kitokius sprendimus, t.y. daryti kažką kitką.
Man tai nėra pirmos būtinybės daiktas, bet manau ateityje vis tiek reiks kažko panašaus.
Toks įrenginys tikriausiai man pravers pasiekti didesnį efektyvumą, nes Kavarske "lipdausi" antenas ant žemų diapazonų ir panašiai.
Galbūt pas jus toks yra:
Pas jus kainoraštyje perskaičiau "УСС от Р-140 "Береза" - 94.41".
Jei teisingai supratau, tai tas daiktas ir yra bei skaičius yra norima kaina eurais. Tikiuosi, susiorientavau. O gal kartais ir ne...
Be to minėjote, kad LY2W tokį daiktą senai pardavinėja už 120€.
Kadangi manęs klausiate, o už kiek man reikia, tad turiu jums parašyti skaičių - 70€, tebūnie jis būna toks.
Ar šis mazgas mechaniškai ir elektriškai tvarkingas?
Ar parduosite man?

Jonas:
Na va, kaip puiku. Jums leidus ant bloko pakabinsiu 70 Eu ir tel.
Turiu tuos tiunerius du tai tikrai.
Tas, kur siųstuve, tai pridedu nuotrauką.
O kitą pažiūrėsiu rytoj.
Visada taip teiraukitės, - reikia tiunerio už 70 Eu.
Mes gi visi viską suprantame.
Supratote, kad, deja, tai ne - pinigai....

Algirdas:
Kabinkite pas save, ką tik norite ir
keista, kad nenorite net parduoti... Bet jūsų valia...
Pagal taip ką rašote, aš turėčiau suprasti, kad jums nesvarbu pinigai.
Deja kitų dalykų, kas pačiam svarbu, man bus labai sunku suprati.
:) nieko tokio, turėkitės. Atsiras kas nors kitas, kuris norės parduoti ar dar kitaip pesidalinti :)

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: R140 > Tai idioto ir žmogaus su kompleksu dialogas.

Standartinė LY2BMX » 2016-Kov-19, 13:08

Tai idioto ir žmogaus su kompleksu dialogas.
Hmm... aš senai pastebėjau, kad daugelis čia (qrz.lt) mėgsta lengva ranka iškart drabstytis švelniai tariant keistokomis diagnozėmis (nors net veterinoriaus diplomo matyt neturi) ir demonstruoti savo keistą bei stebinantį elgesį ir tuo pačiu metu būtent patiems taip elgiantis ir patiems tuo pačiu metu klykiant apie tą patį "pirštu rodant" į kitą. Šio forumo administratoriaus veiksmai irgi labai priklauso nuo pilnaties laikotarpių. Taip pat sunkiai prognozuojami ir labai dažnai nesuvokiami ir nesuprantami...
Keista situacija ir būsena, manau nenormali, bet yra kaip yra. Matyt visada taip buvo, tik aš anksčiau galbūt visada užsimerkdavau ir man matyt tada akių nebadydavo. :)

...na, bet kuriuo atveju, dar kartą palieku savo kontaktinę informaciją tel. 8-659-92121, ly2bmx@gmail.com. Ir kai pasijausite geriau, susisiekite.

Man reikalingas tos stoties tiuneris.

Rašyti atsakymą