Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katraną

Forumo taisyklės
Visos žinutės, kuriose komentuojama skelbime patalpintos įrangos kaina, bus ištrintos be perspėjimo.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:
Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katraną

Standartinė LY2BMX » 2014-Bir-12, 01:20

Ieškau įsigyti, pirkti UW3DI ar DROZDOVo (RA3AO) transiveri ar panašų. Transiveris turi būti su labai geru imtuvu (pvz. jautrus, o ir CW saura juosta būtų privalumas), "nenudrožtas" (diapazonų perjungimas). Skaitmeninė skalė ir panašūs "pričindalai" nebūtini. Rankenėles pasikeisti, korpusą persidažyti, kažkokią detalę pasikeist tikriausiai mokėčiau :) Svarbu, kad jis veiktų taip gerai kaip ir savo geriausiais laikais. :)

O gal kas turite senai "užraugtą" transiverizuotą imtuvą R-399 (Katran, Р-399 Катран), gerai būtų su siųstuvu (eksaiteriu), o gal turite kitką, kažką panašaus, pvz. militarinį Swiss SE-430 transiverį :) ?

Žinau, kad tokią įrangą dabar labai retas tebenaudoja, o jei tebeturi tai galbūt dar vis laiko "užraugęs" rusyje ar palėpėje, sandėliuoja ir ji vietą bei erdvę užima.
O aš priglausčiau ir šiems įrenginiams labai pasisektų... :)
Daiktai būtų panaudoti pagal paskirtį - padarytas ne vienas QSO ir DX'as, sudalyvauta varžybose, sudomintas mėgėjišku radijum kaime jaunuolis...

Rašykit, pasiūlykit, o jei žinot kas turi tokius daiktus "užraugęs" nukreipkit, patarkit > ly2bmx@gmail.com, +37065992121 (Vilnius, Anykščiai, kartais Kaunas)

Paveikslėlis
UW3DI transiveris

Paveikslėlis
Imtuvas R-399 (Katran)

Paveikslėlis
Drozdovo (RA3AO) transiveris

Paveikslėlis
Swiss SE-430


Į šią informaciją, esančią apačioje, paprasčiausiai nekreipkite dėmesio
Gairės: perku UW3DI, pirkčiau, įsigyti, pirkti, transiveris, perku transiverį, perku siųstuvą, perku imtuvą, pirkčiau radiją, gera radija, transiveri RA3AO, DROZDOV, Дроздов В.(ra3ao) трансивер, DROZDOVO transiverį, Katran, Р-399, Катран, transiverizuotą, radijo mėgėjo stotis, Swiss SE-430, perku radijo stotį

http://www.paupiobaidares.lt
http://www.baidariu.eu
http://www.plaustai.eu
Paskutinį kartą redagavo 2 LY2BMX. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2014-Bir-24, 12:37

Dar vis ieškome. Panašu, kad niekas tokių nebeturi... :) !?
Keista ir įdomu pasidarė, kodėl taip...

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY1GP » 2014-Bir-25, 20:58

Kodėl? Turi, bet kodėl turėtų parduoti?

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2014-Bir-28, 13:09

LY1GP rašė:Kodėl? Turi, bet kodėl turėtų parduoti?
Na, matyt beveik visai nesupratau šio jūsų komentaro-klausimo-atsakymo.

Bet pabandysiu atsakyti ar paaiškinti savo skelbimo ir komentaro mintį.
Aš manau, jei tokio daikto žmogus nenaudoja senai ir tikriausiai niekada nebenaudos, nes pavyzdžiui turi kitų, ženkliai modernesnių, arba jo išvis nebereikia, tai tokiu atveju galėtų.
Bet žinoma neprivalo parduoti arba dovanoti ir keista, kad taip pagalvojote. Tokios net minties neturėjau ir negalėjau turėti...
Apgailestauju, kad taip pamanėte.

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY1GP » 2014-Bir-28, 15:37

Tiesiog komentaras po skelbimu teigė, kad niekas nebeturi, ir su retoriniu klausimu, tai nesusilaikiau, kaip žydas į klausimą klausimų... :)
Turi daugelis. Bet su tais gautais viena ar dviem šimtinėm ne kaži ką tenuveiksi, o turėt daiktą kuris šildo prisiminimais ir nostalgija... malonumas.

Dar toks pastebėjimas iš patirties - šitų aparatų jaunimui geriau nerodyti, su jais pavyksta ne pritraukt, o atbaidyt... Jų aplinka ir patirtis visai kita. Kai jau užsikabina tada jau gal, bet ne pritraukimui.

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2014-Bir-30, 12:12

LY1GP rašė:Tiesiog komentaras po skelbimu teigė, kad niekas nebeturi, ir su retoriniu klausimu, tai nesusilaikiau, kaip žydas į klausimą klausimų... :)
Turi daugelis. Bet su tais gautais viena ar dviem šimtinėm ne kaži ką tenuveiksi, o turėt daiktą kuris šildo prisiminimais ir nostalgija... malonumas.

Dar toks pastebėjimas iš patirties - šitų aparatų jaunimui geriau nerodyti, su jais pavyksta ne pritraukt, o atbaidyt... Jų aplinka ir patirtis visai kita. Kai jau užsikabina tada jau gal, bet ne pritraukimui.
:) ...na aš tikrai nesiekiu ir neturiu tokio noro nupirkti kažkieno labai branginamą seną daiktą su kuriuo neįmanoma išsiskirti ir kuriam to daikto vertė yra beveik neįkainuojama, bet kurio tikroji praktiška vertė yra jau niekinamai maža lyginant su labai brangiais prisiminimais, ta prasme kažkaip nusipirkti tuos tik tam žmogui brangius jausmus. Tai tikrai turėtų piniginiais vienetais labai daug kainuoti. Nuošidžiai sakau, visiškai tokio noro neturiu ir nieko tokiu būdu nenorėčiau įžeisti. Tikrai, tokiu atveju, lai žmogus tokį daiktą turi ir lai jam tai teikia malonumą tas turėjimas ir aš to malonumo tikrai nenorėčiau iš jo jokiu būdu atimti.
Tarp kitko, man pačiam asmeniškai būtų ženkliai maloniau, jei aš tokį nenaudojamą daiktą (bet man laaabai brangų prisiminimais) tiesiog padovanočiau kam nors ir retkarčiais ar dažnai girdėčiau eteryje ir žinočiau, kad jis ten pas kažką yra ir gyvas bei puikiai kaip visada veikia, bei toliau "gamina" DX'us ar duoda taškus kažkam varžybose, vat tai man būtų išties malonu. Na, bet tokie dalykai yra individualūs ir kiekvienam asmeniškai yra skirtingai. :)
Prisipažystu, šlamšto taip pat neieškau bei nekolekcionuoju ir stengiuosi nerinkti ir nei už didelius nei už mažus piniginius vienetus :).
Suprantama, kad su už tokį daiktą su gauta viena ar kita šimtine nuėjęs į prekybos centrą vargu ar maisto visai savaitei prisipirksi, bet juk manau tai ne argumentas ir t.t.
Tai ką mes mylime ar kas yra mūsų dalelė (Ham radio), tai yra hobis, kuris mums kainuoja ir daug laiko ir piniginių vienetų (pastaroji yra santykinė reikšmė ir kiekvienam individuali). Be to manau, kad parduodantis vieną ar keletą daikčiukų iš to "babkių neprisidarys" ir niekada iš to nebus pilnai sotus. Žinoma, tai bandyti daryti niekas nedraudžia :) Beje visada pvz. su prieš 10 metų už tarkim 9tūkst.Lt pirktu jau nenauju automobiliu, atėjus tam tikram laikui, sunku skirtis tik už 500Lt (jeigu išvivis kas tiek gali mokėti) jei jo išvis nebereikia ir niekad nereikės. Be to visada taip yra, kad parduodančiam visada yra pigiai o perkančiam "brungu". Taip buvo, yra ir bus visur ir visada. :)

Na o aš su retorika klausiau, nes nepaisant nemažo skaičiaus perskaičiusiųjų ilgą laiką nebuvo absoliučiai jokios reakcijos į šį mano "postą", išskyrus nuo keletos save laikančių "komersantais" telefonu pateiktų pasiūlymų kažkokį neaiškų perdarytą seną rusišką daiktą, tikėtina su laaabai kukliomis charakteristikomis, įsigyti už ne mažiau pora tūkstančių piniginių vienetų ir kažkokį neaiškų generatorių už kažkokią neaiškią kainą. Tiesa, dar kartą nuoširdžiai dėkoju Nerijui M0NPQ už pastangas padėti atsiunčiant laišką su nuorodą į parduodamą daiktą (Трансивер на базе Р-326М) Baltarusijoje (qrz.by skelbimai). Tik tie siūlymai mane suglumino :) Pamaniau, gal aš kažką ne taip darau, kažką neteisingai parašiau, gal ne ten patalpintas toks kreipimąsis arba neteisingai suprantu ir įsivaizduoju situaciją.

Na dėl jaunimo, tai galbūt jūs esate nemaža dalimi teisus, bet aš pats neturiu noro vien tik dėl to nupirkti pvz. FT1000 (ar kažką panašaus), nors galbūt ir galėčiau sau tai leisti. Neturiu noro vien tik dėl to pirkti ir ženkliai nerimtesnių gražių daikčiukų :) Kai "prisirps" tas laikas x, nesunku bus ir tą FT1000 interneto platybese suradus įsigyti.
Yra kaime besidominčių... tik jų lėšų leidimo prioritetai nepasiekia ham radio... ir mano sūnus domisi, kuris visas vasaras ten leidžia, jam jau 17 ir panašiai... Nieko nedarysi, nesvajosi, neieškosi, tai nieko niekada ir nebus. Argi ne taip? :)

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2015-Rgp-13, 14:37

Pranešimas pašalintas dėl įžeidinėjimų.
Parašytas: 2015-Rgp-31

viso forumo administratorius mano supratimu pats labai nederamai elgiasi trindamas (iškarpydamas) ir tuo pačiu iškraipydamas korektišką tekstą bei informaciją.
Bet va į pastabas, kad gal reikėtų pavyzdžiui tarkim pataisyti "skaciavimo masina RASA" (viewtopic.php?f=6&t=1599) arba priversti to skelbimo autorių ištaisyti žiaurias klaidas skelbimuose čia net ne į temą (nešnekant apie to autoriaus nuolatinio visiškai nederamo elgesio sutramdymą), nulis reakcijos...
O kas ką įžeidinėja ir kokiu būdu? Čia aš įžeidinėju ar mane įžeidinėja? Gal galėtų administratorius (Oleg LY3UE) bent susilaikyti nuo tokių veiksmų arba paaiškinti kaip pavyzdžiui aš tai padariau (kaip jo supratimu kažką įžeidinėju), o aš nelygiose sąlygose tai bandau paaiškinti, kad visgi yra kitaip. Ar adminas visgi neprivalo paaiškinti kas ir kodėl? :) Ar jis tiesiog turi tokią teisę - "ką noriu tą ir darau"... :) ir ištrynęs dalį teksto parodau - va tas autorius (LY2BMX) liurbis. Žodžiu toks adminas gali taip: noriu trinu, noriu netrinu, noriu kakoju, noriu ne... Manau taip toks administratorius elgiasi ne tik išskirtinai su manąja persona, jis taip elgiasi su daugeliu.
Ir dar... o gal kartais visgi mus visuomenė "įžeidinėja"? Visų pirma kaip? O antra, jei mums taip rodosi, tokiu atveju paprastas patarimas - reikia nesielgti taip ir nebūti to vertais ir tuomet niekas nevadins taip ar kitaip...

O šioje vietoje (kur pašalinta) tekstas buvo toks:
Parašytas: 2015-Rgp-13
Kadangi per tiek laiko niekas nenorėjo man parduoti jokio mano ieškomo daikto, tai nutariau sustabdyti savo pirkimo skelbimą.

Apgailėtina, kad Lietuvėlės didžioji dauguma save laikančių radijomėgėjais* piliečių (netgi turinčių teisę dirbti eteryje), panašius kolegas ar klientus kaip aš, skaito silpnapročiais arba kosmonautais (gal dar kaip nors įstabiau, riebiau :) ) ir visokį niekur netinkantį bei nereikalingą šlamštą bando "iškišti" - parduoti už gana didelius pinigus (kalba eina apie sumas nuo 300€). Suprantama, kaina yra visada santykinis dalykas, galbūt ją didelę kažkuo galima normaliai pateisinti - argumentuoti, bet yra tam tikros proto ribos...
Nieko ypatingo nepasakysiu, bet norisi tiems "gudruoliams" ištransliuoti, kad susikištų tą savo šlamštą į tas asmenines angas, kur matyt net jiems patiems smirda.

Jei visgi koks nors normalus žmogus sugalvos ir nutars padovanoti nebenaudojamus, normalius ir geros kondicijos, veikiančius aparatus (jokiu būdu ne šlamštą), mielai priimsim tokias dovanas ir atgal apdovanosime pačius dovanojusius (tai bus tikrai malonus siurprizas jiems).

* - aš labai ilgai, net 35 metus vis galvodavau, kodėl visuomenėje juos (tuo pačiu ir mane savaime aišku) vadina beveik vien trumpabybininkais :(. Kartas nuo karto netyčia išgirsdavau viena ausimi, nesiskelbiant kas aš toks. Į temą pabandant kam nors pasakoti kuo domiesi (kalba eina apie mėgėjišką radiją) ir ištarus koks tavo hobis ir kas tau patinka, dažniausiai pasigirsta kažkoks keistas ir nejaukus užuojautos atodūsis arba būna išvis labai nejauki tyla.. Pastaruoju metu akyliau pasižiūrėjau į tai, artimiau susidūriau ir matau, bei jau suprantu kodėl. Matyt tauta jaučia, mato ir žino kas yra kas... :( Žinoma, mano draugai ir puikūs pažystami labai palankiai vertina ir supranta mano šį hobį, bet kiek tokių yra?! Deja visi kiti mato likusią kitą didesnę Lietuvos dalį...
Belieka labai apgailestauti, kad taip yra ir kad senokai esu to dalis... Man asmeniškai labai gėda turėti tokią žymę, na bet ką padarysi, man įdomus "ham radijo" - "contestingas" - "radijo sportas", toks vat mano pasirinkimas deja buvo ir yra bei bus...
Paskutinį kartą redagavo 26 LY2BMX. Iš viso redaguota 2015 kartus.

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė ly2pj » 2015-Rgp-16, 00:33

Kar tarnavau 91-ąjame pulke, už [anašaus turinio kalbas paasiuntė mane psichologo ir psichiatro konsultacijai. Išvada teigiama.

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2015-Rgp-16, 09:27

Kar tarnavau 91-ąjame pulke, už [anašaus turinio kalbas paasiuntė mane psichologo ir psichiatro konsultacijai. Išvada teigiama.
Užuojauta.

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė ly2pj » 2015-Rgp-16, 15:41

LY2BMX rašė:
Kar tarnavau 91-ąjame pulke, už [anašaus turinio kalbas paasiuntė mane psichologo ir psichiatro konsultacijai. Išvada teigiama.
Užuojauta.
Tamsta toks dvasingas užjausdamas kitus, kad net ne pražilai...

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2015-Rgp-16, 16:25

Tamsta toks dvasingas užjausdamas kitus, kad net ne pražilai...
Nuoširdi užuojauta.

LY5AM
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2014-Kov-14, 12:27

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY5AM » 2015-Rgp-21, 11:44

sveiki, turiu 3di pirma ir antra variantus jei dar domina susisiekim až

Vartotojo avataras
LY2BMX
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2014-Geg-28, 11:27
Parašyk:

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY2BMX » 2015-Rgp-21, 14:53

LY5AM rašė:sveiki, turiu 3di pirma ir antra variantus jei dar domina susisiekim až
Žinoma domina, bet jau tik jei dovanosite.

LY5AM
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2014-Kov-14, 12:27

Re: Ieškau įsigyti UW3DI ar Drozdovo transiverį, R-399 Katra

Standartinė LY5AM » 2015-Rgp-23, 13:24

deja padovanoti negaliu,galeciau parduoti viska uz simboliska 100 eur t.y, abu transiverius telegrafinis raktas prie antrojo varianto PA 3xgu50 ir skaitmenine skale pirmajam variantui

Rašyti atsakymą