Apie megeiska etika eteryje

Visos mūsų mintys
Rašyti atsakymą
LY2TT
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2006-Bal-03, 14:49
Miestas:Panevėžys
Parašyk:
Apie megeiska etika eteryje

Standartinė LY2TT » 2006-Lie-07, 20:48

Sveiki visi LY !
Kazkaip noriu pasiguosti LY-kams apie mano pirma siu metu isejima i eterei ir kuriuo ziauriai nusivyliau.
Mano asmeninis darbas yra sudetingas ir dirbu daug val. tai esu labai retas svecias eteryje ir siaip taip prasidejus atostogoms, padariau pirma rysi is namu (su ilgu laidu) su vietiniu kolega ir pradejau kelti antenas.
Zodziu po antenos iskelimo susaukiau keleta kartu alio... ir paklausiau kas daznume. Kadangi niekas neatsake dar keleta kartu saukiau alio... ir matavau antenos KSV. Daznis 3,64800. Atrodo nieko blogo, bet......
Po poros valandu, mano nuostabai, priejau prie aparato ir girdziu pokalbi LY2MM, kuris yra labai nepatenkintas mano isejimu i eteri ir kaltina mane radijo megejiskos etikos pazeidimais ir net tipo visiems pasakoja, kad butinai reikia pranesti apie mano poelgius eteryje Panevezio radijo klubui. Zodziu, as kai tai isgirdau, eteryje puoliau kolegu atsiprasineti, nes tikrai negirdejau, kad ten vyksta piliakalniu aktyvavimas, bet nemanau, kad mano nusizengimas yra toks, jog ten sutrukdizu kazkoki rysy ir reiktu tai vystyti i diskusija su visiais kitais megejais visoje Lietuvoje ir visiems aiskinti koks tas LY2TT yra didelis chuliganas, kuri reiktu svarstyti klubo susirinkime ir kaip as esu didziulis eterio etikos pazeidejas. As jokiu paslapciu neturiu, mano visi adresai visuose sarasuose yra, bet kadangi esu retas svecias eteryje, daugiau esu stebetojas, tai po sio ivykio tikrai esu nusivyles eterio "asais" kurie labai greitai sugeba pasaliti bet kokia "nauja kliuti atriradusia jiems ant kelio", nors net nemaniau jokia kliutimi buti, arba gal tai yra "zaliava" ar nauja tema diskusijai, kuria galima vesti ir vystyti.
Zodziu pirmas siustuvo ijungimas po metu laiko.... ir jau esi eterio chuliganas.
Po sio ivykio, matau, kad "cia LT" toliau liksiu tik dar didesnis eterio stebetojas, bet ne megejas dirbantis eteryje.........Kazko visai nesinori vel paimti mikrofona, kur kazkas pasakytu, "va cia tas pats balsas, kuris sauke alio".....
Vienu zodziu, kitiems megejams palinkesiu tik geros vasaros ir netycia netapti kazkieno apkalbos objektu.......

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Tamsta esi ne kaltas...

Standartinė ly2pj » 2006-Lie-10, 08:47

Gerb. LY2TT nesielvartaukite, elgites taip, kaip skaitote tinkama. Tai eilinis monopolizmo sukergtas su populizmu atvejis. Tikiu, kad susitike ham feste tikrai susidauzite bokalais ir is to tik pasijuoksite, man taip buvo. Gerb. MM yra labai tolerantiskas zmogus, as apie ji esu labai geros nuomones. O visokiems sklypininkams ir alpinistams siulau nesiotis po katuske poleviko-pasijungti i telekoma, liuks rysis bus, dar karta uzgauliosite laisvus hamus 3.648 ar kokia dar ten bus ispirkta zemaiciu ar suvalkieciu Hi-hi!

Vartotojo avataras
LY1A
Pranešimai:131
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 11:39
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Re: Tamsta esi ne kaltas...

Standartinė LY1A » 2006-Lie-10, 11:44

ly2pj rašė:Gerb. MM yra labai tolerantiskas zmogus, as apie ji esu labai geros nuomones.
Pritariu. Albinas ne iš tų žmonių, kurie švaistosi į visas puses nepagrįstais kaltinimais. Ne iš tų, kurie pirma kerta "iš peties" , o jau po to galvoja, ar vertėjo.

Čia kažkoks akivaizdus nesusipratimas gavosi, kurio nereiktų itin sureikšminti, o geriau pabandyti išsiaiškinti, kas gi įvyko.
Kad ateityje panašių dalykų išvengti.
73, Viktoras ...SKYPE ID: fedingas
>> GPS<<

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Patvirtinimas

Standartinė ly2pj » 2006-Lie-10, 14:57

http://fotoplenka.ru/avtor/pusynas/albu ... 687261.htm tai patvirtinimas rasytam auksciau. P.S. Kabes paveikslas ribota laika.

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Standartinė ly2pj » 2006-Lie-11, 21:51

Taigi nuotrauka pasalinau. Manau visada galima ispresti viska be emociju, aisku tam reikia laiko, kitaip tariant, reikia i esme is kito prizmes tasko paziureti: ne kiekvienas ryskiai pasireiskes individas, ziurint is banalios prizmes tasko, turi tendencija paradoksaliai mastyti! O rysio taisykles-krauju rase! Tarp kitko as prisiminiau ta momenta, tada ir as neatsakiau, tada taip norejau...

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Standartinė LY1GP » 2006-Lie-12, 08:37

Siaip jau niekas neturi kazkokios isskirtines teises konkreciam dazniui, isskyrus isimtis numatytas RMT, i kurias 3.648 nepatenka. Cia tik etikos klausimas.

Kitas dalykas, kad nepakantumas ir uzgauliojimai pas mus liejasi per krastus, ir taip akivaizdus.

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Ar etiska?

Standartinė ly2pj » 2006-Lie-12, 20:06

Kaip ziuretumet i tai, jeigu i Ham festa atsivezciau radistus neturincius megejiskas licenzijas, taciau radijo rysio entuzijastus? http://www.qrz.lt/kasp1/ Adresuoju klausima LY2BAW, LY2GV ir kt. Pagarbiai Jonas.

Vartotojo avataras
LY2BFV
Pranešimai:125
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 11:52
Miestas:Marijampole

Re i hamfesta be licenziju

Standartinė LY2BFV » 2006-Lie-12, 21:28

3 dalys:
1-Jonai isnaudoji "salagas"-sumaisyti viesi ir asmeniniai interesai :D :D
2-O kodel gi neatsivezti,gal is ju ne vienas taps Hamu,juk musu gretos mazeja ir seneja teks tuoj itraukt i raudonaja knyga :)
3-cia mano asmenine nuomone.
LY2BFV Vitas Marijampole 73 :D

ly2pj
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 20:12
Miestas:Alytus
Parašyk:

Standartinė ly2pj » 2006-Lie-12, 23:06

Zmogas futliare (Cehovo romanas) tai ten buvo toks veikejas, jis skydavo:kad nors kas neiseitu is to netiketai...Dekingas tau, Vitai, uz patarima.Pirmaji punkta paimsiu i vyzdi! Pagarbiai Jonas.

Vartotojo avataras
LY2GV
Pranešimai:95
Užsiregistravo:2006-Bal-01, 08:22
Miestas:Šiauliai

Re: Ar etiska?

Standartinė LY2GV » 2006-Lie-13, 12:43

ly2pj rašė:Kaip ziuretumet i tai, jeigu i Ham festa atsivezciau radistus neturincius megejiskas licenzijas, taciau radijo rysio entuzijastus? http://www.qrz.lt/kasp1/ Adresuoju klausima LY2BAW, LY2GV ir kt. Pagarbiai Jonas.
Ne man apie tai spresti, bet jei kas ka atsivezate, tai ir atsakote, kad neapsikiaulins ir kitiems problemu nepridarys... As pernai buvau savo draugus turistus atsivezes, tai netgi turiu vilciu, kad draugelis gali tapti hobio kolega...:) Jam patiko musu budas, renginys, jo mastai, sugebejimas linksmintis ir neypatinga samata... Na zodziu viskas buvo ivertinta ir pasimokyta - zadejo turistams papasakoti... :)

Yra vilciu, kad ir remeju padauges :))
Pagarbiai Gintautas LY2GV
73'

Vartotojo avataras
LY1GP
Pranešimai:333
Užsiregistravo:2006-Kov-31, 10:52
Miestas:Vilnius
Parašyk:

Standartinė LY1GP » 2006-Lie-17, 22:15

Aš irgi turiu vilčių vieną "perspektyvų" jaunuolį prisikviesti atvažiuoti.

Rašyti atsakymą