Konferencijos

Visos mūsų mintys
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY2BFV
Pranešimai:125
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 11:52
Miestas:Marijampole
Konferencijos

Standartinė LY2BFV » 2013-Lie-24, 13:01

Noriu padiskutuoti konferencijos tema.
Ar as tik vienas toks neveksla ar ir daugiau tokiu yra??????
Kodel laiskai veluojami po 2,3 val,o kai kurie isvis blokuojami.....
Kokius konferencijos punktus as pazeidziau....
Gal pats radio konferencijos moderatorius cia paaiskintu.
O gal kiti paraso savo nuomone.
LY2BFV Vitas Marijampole 73

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai:134
Užsiregistravo:2011-Bal-21, 12:57

Re: Konferencijos

Standartinė ly4tb » 2013-Lie-24, 18:17

LY2BFV rašė:Noriu padiskutuoti konferencijos tema.
Ar as tik vienas toks neveksla ar ir daugiau tokiu yra??????
Kodel laiskai veluojami po 2,3 val,o kai kurie isvis blokuojami.....
Kokius konferencijos punktus as pazeidziau....
Gal pats radio konferencijos moderatorius cia paaiskintu.
O gal kiti paraso savo nuomone.
LY2BFV Vitas Marijampole 73
Sveiki, visu pirma ar uzsiregistravote konferencijoje. nes pagal apibudinima tai jus tiesiog rankiniu budu patvirtina ir tik tada papuola laiskai.
QTH: KO15QW
Atmink - Tavo amžius neparodo tavo išminties ir nesuteikia pagarbos, jei nesi jos vertas.

Vartotojo avataras
LY2BFV
Pranešimai:125
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 11:52
Miestas:Marijampole

Re: Konferencijos

Standartinė LY2BFV » 2013-Lie-24, 19:55

o tai kaip as gaunu laiskus is konferencijos jei esu neregistruotas??????
Vitas

Vartotojo avataras
LY1MY
Pranešimai:9
Užsiregistravo:2009-Kov-12, 22:53

Re: Konferencijos

Standartinė LY1MY » 2013-Lie-24, 20:53

Sveiki. Taip, ir aš pastebėjau šitą reiškinį. Visai neseniai rašiau vakare ir tą patį vakarą žinutė taip ir neįkrito. Mano asmeninė nuomonė apie šia paslaugą yra ta, kad reikia kažkaip tobulinti, keisti, naujinti, arba visai jos atsisakyti. Bet kadangi yra daug garbaus amžiaus radijo mėgėjų, kurie nuo seno įpratę prie šios paslaugos, "naujovės" tokios kaip forumas (kaip šis) vargu ar greit pakeis tą radio konferenciją. Aišku, reikia pripažinti, kad ta paslauga iki šiolei stabiliai veikė ir yra daugumai patogi..

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai:134
Užsiregistravo:2011-Bal-21, 12:57

Re: Konferencijos

Standartinė ly4tb » 2013-Lie-24, 21:33

LY2BFV rašė:o tai kaip as gaunu laiskus is konferencijos jei esu neregistruotas??????
Vitas
klausiu del to kad ne vien pastu galima gauti zinutes.
didzioji dauguma naudoja konferencija tik kaip pasto prenumerata, o ne kaip naujienu grupes prenumerata pasinaudojant newsgroup'u prenumerata, kaip klientine dalimi.

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Konferencijos

Standartinė LY1GP » 2014-Lap-19, 10:54

Gaunu paklausimų dėl konferencijos darbo, bet nieko nežinau. Man irgi neveikia - nei konferencijos.lt, nei siųsti laiškai.

Vartotojo avataras
ly4tb
Pranešimai:134
Užsiregistravo:2011-Bal-21, 12:57

Re: Konferencijos

Standartinė ly4tb » 2014-Lap-19, 11:41

baigesi ar nesibaige, tai dar daug klausimu, bet esme tokia, kad tai nekontroliuojama paslauga ir tiek. eilini karta pliusas forumui pries atgyvena konferencija ;)
QTH: KO15QW
Atmink - Tavo amžius neparodo tavo išminties ir nesuteikia pagarbos, jei nesi jos vertas.

Vartotojo avataras
M6WAU
Pranešimai:142
Užsiregistravo:2012-Rgs-18, 09:33
Miestas:London

Re: Konferencijos

Standartinė M6WAU » 2014-Lap-19, 21:54

LY1GP rašė:Gaunu paklausimų dėl konferencijos darbo, bet nieko nežinau. Man irgi neveikia - nei konferencijos.lt, nei siųsti laiškai.
Senas bajeris, mes dar senai ta pastebėjome, tik nežinau dėl kokių vėjų visa tai sviruoja. Kartais ned dienomis vėluoja. kartais pats negauni, nors kiti gauna , bet gal čia dėl G-mailo imantrybių. Kartais išvis nepraeina laiškas, bet administratoriai teigė kad viskas gerai ir nieko neturėtų būti.
Arentas 2E∅WUF @ QTH: JO01BL62

LY4AX
Pranešimai:21
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 20:57
Miestas:Panevezys

Re: Konferencijos

Standartinė LY4AX » 2014-Lap-20, 21:11

Labai panasu, kad konferencijai pamazu darosi 'kaput'. Kai rasomi laiskai veluoja visa para, kai kam atrodo visiskai normalu. Bet juk siais laikais tai visiskas 'nonsence-as'. O dabar dar ir visai nebeimanoma prisijungti. Matomai, sis forumas turi daugiau ateities.

Vartotojo avataras
ly2bok
Pranešimai:37
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 09:57
Miestas:Alytus
Parašyk:

Re: Konferencijos

Standartinė ly2bok » 2016-Spa-06, 09:12

Man atrodo jau laikas pradėti galvoti atsisakyti konferencijos.lt paslaugų. Nes visiškai ten niekas atrodo jos netvarko ir ji galutinai "užlūžo". Gal tiesiog reikia visiems persikelti čia sukūrus atitinkamą erdvę "KONFERENCIJA"? Kad būtų galima ir iš mūsų forumo užsiprenumeruoti ir kad užprenumeruotos temos laiškai ateitų į asmeninį paštą kompiuteryje.
Gal aš ir neteisingai parašiau, nesu programuotojas, bet naudojant savą serverį manau tai būtų tikrai patogiau , jei tai leidžia techninės galimybės. Nes dabartiniu atveju čia labai daug visokįų temų sunku ką nors ir rasti. Kaip laiškas taip nauja tema....
Pasvarstykim situaciją.
SKYPE ID: ly2bok, mob. +370šešiaštuonidevyni53058
Namų puslapis: http://www.qrz.lt/ly2bok" onclick="window.open(this.href);return false;

LY3NN
Pranešimai:49
Užsiregistravo:2008-Rgp-14, 05:16

Re: Konferencijos

Standartinė LY3NN » 2016-Spa-08, 10:15

O mane užblokavo, nebegaunu laiškų ir nebegaliu parašyti, prasikaltau... :(
Pritariu Justinui, konferencijos - anachronizmas, vis tiek teks jų atsisakyti ir ieškoti modernesnio bendravimo būdo.

Kaip pakeisti prisijungimo vardą forume??? LY3NN nebe mano šaukinys, bet neradau galimybės pakeisti. Nauja registracija reikalauja naujo el. pašto adreso, t.y. negerai.

73

LY3E

ly1tt
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2013-Bir-26, 19:04

Re: Konferencijos

Standartinė ly1tt » 2016-Spa-08, 14:44

LY3NN rašė:O mane užblokavo, nebegaunu laiškų ir nebegaliu parašyti, prasikaltau... :(
Pritariu Justinui, konferencijos - anachronizmas, vis tiek teks jų atsisakyti ir ieškoti modernesnio bendravimo būdo.

Kaip pakeisti prisijungimo vardą forume??? LY3NN nebe mano šaukinys, bet neradau galimybės pakeisti. Nauja registracija reikalauja naujo el. pašto adreso, t.y. negerai.

73

LY3E
forumo "valdžia" gali tai padaryti, be jų - bus sunkuuuu... :) .
Optimistai tai tie patys pesimistai, bet vartojantys antidepresantus.

Rašyti atsakymą