LRMD forumo taisyklės. Būtina susipažinti!

Forumo taisyklės
Visos žinutės, kuriose komentuojama skelbime patalpintos įrangos kaina, bus ištrintos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY3UE
Pranešimai: 176
Užsiregistravo: 2006-Bal-03, 09:51
Miestas: Vilnius
Parašyk:

LRMD forumo taisyklės. Būtina susipažinti!

Standartinė LY3UE » 2016-Kov-20, 18:05

Registracija LRMD forume

1. Anonimiškiems vartotojams suteikiama tik forumo skaitymo galimybė. Jūs galite sukurti tik vieną paskyrą ir tik vienam elektroninio pašto adresui. Jūsų įvesti duomenys turi būti autentiški ir neišgalvoti. Pažeidus šias nuostatas vartotojui gresia paskyros uždarymas ir visų pranešimų pašalinimas.
2. Dėl slaptažodžio atstatymo kreipkitės į forumo administraciją
3. Forumo administracija nenagrinėja paklausimų kodėl į jūsų el. pašto adresą neateina registracijos patvirtinimo laiškai. Kreipkitės į savo el. pašto ir Interneto tiekėją.

Elgesys forume

1. LRMD forume leidžiamas tik pagarbus ir mandagus bendravimas. Keiksmažodžiai ir grubūs pasisakymai netoleruojami. Nedera ginčytis, kelti pretenzijas ir ultimatumus, ypač moderatoriams ir administracijai.
2. Forume kategoriškai draudžiamas bet kokios piratinės (nelegalios) produkcijos aptarimas ir platinimas.
3. Draudžiama viešai komentuoti ir aptarinėti moderatorių ir administratorių veiksmus. Bet koks komentavimas arba apskundimas leidžiamas tik taisyklėse nustatyta tvarka.
4. Oficiali forumo bendravimo kalba – lietuvių. Išimtys taikomos tik tiems, kuriems lietuvių kalba nėra gimtoji, arba kas apskritai nekalba lietuviškai.
5. Nesiimkite moderavimo veiksmų, jei nesate forumo moderatorius. Jei kažkoks pranešimas pažeidžia forumo taisykles, pasinaudokite mygtuku „Raportuoti apie šį pranešimą“ ir moderatoriai pasirūpins šiuo reikalu.
6. Draudžiama bet kokia reklaminė ir komercinė veikla (kriterijus nustato administracija). Panašūs veiksmai privaloma tvarka turi būti suderinti su administracija iš anksto. Forumas nėra nemokama reklaminė lenta.
7. Draudžiama talpinti pranešimus, kurie reklamuoja kitus puslapius.
8. Draudžiama talpinti pranešimus ir diskutuoti apie politiką.

Bendri reikalavimai talpinamiems pranešimams

1. Temos pavadinimas turi aiškiai atspindėti pranešimo turinį. Temos su beprasmiais pranešimais pvz. „Skubiai reikia pagalbos“, „Parduodu“, „Gal kam reikia?“ bus šalinamos be įspėjimo. Kriterijus nustato administracija ir moderatoriai.
2. Pranešimas turi atitikti skyriaus tematiką. Bet kokie pranešimai apie įrangos pirkimą-pardavimą turi būti talpinami tik skiltyje „Skelbimai“
3. Forume griežtai draudžiama bet kokia SPAM forma:
• Fludas (angl. flood) daugkartinis to paties pranešimo arba jo fragmento atkartojimas
• Temos „pakėlimas“ (up) dažniau, nei kartą per savaitę
• Naujos temos sukūrimas, jei jau egzistuoja panaši tema, sukurta anksčiau
• Vienodų arba panašių pranešimų patalpinimas skirtinguose forumo skyriuose, o taip pat nuorodų į kitas forumo temas patalpinimas (cross-posting)
• Pranešimai nesusiję su tema, beprasmiai pasisakymai, beprasmis citavimas
• Patalpinimas asmeninio pobūdžio pranešimų, adresuotų konkrečiam vartotojui
• Primygtinai rekomenduojama talpinti pranešimus prisilaikant lietuvių kalbos gramatikos.
• Talpinant pranešimus griežtai nerekomenduojama naudoti teksto apipavidalinimui stambius, paryškintus šriftus, ryškias spalvas.
• Cituokite korektiškai, venkite perteklinės informacijos (angl. over quoting), - kai citatos dydis viršija jūsų pranešimo dydį.
• Forume nepageidautini neapgalvoti ir pasikartojantys klausimai. Prieš patalpinant skelbimą pasinaudokite paieška ir perskaitykite panašias temas.

Specialūs reikalavimai skyriui „Skelbimai“

1. Patalpindami skelbimą apie pardavimą būtina nurodyti praduodamo daikto (daiktų, paslaugos) kainą. Jei nesate tikras dėl kainos, nustatykite apytikslią kainą su atsarga ir nurodykite, kad galima derėtis. Pranešimai be kainos bus šalinami be įspėjimo!
2. Primygtinai rekomenduojama uždaryti temą, kai skelbimas tampa neaktualus, patalpinant apie tai informaciją (pvz. „Parduota“, Neaktualu“, „Tema uždaryta“)
3. Nurodykite maksimaliai detalesnę informaciją patalpindami skelbimą. Aprašykite prekę, jos charakteristikas, nurodykite patogų susisiekimo būda (asmeninis pranešimas, mobilus telefonas, el. paštas ir t.t.)
4. Skiltys „Parduodu“ ir „Perku“ skirtos išskirtinai tik privatiems asmenims. Draudžiama masinė komercinė veikla juridinėms asmenims, bet kokie reklaminiai ir komerciniai skelbimai.
5. Draudžiama talpinti pranešimus, susirašinėti, komentuoti klausimais, nesusijusiais su pirkimo-pardavimo objektu. Draudžiama komentuoti kitų vartotojų skelbimus, nurodant identiškos prekės sumažintą kainą.
6. Draudžiama siūlyti savo prekes svetimoje temoje, skirtoje pardavimui (pvz. „parduosiu pigiau“)
7. Forumo administracija neneša atsakomybės už galimą apgaulę ir kitus nesusipratimus.
73! op.Oleg LY3UE Vilnius KO24OP

Rašyti atsakymą