PKRK 2015 Taurės varžybos

Rašyti atsakymą
LY4AX
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2006-Bal-03, 20:57
Miestas: Panevezys

PKRK 2015 Taurės varžybos

Standartinė LY4AX » 2015-Rgp-21, 20:26

PKRK vardu, norėčiau pakviesti visus radijo mėgėjus rugpjūčio 29dieną sudalyvauti kasmetinėse Panevėžio Krašto Radijo Klubo Taurės varžybose.
Šios varžybos pasižymi tuo, kad jose nebūna jokių KW signalų, nebūtina turėti grandiozinių anteninių konstrukcijų. Nugalėtojais tampama su dipoliais, invV, LW ir maža galia. Puiki galimybė pasitreniruoti prieš Lietuvos čempionatą, išbandyti savo aparatus, jaunimui nauja pažintis su varžybų dvasia. Viso labo reikia tik įsijungti savo aparatus ir smagiai praleisti laiką.
Paraginkite savo kolegas, jei kas dar abejoja. Su Jumis ši šventė bus dar smagesnė. Kuo mūsų daugiau, tuo daugiau azarto ir daugiau teigiamų emocijų šeštadienio rytui.

Žemiau -pateikiami šių varžybų nuostatai.

http://www.qrz.lt/pkrk/contest.htm

Visiems sėkmės,
Giedrius
LY4G

Varžybas organizuoja: Panevėžio krašto radijo klubas.
Laikas: 2015 m. rugpjūčio 29 d. (šeštadienį), 04.00-04.59 UTC (07.00-07.59 val. Lietuvos laiku).
Dažniai: 3550-3600 kHz CW ir 3600-3700 kHz SSB/CW.

Spinduliuotės galia: ne daugiau 100 W.

Dalyviai: Lietuvoje ir kitose šalyse licenzijuoti radijo mėgėjai ir stebėtojai.

Eiga: varžybos vyksta trimis turais 04.00-04.19, 04.20 -04.39, 04.40-04.59 UTC. Kiekviename ture su tuo pačiu korespondentu galima užmegzti vieną CW ir vieną SSB ryšį.
Tarp CW ir SSB ryšių su tuo pačiu dalyviu turi būti užmegzti ne mažiau kaip trys ryšiai su kitais korespondentais. Dalyviams privalomas bent vienas radijo ryšys su Panevėžio Krašto RK nariu, stebėtojams – bent vienas Panevėžio Krašto RK nario ryšio stebėjimas. Remote web', skimmerių, clusterių naudojimas neleidžiamas.

Kontroliniai numeriai: RS(T) ir ryšio eilės numeris (pradedant 001). Panevėžio Krašto RK nariai perduoda RS(T) ir raides PK (pvz 599 PK).

Taškai: kiekvienas ryšys vertinamas vienu tašku. Ryšiai su Panevėžio Krašto RK nariais vertinami trimis taškais. Daugiklis yra skirtingų korespondentų skaičius per visą varžybų laiką. Esant vienodam kelių dalyvių rezultatui, pirmenybė teikiama tam, kuris padarė daugiau QSO su PKRK nariais ir kurio ryšių patvirtinimo koeficientas yra aukštesnis. Stebėtojai už vienpusį stebėjimą gauna vieną tašką, už dvipusį - tris taškus, už Panevėžio Krašto RK narius – tris taškus, o tas pats šaukinys gali būti įskaitytas daugiausiai šešis kartus,- kiekviename ture po vieną kartą CW ir SSB. Daugiklio stebėtojams nėra.

Įskaitos: asmeninė (MIX, CW, SSB, QRP < = 10 W ), komandų, klubų, stebėtojų ir kitų šalių dalyvių. Įskaitomi rezultatai tų dalyvių, kurie užmezgė ne mažiau kaip 10 ryšių, Ataskaitoje turi būti nurodoma kokiam klubui skiriami taškai.

Apdovanojimai: Nugalėtojai vieno operatoriaus kategorijoje, daug operatorių kategorijoje ir klubas nugalėtojas apdovanojami Panevėžio Krašto RK specialiomis taurėmis. Prizininkai asmeninėse įskaitose, nugalėtojas stebėtojų įskaitoje, nugalėtojas QRP įskaitoje, kitų šalių dalyviai, savo šalyje užėmę pirmąsias vietas, apdovanojami diplomais. Pastaba: Taurėmis ir diplomais apdovanojami dalyviai tik tuo atveju, jeigu įskaitoje dalyvavo ne mažiau trijų dalyvių.

Ataskaitos:
elektroniniu paštu, siunčiant adresu lyhamradio[eta]gmail.com,
ataskaitos turi būti išsiųstos ne vėliau kaip per dvi savaites(14 dienų) po varžybų. Adresas popierinėms ataskaitoms: Parko g.85-6, Panevėžys, LT37307

Kviečiame šiose varžybose dalyvauti visus trumpabangininkus bei linkime gerų rezultatų !

Rašyti atsakymą