Lietuvos taurė 2008

LY3BA
Pranešimai:5
Užsiregistravo:2008-Bir-02, 11:12
Re: LIETUVOS TAURĖ

Standartinė LY3BA » 2008-Bir-10, 23:22

LY1A rašė:
LY3BA rašė:........... tyliai jo veiklą stebinčių funkcionierių pastangomis anuomet buvo masiškai sunaikintos moksleiviškos radijo stotys (Biržuose net dvi!)
Bandai dabar viska apversti aukstyn kojomis, p. Lucinskai?
------
Bet p. Lucinskas matyt vadovaujasi sena gebelso patirtimi - "100 kartu pakartotas melas tampa tiesa"
Turiu pasakyti, p. Viktorai, kad šneki neteisybę ir visiškai nesigaudai kas, kaip , kada.
Manau, kad dar yra atsimenančių, jog aš, Gediminas Lučinskas, HAMRADIO konferencijoje, tuo metu dar būdamas LRMD nariu, kritikavau p. Kudelį ir jo peršamą naująją instrukciją. Tuomet mums ponas V.Kudelis piršo tą vokišką variantą, o aš garsiai sakiau, kad ne mums iš vokečių reikia mokytis, o jiems iš mūsų. Tos savo nuomonės laikausi ir ligi šiol. LRMD valdyba gi tuo metu, nors ji ir privalėjo rūpintis mūsų visų gerove, jei galima taip sakyt, mėgėjiško radijo reikaluose, tupėjo it pelė po šluota. LRMD valdybai tuo metu rūpėjo viena - kaip patapti tokiu žandaru Lietuvoje, kokiu TSRS buvo CRK.
Tuo metu, kaip tamstai žinoma, p. Viktorai, rimtų kolektyvinių kontestinių stočių, kaip ir kontestinių kolektyvų jau beveik ir nebuvo likę - ex UK2BBB jei kas ir atsimena, taik tik žurnale Radio aprašomas diskvalifikacijas, LY5A jau buvo patapusi asmeniška Jono radijo stotimi.....
Veikė praktiškai tik LY7A, LY1YK, na ir dar keletas moksleiviškų radio būrelių, radijo stočių. Tame tarbe ir dvi Biržuose. Su antenomis ant mokyklų stogų, su patalpomis būreliams ir su aparatūra jose.
Ir vačia jau galima įžiūrėt ir kažkieno niekšingus ketinimus sunaikint ir pora tų belikusiųjų. Kažkas labai gudriai pasinaudojo p. V.Kudeliu ir visa LRMS valdyba, ko pasekoje ir nutiko, kad kolektyvinių stočių nebeliko. Licencijose liko įrašyti nauji savininkų vardai - J.Paškausko, A.Maco, A.Kregždės, Š.Zinkevičiaus, D.Radzevičiaus.....
Ar galėjo, sakykit, tokiom sąlygom mokyklos direktorė leist kažkokią veiklą? Įsivizduojat, kas jai nutiktų, kuomet bet kokia komisija paklaustų " ką čia mokyklos patalpose veikia kažkokio Radzevičiaus aparatūra, stotis? Kas čia atsako už darbų saugą ir t.t., ir t.t. Va tuomet pirmi man žinomi nuostoliai ir buvo patirti - antenos nukeltos nuo stogo, aparatūra išnešta į ūkvedžio būdelę, patalpos atiduotos lėlininkams.....
Panaši grėsmė, suprantama, iškilo ir LY7A (ne šaukiniui, bet pačios RS egzistavimui). Džiugu, kad KTU vadovybė nepuolė reaguot į pasirodančius skundus, džiugu, kad gerokai ( manyčiau, kad pora metų) vėlesni žingsniai (tame tarpe tamstų taip valkiojamas vizitas į SM) apšvietė protą RRT ir Lietuvoje vėl kolektyvai (juridiniai asmenys) gali turėti radijo mėgėjiškus šaukinius, vėl galima mėgint pradėt vystyt veiklą mokyklose ir t.t. Bet, žala, praradimai vis tiek išliko. O aš tik pasikartosiu, kad LRMD kaip organizacija, nepajudino net pirštelio, kad pvz. Biržuose kolektyvinės stotys nedingtų. Ir tu Viktorai Peteraiti, ir ponai R.Vaičius, ir J.Ignotas, mėginate viską apversti aukštyn kojomis arba tautai atvirai meluodami (kai katrie gal visiškai nesusigaudydami), arba nutylėdami tiesą.
Bet LRMD, būdama visuomenine organizacija, kaip ir KTU RC, kaip ir Biržų RK, Panevėžio RK, dėjo begalę pastangų (ignoruodama Lietuvos Respublikos įstatymus - tuo metu visuomeninių organizacijų įstatymą), norėdama patapti visa reguliuojančia ir vienintele organizacija lemenčia Lietuvos radijo mėgėjų (ši dalis po LY1XJ uždarymo man jau nelabai berūpėjo), Lietuvos radijo sportu besidominčių gyvenimą. Suprantama, kad daliai žmonių tai negalėjo patikti ir ta dalis privalėjo visais įmanomais būdais kovoti už savo teises. Dabar mes turime tai, ką turime.
Tai, kad buvo išdalinta didžioji dalis vienaraidžių šaukinių, manęs visiškai nejaudina. Mane šiek tiek jaudina tai, kad netrukus privalėsiu padaryt pasirinkimą kurį šaukinį - LY3BA, ar LY9A man pasilikti. Šioje vietoje kol kas mane kankina abejonės. Ir toms abejonėms užklupus, suprantama, aš imu mintimis keiksnoti kai kuriuos dundukus iš to meto LRMD valdybos.(atsiprašau begalės dorų LRMD narių ( kai katrie jų yra ir mano organizacijos LRSF, mano klubų KTU, Biržų, DIG, FOC etc nariai)
Tuo metu aš ir padariau QSY iš LRMD narių, kiek pamenu, pasirinkdamas, kaip laisvas Lietuvos pilietis, tą organizaciją, kuri man arčiau širdies, kuri tenkina mano lūkesčius, kuri išties vysto realią veiklą.
Ten nėra žmonių, katrie užsigauna todėl, kad jų personų kažkas nepažino, ar kažkam džiaugsmą sukelia tai, jog kažkas kitas nepamatė kas ant vėliavos parašyta....
Man daugiau nei keistai atrodo pono J.Ignoto postringavimai apie tai, kad Lietuvoje dvi radijomėgėjiškos organizacijos nereikalingos ir jo ketinimai yra kovoti, kad viena iš jų būtų sunaikinta. Tokių, matau, yra ir daugiau, bet jie turi proto tokių nesąmonių bent garsiai netarkšti.
Priminsiu Jums, ponai, kad dar 1989 metais LRSF aktyvo ir LRMD valdybos narių susitikimo Kaune metu, kuomet buvo svarstomi santykiai tarp šių dviejų organizacijų, LRMD atstovai (vienas jų buvo V.Šležas) apibrėžė savo organizacijos veiklos kryptis ir užtikrino, kad ateityje radijo sportu LRMD neužsiims (J.Ignotas, kaip ir V.Petraitis to, suprantama, žinot negali, nes jie tuo metu užsiiminėjo kita, smarkiai nutolusia nuo HAM Radio veikla).
Tikiu, kad čia dar yra prisimenančių ir tai, kaip LRMD suvažiavimo Vilniuje metu, tuometinis LRMD iždininkas LY2BLQ garsiai rėkė, jog radio sporto, kaip po tokio, apskritai nėra!
Tad, niekaip nepajėgiu suprasti, kodėl Jūs ponai (tie kurių pavardes aš čia paminėjau) kaišiojate savo kolegoms pagalius į ratus, niekaip nepajėgiu suprast iš kur pas, sakysim, poną V.Peteraitį tiek neapykantos atsiranda vos ištarus KTU, ar LRSF vardą, A.Kregždės, ar A.Maco pavardes? Juk tam pačiam Macui Peteraitis kojas bučiuot turėtų, už tai kad tarybinėj armijoj neteko patarnaut, už tai, kad telegrafą pramoko.....

Keistas tas gyvenimas. :-)

73Gediminas LY3BA / LY9A

P.S. Geresnei iliustracijai, su kokios būsenos žmonėmis kartais tenka padiskutuoti - keletas V.Peteraičio minčių - šedevrų:

1. Po akivaizdaus informacijos klastojimo ir įvairaus šmeižto internete, buvo nustatyta, kad tokia nusikalstama veikla buvo vykdoma naudojantis, kaip tuo metu buvo reklamuojama, "jaukios interneto kavinės Vilniuje, Antakalnyje - NETCAFE", priklausančios V.Peteraičiui kompiuteriais. Ponas Viktoras štai taip save sureikšmino po to įvykio:

"Kaip matyti - atlikta akivaizdi provokacija. Tik abejoju ar ji buvo nukreipta pries LY3BA. Veikiau pries LY2BIG arba FEDINGA, o Gediminas, zinant musu abipuses "simpatijas", pasirinktas tik tam, kad viskas itikinamiau is pirmo zvilgsnio atrodytu
Gediminui siuo atveju kur kas lengviau irodyti ka jis rase ar nerase,
ko as padaryti praktiskai negaliu, t.y. nezinau kaip galeciau irodyt kad tai rasiau ne as ar kas is musu darbuotoju. Juk butent taip atrodo patyrinejus headerius."


2. Tema: BALTIC CONTEST 2008

Iš Viktoro Peteraičio, LY1A pasisakymo:

"Noras sudalyvauti butu kur kas didesnis, jei sis kontestas neatsiduotu LRSF "kvapu"

Anadien betvarkant senus popierius spintoje, rankoje netiketai atsirado vokas. Jame vimpeliukas uz kazkuri Baltic Contesta (berods jubiliejini) And voko tas pats atgalinis p.d.210, o adresas ir net mano pavarde uzrasytas tuo paciu senu, pazystamu braizu, ta pati ranka. ( juk suprantat apie ka as)

Rezultatas - nuotaika buvo sugadinta visam savaitgaliui.....
_________________
73, Viktoras "


3. Tema: Lietuvos taurė 2008

Iš Viktoro Peteraičio, LY1A pasisakymo:

"Nei kiek neabejoju, kad toks ir buvo slaptas KTU RC vaduku planas - nutyleti, neatsiliepti, viliantis kad LRMD prizas taip ir nebus laiku atgabentas.
O va jau tada!!! ! Kokia butu puiki proga vel pavaryti purvo srauta i LRMD puse, kaip "nevykdancia savo isipareigojimu" ."
--------------------------

Man asmeniškai vistiek, jei šis reikšmingas ponas V.Peteraitis kokią dieną iššoks per langą šaukdamas , jog LRSF, KTU , ar rusai ateina.
Bet manau, kad jo draugai, šeimos nariai turėtų atkreipt dėmesį į pono būseną.

73! Gediminas, LY3BA

P.S. O panašios provokacijos tai vis nesiliauja

Leisiu sau Jums, ponai, primint, kad ir atvejį, kuomet internete buvo klastojami LY9A duomenys, buvo nustatyta, kad pvz:
kuomet NG3K persiuntė duomenis apie IP adresą, iš kurio liejosi klasta (mano galva daromas nusikaltimas), paaiškėjo tokia info:
info apie adresa 213.190.40.228 randi -

inetnum: 213.190.40.228 - 213.190.40.228
netname: LTAD-40-228-NET
descr: 582560
descr: S.Kirejievo im.
descr: L.Ivinskio 5
country: LT
admin-c: VP319-RIPE
tech-c: IK301-RIPE
rev-srv: ns1.telecom.lt
rev-srv: ns2.telecom.lt
status: ASSIGNED PA
mnt-by: TELECOMLT-MNT
changed: hostmaster@takas.lt 20020726
source: RIPE

po to eini http://www.infoplius.lt ir paieskojes tokios imones randi, kad

Kompiuteriai, ju priedai
INTERNETO SVETAINE, S. Kirejevo II
L. Ivinskio a. 5, Kursenai, Kursenu m. sen., 5420 Siauliu r. sav.
(41) 508222
---
Ligi šiol, nei tėvelis, nei sūnelis net nemėgino atsiprašyti, bet užtat tėvelis kaip įmanydamas mėgina dergti visa, kas jam nepatinka. Gaila, dažnai jis tai daro ne kokia keista faktų interpretacija, ką labai mėgsta LRMD prezidentas, bet dažniausiai naudodamasis atviru melu. Paskiausiąjį melą jis jau žarsto užsidaręs savo asmeninėje svetainėje. Tiesa, šis atvejas man labai primena kartais mieste matomus vaizdus, kuomet pilietis, ar pilietė eina šaligatviu, garsiai kažką šneka, komanduoja, skėryčiojasi rankomis. Bent pas mus Biržuose, visi juos pažįsta ir nė trupučio nebepyksta. Į juos žiūrima su gailesčiu.
-------------------------

Toliau nesenas atvejis cq ham ru
http://news.cqham.ru/articles/discussio ... =968#16663

Kiek po to sekė "73 visiems išskyrus vienam", net tokį pažadą mačiau:
"Savo ruoztu pameginsiu nustatyti kas tai padare.
Ir, jei tai pavyks, pateiksiu cia jo saukini ar varda.
Tai padaryti butina.
Nes siandien taip apdergtas Gedas, rytoj gali buti kas nors kitas is
musu.

Apie rezultatus informuosiu."
:-)
---------
Tuo tarpu, aš laukiu ir tuo pačiu atsiprašau moderatoriaus jei šis mano postingas (prižadu, paskutinis šiame forume) pasirodys per daug asmeniškas. Lig šiol mačiau, kaip man pasirodė, ir labiau asmeniškų (tiesiog persunktų neapykanta kitaminčiams), kad ir cituoti pono V.Peteraičio laiškai.

LY2CY
Pranešimai:97
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 14:46
Miestas:Kuršėnai
Parašyk:

Lietuvos Taur4 2008

Standartinė LY2CY » 2008-Bir-11, 16:23

Ir visa ši biliberda užvirė tik dėl poros sakinių apie įvyksiančias varžybas. O juk viską, kas buvo pasakyta tais pora sakinių, patvirtino Sauliaus pasakojimas po varžybų.

Joo , kažkada buvo du asmenys, kurių nebuvo galima kritikuoti - tai tėvelis Stalinas ir didysis Mao, dabar beliko tik LRSF

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai

Re: Lietuvos Taur4 2008

Standartinė LY2GV » 2008-Bir-11, 19:30

Nesivelsiu as i asmeniniu nuoskaudu ir skaudinimu istorija, taciau matau labai idomiai iskreipta laike vaizdeli kuri Gediminas turi gaves is nezinau kokiu saltiniu. Is tiesu LRMD nei karto nesedejo po sluota. Pasikelti nesudetinga LRMD dokumentus ir netgi RRT chronologine tvarka - pasimatys kas kur sedejo... Pamenu netgi toki epizoda, kad mes siuleme LRSF tarybos zmonems sudalyvauti viename is susitikimu su RRT atsakingais asmenimis, tai buvome informuoti, kad tai jiems neaktualu ar negali ar kazka tokio, kad niekas tame nedalyvavo... Sito negaliu dokumentuotai parodyti - tai telefoninis pokalbis... Bet galiu pasiulyti Radijo konferencijos archyva pasklaidyti ir surasti mano agitacija dalyvauti siame procese visiems, nes bus blogai... Neapsiribokite paskutiniais metais pries paskutine redakcija RMT... Atsisiuskite archyva, bent tris- keturis metus atgal - jau gerai nepamenu, bet jei LABAI kiltu klausimas - gyvent ar mirt - rasciau... :)

Visais RMT keitimo etapais LRMD visa laika dalyvavo. Visais atvejais buvo teikiami siulymai. LRSF nesikiso iki vieno momento, kol pamate, jog RRT visgi nori matyti LRMD sustiprinta statusa, kad maziau butu vargo jiems patiems ir isliktu civilizuotam pasauliui tinkamas reguliavimas. Po to dar buvo pasitikslinta Seimo teises departamente rastisku budu. Dar iki to momento niekas jokiu saukiniu nebuvo niekam atemes... Va tada LRSF KTU RC rankomis ir smoge per SM...

"Pele" islindo is po sluotos - deja tai buvo ne LRMD... Tada jau visa iniciatyva perejo i SM rankas ir tuo paciu i RRT juristu, kurie apie radijo megejyste supranta tiek kiek versis apie debesis (man taip pasirode - atsiprasau jei izeidziau). Tada ir pasisuko visos sios nesamones, kurios tapo nepataisomos. O 4riu zenklu isdavimas tiesiogiai susijes su antru saukiniu (taip manau suvoke RRT atsakingi asmenys), nes jei leisti tureti po du saukinius, tai 4riu zenklu saukiniu neliks visai, o esant leidimui tik vienam - atsiranda stabdis - psichologinis (cia mano spejimas).
Ir cia as matau tiesiog kaip bausme mums uz ta nesusikalbejima, nes kitu priezasciu nematau.

Ir dar vienas Gedo patikslinimas - kad kolektyvines atgautu saukinius - LRMD valdyba visa laika ieskojo keliu ir rado formule, kaip tai padaryti. Buvo rasta formule ir kaip tureti keleta saukiniu ir tik viena leidima veiklai, nes RRT buvo siek tiek aklavietej. Jau man is tiesu atsibodo tas aklas sermegos vartymas, nepabandant pasikelti visu dokumentu, jei norima tiesos, o ne tikejimo kazkieno zodziu.

Todel nereiktu vaidinti kovotoju uz radijo megeju reikalus heroju, bet prisipazinti, kad taip buvo pasielgta del arogancijos ir pykcio, o gal baimes, IARU atzvilgiu, kaip dramblio vaistineje ir todel musu visu stikliukai subyrejo...

Dabar beliko, kas beliko - vartyti sermega, kad prisidengti savo netoliaregiskuma...

As dali jau velesnes istorijos buvau padejes Radijo konferencijoje. Norejau matyti dokumentus, kuriuos zadejo parodyti KTU RC forume, bet kazkur jie pastrigo... Gal pamirso? Tikrai butu idomu i tai paziureti kitu kampu? Nesinori sakyti, kad gal dar jie tik daromi... LRMD jau negali nieko prikurti - viskas kaip ant delno - visi posedziai ir protokolai... Manau tas pat ir RRT... Va is LRSF ir KTU RC dokumentuotu protokolu bet kas nepamatys - nebent tuos, kurie buvo RRT kaip siulymai, o kas daresi dar jei neklystu du metus iki tol - tai prasidejo zymiai anksciau, nei prasidejo tie svarstymai, kai isijunge LRSF su KTU RC - kodel iki tol jie net kalbinami nejudejo?...

Imkit ir skaitykit... Viskas yra padeta... Si karta is tiesu viskas padeta, kas buvo dokumentuota... Visa kita galite suzinoti isLRMD valdybos nariu. Galite klausti atskirai, galite daryti akistatas, bet tie kas buvo tame aktyvus, patvirtins visus siuos mano zodzius. Zinoma, jei vadovautis nuostata "funkcionieriai", "buve valdyboje" - analogija susitepe - tai tuomet jau jokie argumentai nepades - tikejimas yra virs realybes...
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Vartotojo avataras
LY1A
Pranešimai:131
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 11:39
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: LIETUVOS TAURĖ

Standartinė LY1A » 2008-Bir-11, 21:55

LY3BA rašė:.............Juk tam pačiam Macui Peteraitis kojas bučiuot turėtų, už tai kad tarybinėj armijoj neteko patarnaut
Ne tavo mados, Gediminai
Kad pats buciuoji - plika akim matosi. Bet tiesa sakant , ir yra uz ka - p. Macas tamstele is kurso i kursa vos ne uz ausu tempe, bene visa desimtmeti uztruko, kol tamstele savo studijas uzbaigt siaip ne taip sugebejot :)
.....už tai, kad telegrafą pramoko.
Uz tai esu dekingas visu pirma SK UP2BAR, SK UP2MC, dar gal LY2MM. . Kad UP2OO butu bent viena raide ismokes, kazkaip nepamenu.
73, Viktoras ...SKYPE ID: fedingas
>> GPS<<

LY2CY
Pranešimai:97
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 14:46
Miestas:Kuršėnai
Parašyk:

Lietuvos Taur4 2008

Standartinė LY2CY » 2008-Bir-12, 20:25

citata iš Dariaus Kybarto pasisakymo:
[Beje, mane stebina ir zavi panasaus mastymo zmoniu iniciatyvos pakeisti Lietuva, kovoti pries "sena stagnuojancia LRSF" ir t.t. Siulau atsiversti pasa ir pasiskaiciuoti savo amziu. Atrodo, tie ponai dar nejaucia, kad jie jau yra tape nuejusia nuo scenos karta, kuri, deja, jau nieko nebesukurs... O panasius paburnojimus ir "pasispardymus" galim nurasyti paveluotai vidutinio amziaus krizei bei byrancio smelio reaktyvinei energijai :)]

Tegyvuoja Lietuvos ateitis jaunasis Darius Kybartas LY3DA!!!
Komunizmas - pasaulio jaunystė, ir jį pastatys tik jauni.

Vartotojo avataras
LY1A
Pranešimai:131
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 11:39
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Lietuvos Taur4 2008

Standartinė LY1A » 2008-Bir-12, 21:50

LY2CY rašė:.....Komunizmas - pasaulio jaunystė, ir jį pastatys tik jauni.
Tai zinoma. Be jokiu abejoniu.
O ypac - jei ju idejinis vadas bus NEMIRTINGASIS "didysis fiureris" .

:)


P.S.
Idomu, kuris ilgiau trauks - Kubietiskasis ar Kaunietiskasis (Palemoniskasis)?
73, Viktoras ...SKYPE ID: fedingas
>> GPS<<

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai

Re: Lietuvos Taur4 2008

Standartinė LY2GV » 2008-Bir-13, 11:55

Gerb. Kolegos,

Nesivelkite i asmeninius izeidinejimus ir etikeciu klijavimus - tuo nieko niekam neirodysim... Labai lengva smogti zemiau juostos ar klijuoti etiketes - tai vaikystes rudimentas. :)

Smagu butu matyti KTU RC ar LRSF dokumentus irodancius, kad LRMD dundukai kazka sugadino... Jau tos informacijos laukiu, nesulaukiu, nes is tiesu - visa visuma galetume pamatyti tik matydami dokumentuota informacija, bet ne tikejimus, ar isivaizdavimus, ar baimes...

Del Taures reikalu, tai manau visados galima padaryti geriau. Aisku siek tiek savotiskai atrodo deklaracijos ir statuso putimas ir renginio vidus bei uzkulisiai. Bet visados virtuves vaizdelis siek tiek skiriasi nuo patiekalo. :)
Reikia ivertinti ir tai, kad organizuoja zmones be dideles patirties, bet turintys daug entuziazmo... Manau pastabos, kad ir skausmingos, taciau vertos demesio, kad kitakart tokiu klaidu nedaryti. Taciau reaguoti ir apsimesti taip, kad cia viskas gerai ir geriau negali buti - irgi ne adekvatu. Visi juk zino, kad ne sventieji puodus lipdo, bet nereiktu skelbtis ir sventaisiais, kuriems paprastu mirtinguju pastabos uztraukia tik rustybe ju personai...

Matome, kaip aktyviausieji "priima ugni i save" ir galu gale nieko nelaimi - tik du poliai dar labiau atsoka viens nuo kito su deklaracijomis "kelti auksciau savo veliavas". Beprasmybes puota... :)

Kita vertus, paziurekim ir i LRMD reikalus - cia tikrai dar ne laikrodinis mechanizmas. Nerasysiu cia jokiu pastebejimu sia tema - esu jau prirases dar valdyboje budamas, o dabar tuo labiau nematau prasmes - niekas juk nesikeicia, tik itampa padideja, nes visu varzos bet kokiai kritikai milziniskos, o nuo jos turi tendencija dar dideti. OMO desnis galioja ir cia. :) Veiklos srovelei nesikeiciant, o varzai augant, itampa dideja... :)))

Sekmes visiems kas ka nors dar darote visu labui.
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Rašyti atsakymą