Jaunųjų Lietuvos radistų čempionatas

Rašyti atsakymą
LY2L
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2006-Kov-31, 10:13
Miestas: Panevėžys

Jaunųjų Lietuvos radistų čempionatas

Standartinė LY2L » 2007-Vas-16, 22:47

Sveiki!

Praėjusį sekmadienį 2007 metų vasario 11 dieną Panevėžio moksleivių namuose vyko pirmasis Lietuvos jaunųjų radistų čempionatas, kurį kartu su Panevėžio moksleivių namais organizavo Panevėžio krašto radijo klubas.
Čempionate dalyvavo 23 sportininkai iš Vilniaus, Šiaulių, Šakių ir, žinoma, Panevėžio. Iškilmingo atidarymo metu susirinkusiuosius pasveikino Panevėžio moksleivių namų direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti direktorės pareigas Dalia Šumskienė, Lietuvos radijo megėjų draugijos prezidentas Tadas Vyšniauskas ir Panevėžio krašto radijo klubo prezidentas ir pagrindinis šių varžybų organizatorius Alvydas Jackūnas.
Jauniesiems dalyviams, kurie buvo suskirstyti į grupes pagal amžių, teko įveikti tris rungtis: eterio stebėjimo, telegrafo priėmimo ir radijo orientacijos.
Stebėjimo rungtyje nepralenkiamas buvo vilnietis Lešekas Jankovskis, surinkęs 32 taškus, antras liko kitas sostinės atsovas Petras Nargėla (14 taškų), o trečią vietą iškovojo panevėžietis Lukas Šešetas (8 taškai).
Telegrafo priėmimo rungtyje vėl pirmavo L.Jankovkis, jis 25 ženklų Morzės abecelės radiogramą priėmė be klaidų. Antras buvo, tris klaidas padaręs, panevėžietis Dalius Mirklys, kuris tik finaliniame etape aplenkė preliminarinaime etape be klaidų radiogramą priėmusį ir trečią vietą užėmusį šiaulietį Povilą Šėporaitį.
Na, o štai radijo orientacijos (kitaip ši rungtis vadinama „lapių medžioklė“) rungtyje pirmavo šeimininkai panevėžiečiai, kurie pirmieji atrado lauke paslėptą siųstuvą, vadinamą „lape“. Pirmas finišą pasiekė panevėžietis Marius Kryžanauskas, antrą vietą iškovojo Panevėžio atstovė Greta Jackūnaitė, o trečias liko šakietis Rytis Liubinas.
Susumavus rungčių rezultatus paaiškėjo ir atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai.
Jaunučių mergaičių grupėje čempione tapo panevėžietė G.Jackūnaitė, aplenkusi savo komandos draugę Eriką Kranauskaitę. Trečioji vieta atiteko šiaulietei Aušrelei Gorytei. Berniukų jaunučių grupėje nepralenkimas buvo ir pirmąją vietą iškovojo vilnietis P.Nargėla, antras liko šiaulietis P.Šėporaitis, o trečias – panevėžietis D.Mirklys.
Jaunių mergaičių grupėje varžėsi vienintėle atstovė – Miglė Gorytė iš Šiaulių, kuriai ir atiteko pirmoji vietą. Jaunių berniukų grupėje čempionų titulas atiteko sostinės atstovui L.Jankovskiui. Antrą vietą laimėjo panevėžietis M.Kryžanauskas, o trečias buvo Antanas Jasaitis iš Šakių.
Vyriausiųjų – jaunimo grupėje varžėsi du sportininkai. Nugalėjo panevėžietis Lukas Šešetas, aplenkęs Šakių atstovą Giedrių Zubricką.
Komandinėje įskaitoje nugalėjo vilniečiai, treniruojami Vladimiro Pupynino ir Alberto Nargėlos, antroji vieta atiteko šeimininkams panevėžiečiams, vadovaujamiems A.Jackūno, trečią vietą iškovojo šiauliečiai (treneriai: Algimantas Dapkus ir Gintautas Šėporaitis), ketvirti liko šakiečiai, treniruojami Stasiaus Vyšniausko.
Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir asmeninias prizais.


Pirmasis Lietuvos jaunųjų radistų čempionatas

D A L Y V I Ų S A R A Š A S

Eil. Nr. Vardas, pavardė Šaukinys Miestas Gimimo data Pogrupis
1 Gvidas Barčas Panevėžys 1994.05.02 14V
2 Giedrius Katilevičius Panevėžys 1994.05.25 14V
3 Mantas Vasiliauskas LY3PX Panevėžys 1992.03.23 14V
4 Marius Kryžanauskas LY3FM Panevėžys 1990.12.22 16V
5 Greta Jackūnaitė LY4GJ Panevėžys 1993.10.14 14M
6 Dalius Mirklys LY4DM Panevėžys 1993.07.14 14V
7 Alvydas Jackūnas LY2L Panevėžys Teisėjas
8 Erika Kranauskaitė Panevėžys 1993.11.04 14M
9 Vidmantas Šinkūnas LY2WN Panevėžys Teisėjas
10 Lukas Šešetas LY3LS Panevėžys 1989.0913 18V
11 Stasys Rudokas LY2DT Panevėžys Teisėjas
12 Antanas Jasaitis Šakiai 1992.11.17 16V
13 Marius Norkūnas Šakiai 1992.12.02 16V
14 Rytis Liubinas Šakiai 1995.06.26 14V
15 Mindaugas Mažeika Šakiai 1993.06.27 14V
16 Giedrius Zubrickas Šakiai 1989.03.26 18V
17 Povilas Šėporaitis LY1FDX Šiauliai 1995.03.30 14V
18 Gintautas Šėporaitis LY2GV Šiauliai Teisėjas
19 Česlovas Vizgirda LY1DI Panevėžys Teisėjas
20 Lešek Jankovskij LY2BWH Vilnius 1991.11.05 16V
21 Vladimir Pupynin LY1CP Vilnius Teisėjas
22 Tadas Vyšniauskas LY2BAW Vilnius LRMD
23 Algimantas Dapkus LY2CD Šiauliai Teisėjas
24 Albertas Nargėla LY2A Vilnius Teisėjas
25 Petras Nargėla LY2Y Vilnius 1992.05.02 16V
26 Kristina Kutelytė Šiauliai 1994.03.08 14M
27 Miglė Gorytė Šiauliai 1990.12.02 16M
28 Aušrelė Gorytė Šiauliai 1996.06.29 14M
29 Viktoras Jaselskis Šiauliai 1995.06.28 14V
30 Laimis Jovaišas Šiauliai 1994.05.14 14V
31 Arnoldas Loveikis Šiauliai 1994.03.17 14V
32 Rimvydas Gorys Šiauliai 1992.04.04 16V
33 Romualdas Rudokas LY3RR Panevėžys Teisėjas
34 Aleksandras Kopūstas LY2DZ Panevėžys Teisėjas
35 Dalia Šumskienė Panevėžys PMN
36 Rasa Adinavičienė Panevėžys PMN
37 Ona Breskuvienė Panevėžys Sekretorė
38 Stasius Vyšniauskas Šakiai Treneris

Čempionato sekretorius O. Breskuvienė


Pirmasis Lietuvos jaunųjų radistų čempionatas

P R O T O K O L A S

Asmeninis jaunučiai 14M

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas SWL 10 CW SWL 5 RO Taškai Vieta
1 Greta Jackūnaitė Panevėžys 8 12,5 4 5 29,5 I
2 Erika Kranauskaitė Panevėžys 0 12 0 1 13 II
3 Kristina Kutelytė Šiauliai 0 3,5 0 5 8,5
4 Aušrelė Gorytė Šiauliai 0 2 2 5 9 III

Asmeninis jaunučiai 14V

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas SWL 10 CW SWL 5 RO Taškai Vieta
1 Gvidas Barčas Panevėžys 0 2 8 1 11
2 Giedrius Katilevičius Panevėžys 2 2 0 1 5
3 Mantas Vasiliauskas Panevėžys 8 11,5 2 5 26,5
4 Dalius Mirklys Panevėžys 16 11 6 1 34 III
5 Rytis Liubinas Šakiai 2 0,5 0 5 7,5
6 Mindaugas Mažeika Šakiai 0 0,5 2 1 3,5
7 Povilas Šėporaitis Šiauliai 16 12,5 10 1 39,5 II
8 Viktoras Jaselskis Šiauliai 0 0,5 0 1 1,5
9 Laimis Jovaišas Šiauliai 0 3 0 5 8
10 Arnoldas Loveikis Šiauliai 0 1 0 3 4
11 Petras Nargėla Vilnius 28 12,5 20 1 61,5 I

Asmeninis jauniai 16M

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas SWL 10 CW SWL 5 RO Taškai Vieta
1 Miglė Gorytė Šiauliai 0 1 0 5 6 I

Asmeninis jauniai 16V

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas SWL 10 CW SWL 5 RO Taškai Vieta
1 Marius Kryžanauskas Panevėžys 6 7 4 5 22 II
2 Antanas Jasaitis Šakiai 2 8 4 5 19 III
3 Marius Norkūnas Šakiai 0 0,5 4 5 9,5
4 Lešek Jankovskij Vilnius 40 12,5 8 3 63,5 I
5 Rimvydas Gorys Šiauliai 0 2 0 1 3

Asmeninis jaunimas 18V

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas SWL 10 CW SWL 5 RO Taškai Vieta
1 Lukas Šešetas Panevėžys 18 6,5 8 5 37,5 I
2 Giedrius Zubrickas Šakiai 0 0,5 0 3 3,5 II

SWL

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas Taškai Vieta
1 Lešek Jankovskij Vilnius 32 1
2 Petras Nargėla Vilnius 14 2
3 Lukas Šešetas Panevėžys 8 3
4 Povilas Šeporaitis Šiauliai 4 4

CW

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas Vieta
1 Lešik Jankovskij Vilnius 1
2 Dalius Mirklys Panevėžys 2
3 Povilas Šėporaitis Šiauliai 3
4 Petras Norgėla Vilnius 4
5 Mantas Vasiliauskas Panevėžys 5

RO

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas RO Vieta
1 Marius Kryžanauskas Panevėžys 1
2 Greta Jackūnaitė Panevėžys 2
3 Rytis Liubinas Šakiai 3

Komandinis pogrupis

Eil. Nr. Miestas Taškai
1 Vilnius 125
2 Panevėžys 71,5
3 Šiauliai 48,5
4 Šakiai 38,5


Vyriausias teisėjas Alvydas Jackūnas

Teisėjas SWL Gintautas Šėporaitis

Teisėjas CW Romualdas Rudokas

Teisėjas RO Algis Dapkus

Sekretorė Ona Breskuvienė
Sėkmės ir 73!
Alvydas LY2L

Rašyti atsakymą